הגיק ממליץ: וובינרים שלא כדאי לכם לפספס בשבוע הקרוב

המיטאפים והכנסים הופכים לוובינרים ואנחנו זורמים: הנה מבחר וובינרים טכנולוגיים שווים שיתקיימו במהלך נובמבר

הקורונה מביאה איתה שינויים ורוב רובם של הכנסים והמיטאפים נדחים. לכן, לפחות בזמן הקרוב – כולנו נשארים בבית ונפגשים בוובינרים. פה תוכלו להתעדכן בוובינרים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בשבוע הקרוב. אם אתם מארגנים וובינר, או נתקלתם בוובינר לקהילה הטכנולוגית הישראלית שמתקיים בימי הסגר, מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל ולפרסם את הוובינר שלכם חינם בלוח האירועים שלנו.


הוובינרים המומלצים של החודש


Onboarding בתקופת קורונה – איך חברות מובילות במשק עושות את זה?

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 24 בנובמבר, 2020

אנו שמחים להזמין אתכם לאירוע כחלק מ-WizeTime – סדרת אירועים דיגיטליים על טכנולוגיה, יזמות ומה שביניהם. והפעם, ערב מרתק ומיוחד, במסגרתו נגע באחת הסוגיות המורכבות של התקופה האחרונה- איך חברות מתמודדות עם On Boarding בתקופת הקורונה.

בתוך התקופה הסוערת והמיוחדת הזאת, רבות החברות שהבינו שאין ברירה אלא להמשיך לעבוד. מלבד העבודה השוטפת, חברות רבות היו צריכות להתמודד עם גיוסים של עובדים חדשים שלמעשה הצטרפו לחברות שכבר מספר חודשים עובדות מרחוק ללא משרדים. אחד הדברים החשובים לעובד חדש שמצטרף לחברה חדשה, הוא האפשרות להכיר את התרבות הארגונית, את העובדים במחלקות השונות ואת הדינמיקות שמאוד קשה להעביר במיילים.

לפרטים נוספים והרשמה


NGINX – AWS Virtual Meetup – From Code to Customer

(פיתוח תוכנה)

מתי? 25 בנובמבר, 2020

בחירת ארכיטקטורה מתאימה מאפשרת לארגונים להשיק שירותים חדשים בזמן שיא, ובו בזמן לנצל באופן מיטבי את התשתית והשימוש בכלים מבוססי ענן. לשם כך, מיליוני ארגונים בעולם משתמשים בטכנולוגיית NGINX, אשר פרוסה על גבי Amazon Web Services, כדי לספק תשתיות ושירותים אפליקטיביים לצורכי פיתוח קוד, תוך הבטחת יעילות מירבית ואבטחת מידע ברמה גבוהה. אילו כלים עומדים לרשות החברות ואיך ניתן ליישם אותם בארגון? את התשובות אפשר למצוא בסדרת סדנאות חדשה שמציעות AWS ו-NGINX.

הסדנאות מיועדות למהנדסי DevOps, מהנדסי SecDevOps ומפתחי יישומים, שילמדו בהן על הכלים החדשים שיעזרו להם לתמוך בארגון שלהם בעת פיתוח על גבי סביבות ענן או בעת אימוץ טכנולוגיות חדשות.

הסדנה הבאה תיערך ביום רביעי, 25 בנובמבר, ובה המשתתפים יקימו בעצמם את התשתית על גבי סביבת הענן המתקדמת של AWS, ובהמשך ייפרסו יישומים בעזרת הפלטפורמה הייחודית של NGINX; הם יוכלו לשלב יכולות מתקדמות של המערכת, כולל שירותי אבטחת מידע אפליקטיביים, יכולות הגנה ייחודיות על אתרי אינטרנט וניהול תעבורה חכם בין רכיבי היישום.

הסדנה אורכת כשעתיים וחצי, ויעבירו אותה סורין בויאנגו, מהנדס מערכות בכיר ב-NGINX ו-F5, וארטיום ליכטנשטיין, ארכיטקט פתרונות ב-Amazon Web Services.

בנוסף, בסדנאות ייבחנו אפשרויות אחסון גמישות, המבטיחות נתוני אנליטיקה נגישים בזמן ובמקום הנדרש. יכולות אלה מספקות נראות מוגברת בכל מדדי הביצועים, כך שלקוחות יכולים לספק יישומים מסורתיים ומודרניים, באופן יעיל ובהיקף נרחב.

הרישום לסדנאות הוא ללא עלות, אם כי מספר המקומות מוגבל ל-20 משתתפים, כדי לאפשר יחס אישי לכל אחת ואחד מהנוכחים.

לפרטים נוספים והרשמה


פיפלביז מזמינה אתכם לאירוע המשקיעים בו תוכלו לפגוש את כל המוחות מאחורי החדשנויות הכי חמות של הסטארט-אפ ניישן!

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 25 בנובמבר, 2020

אין ספק שהתקופה הנוכחית מאתגרת ואפופה בחוסר ודאות, אך ידוע גם כי כל משבר הוא גם הזדמנות. דווקא עכשיו, כשהבורסה מתנדנדת והאפיקים המסורתיים מבלבלים, תחום השקעות ההמונים מושך משקיעים, גדולים כקטנים, שמזהים את הזמנים הנוכחים כהזדמנות למצוא אפשרויות השקעה אלטרנטיביות, בעיקר משום שהן מאפשרות להשקיע סכומים נמוכים בחברות צומחות שצפויות להניב רווחים בטווח הארוך.

ביום רביעי, 25 בנובמבר, תערוך פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז אירוע נטוורקינג וירטואלי, שבו תארח במקום אחד הסטארטאפים החמים שנמצאים כעת בסבבי השקעה, ומאפשרים לכל אחד לקחת חלק בהשקעה ולהפוך לבעל מניות בהם. בין החברות שישתתפו ניתן למצוא: פיתוח חדשני שמטהר את האוויר מוירוסים, קיסם קנאביס שישנה את חווית הצריכה, תאורה חקלאית חכמה שתציל את הכדור מהמחסור הקשה במזון ואפליקציה חדשנית רגע לפני הנפקה בבורסה האוסטרלית.

האירוע יתקיים בשעה 20:00 בערב, והמשתתפים בו יוכלו להכיר את המייסדים והצוות שפיתחו פתרונות חדשניים וכמובן אותם לשאול שאלות על החברה, על ההשקעה ועל אבני הדרך הצפויות. במהלך האירוע ניתן יהיה להתחלק ל”חדרים”, כך שכל אחד יוכל להתמקד בחברות המעניינות אותו ולשאול שאלות ממוקדות את הסטארטאפ שבו הוא מאמין.

ההרשמה חינם אך מספר המקומות מוגבל.​ לינק לאירוע יישלח לנרשמים ביום האירוע.

לפרטים נוספים והרשמה


Automate your SecOps with Zebracloud Soar as a Service

(מחשוב ענן)

מתי? 30 בנובמבר, 2020

אבטחת המידע עולה בקצב גבוה, נוצר מצב בו צוותי אבטחת המידע חסרים בכוח אדם, משאבים ותהליכים על מנת לעמוד בכמות ההתראות והמשימות האינסופיות. כך, אנליסטים מבזבזים זמן יקר במעבר בין ממשקי ניהול של מערכות שונות לצורכי חקירה ואיסוף נתונים, קביעת “False Positive” וביצוע משימות ידניות חוזרות ונשנות לאורך כל מחזור החיים של אירועי אבטחת המידע. מאחר שהם מתמודדים עם מחסור הולך וגדל בידע וביכולות הטכניות, מנהלי אבטחת המידע זקוקים לזמן רב יותר לקבלת החלטות חשובות, במקום לטבוע בתגובות נקודתיות על כל התראה.

לשם כך פיתחה זברה טכנולוגיות, כחלק מפלטפורמת Zebracloud, את SOAR as a service המבוסס על המוצר המוביל XSOAR (לשעבר Demisto) של ענקית הסייבר Palo Alto Networks. המערכת מתממשקת באופן מלא למערכות הארגון ומאפשרת לנהל תחת ממשק אחד את כלל אירועי אבטחת המידע, לייצר ולקבוע תהליכי תגובה אוטומטיים על פי מתודולוגיית ומדיניות הארגון ולשפר את זמן ואיכות ההתמודדות של הארגון עם האיומים המשתנים בעולמות הסייבר.

SOAR היא חלק מפלטפורמת ZebraCloud Managed Services, הכוללת מגוון רחב של שירותים מנוהלים וסל של פתרונות מובילים בתחומי התקשורת והגנת הסייבר, אחד הבולטים והמעניינים בהם שירות SOAR-As-a-Service, אשר ייחשף לראשונה בוובינר שיתקיים ביום שני, 30 בנובמבר.

הפתרון מיועד למנהלי אבטחת מידע מארגונים גדולים, CTO, CISO, CIO ומציע אוטומציה לניהול אירועי אבטחת ללא צורך בהוצאת ה-DATA אל מחוץ לארגון. בוובינר יוצגו כל יתרונות המערכת וכן ייחשף מודל התמחור החדשני של הפתרון. המפגש החינמי מיועד ללקוחות קצה ולשותפים עסקיים שרוצים לייעל ולשפר את יכולות התגובה של הארגונים לאירועי אבטחת מידע.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Experience

(פיתוח תוכנה)

מתי? 30 בנובמבר, 2020

משנת 2016 כנס AngularUP הוא הכנס השנתי בו קהילת האנגולר הישראלית, יחד עם אורחים ואורחות מחו”ל, פוגשים קולגות ומומחים מכל העולם ומתעדכנים בידע החדיש ביותר שיש לפרימוורק להציע. השנה, במקום כנס פיזי, הכנס יועבר כאירוע אינטרנטי של ארבעה ימים במתכונת שונה ומסקרנת, ולקוראי גיקטיים יש כרטיסים בהנחה מיוחדת.

לאחר חודשים של למידת הצרכים של הקהל, הצוות המארגן ב-EventHandler – שעמד מאחורי אירועים וירטואליים רבים ובהם כנס הג’אווהסקריפט JS VidCon – הגה פורמט חדש המותאם ליכולות, למגבלות ואפילו ליכולת הריכוז של משתתפי הכנס.

האירוע נועד למקסם את החוויה החברתית והשיתופיות, נוסף על תכנים מקצועיים מעולים, ועל כן הפורמט החדש שם דגש על חוויה פעילה שתאפשר נטוורקינג עם קולגות ועם המרצים והמרצות, תוכן איכותי בצורה נוחה לצריכה והנגשה לקהל רחב יותר. כאות לחשיבות החוויה של המשתתפים באירוע, ולא רק כצופים פסיביים.

הכנס נועד למפתחים ומפתחות מנוסים ומתחילים כאחד. כל אחד יוכל לבחור את ההרצאה המתאימה לו – הרצאות בעלות אופי טכני ומעשי למתקדמים, או הרצאות למפתחים חדשים בתחום. ההרצאות יתמקדו בשני סגנונות – חלקן יעסקו בעתיד הטכנולוגיה ובחידושים וחלקן ביכולות קיימות, פיתוח נכון וכלים חדשים. בין מרצי הכנס תוכלו לפגוש מרצים ומרצות מוכרים מכל העולם כגון מייק הרטינגטון, אלכס אוקרושקו, ג’יה לי, מנפרד שטייר, ניר קאופמן, גיל טייר ועוד.

מה מחכה לכם בגרסה החדשה של הכנס?
– באירוע ישתתפו מעל 45 מרצים ומרצות מכל העולם, ויעבירו כמות כפולה של תוכן לעומת שנים קודמות
– לטובת החוויה של הקהילה המקומית ולאור דרישת הקהל – השנה יהיו גם הרצאות בעברית, וסוף סוף תוכלו לשמוע מהמרצים המובילים בארץ הרצאות בשפת אמם
– המשתתפים יוכלו להיכנס לחדרי זום וערוץ סלאק כדי לעשות נטוורקינג עם המרצים והמרצות
– משחקים וירטואליים, כי כולנו צריכים קצת מנוחה וכיף
– שעות נוחות לצפייה. הכנס מתפרס על פני ארבעה ערבים, כך שאין עומס גדול מדי ביום אחד, אלא כל יום כמה שעות אחר הצהריים
– אפליקציית כנס לנטוורקינג, צפייה במידע על ההרצאות ותקשורת ישירה עם המרצים והמרצות.

לפרטים נוספים והרשמה


מארגנים וובינר שווה? שמעתם על אחד כזה? מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: