הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (בין ה-17 ועד 23 במרץ) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Europe Days 2019

(הייטק)

מתי? 19 במרץ, 2019

איפה? Dubnov Gallery, דובנוב 8, תל אביב

כמה? סטארטאפים 99 ש”ח, כרטיס רגיל 399 ש”ח, ללא מע”מ

עם למעלה מ-92 מיליון תושבים, תמ״ג של מעל 7 טריליון יורו, 7,000 סטארטאפים, 4 מיליון עסקים קטנים ובינוניים, 14,000 חברות גדולות ומעל לשני מיליארד יורו להשקעות בסטרטאפים – גרמניה, אוסטריה ושווייץ הן מהשווקים המעניינים בעולם בכלל, ובאירופה בפרט, ועבור ישראלים מהווים אלטרנטיבה מעולה לפריצת הגבולות של ישראל ללא הצורך בטיסות ארוכות ומתישות.

ביום שלישי, 19 במרץ, ייערך בגלריית דובנוב כנס Europe Days, שיחבר בין יזמים ויזמות ישראלים ובין משקיעים בולטים וחברות באקוסיסטם הטכנולוגי של גרמניה, אוסטריה ושווייץ. הכנס יספק ליזמים נגישות רבה למשקיעים במדינות אלה על מנת ליצור הזדמנויות עסקיות בחברות גרמניות, אוסטריות ושוויצריות ולספק מידע מעשי על דרכי החדירה לשווקים אלה.

לכבוד האירוע יגיעו לישראל 18 משקיעים ונציגים של חברות שלהן מחזור שנתי של למעלה מ-250 מיליארד יורו ולמעלה מ-300 מיליון יורו שמיועדים להשקעה במיזמים ישראלים. כדי להגשים את מטרותיו, תוכנית הכנס נבנתה בצורה ייחודית ופרקטית שנועדה לאפשר כמה שיותר נקודות מפגש בין היזמים לנציגי החברות והמשקיעים. למשל, נציגי החברות יעלו על הבמה, יציגו את עצמם ואת החברה ויודיעו באילו תחומים הם מעוניינים להשקיע. כל אחד יכול לגשת למרצים ולערוך היכרות עם הסטראטאפ שלו במסגרת הפסקות הנטוורקינג; הפאנלים השונים יאפשרו דיאלוג עם הקהל והמומחים שישתתפו יהיו זמינים למענה על שאלות ולפגישות. לצד אלה יתקיימו שולחנות עגולים שיאפשרו ליזמים וליזמות שיח מקצועי מעמיק עם המומחים השונים.

לפרטים נוספים והרשמה


Powering Up New Opportunities

(הייטק)

מתי? 25 במרץ, 2019

איפה? ״איסט״ תל אביב, רח׳ מיטב 13, תל אביב

כמה? חינם

סטרטגיית החדשנות הפתוחה (Open Innovation) הפכה בשנים האחרונות לפרקטיקה המיושמת על ידי חברות רבות, והיא מסייעת להן להתממשק עם חברות טכנולוגיות וסטארטאפים מן החוץ על ידי יצירת שיתופי פעולה עסקיים, השקעות אסטרטגיות, רכישת חברות טכנולוגיות ועוד. בתור אומת החדשנות, ישראל מושכת תאגידי ענק מכל רחבי העולם, שמגיעים כדי לחפש את המיזמים שיוכלו להשתלב בפעילותם.

ביום שני, ה-25 במרץ, יתקיים באיסט תל-אביב Powering Up New Opportunities, אירוע נטוורקינג  ליזמים וסטארטאפים המחפשים הזדמנויות צמיחה חדשות ושיתופי פעולה עם תאגיד תעשייתי גלובלי. באירוע צפויים להשתתף כ-300 מבכירי קהילת החדשנות הישראלית שייחשפו לפרויקטים חדשניים והזדמנויות לשיתופי פעולה מסחריים במסגרת פעילותה הגלובלית של חברת Enel X בתחומי תעשייה חכמה, תחבורה עתידית וערים חכמות.

חברת Enel X היא יחידה עסקית של ענקית האנרגיה Enel האיטלקית, הסוללת את הדרך ליצירתה של כלכלת אנרגיה חדשה, ומציעה לסטרטאפים שותפות תעשייתית אסטרטגית שמספקת פלטפורמה יעילה להטמעה ומיסחור של טכנולוגיות חדשניות ותמיכה בהתרחבות עסקית גלובלית. כעת מרחיבים בחברה את פעילותה למגוון תחומים המשיקים לעולמות האנרגיה.

את האירוע יוביל דרג ההנהלה הבכיר ביותר של החברה: פרנצ׳סקו ונטוריני, מנכ״ל החברה; מנהלי תחומי הפעילות השונים; וערן לוי, נציג החברה בישראל. הסטארטאפים שישתתפו באירוע יוכלו להציע פתרונות טכנולוגיים חדשניים לנציגי Enel X, ואולי אף להיות שותפים להובלת שינוי הפרדיגמה בתעשיית האנרגיה העולמית.

ההשתתפות באירוע ללא עלות, אך מספר המקומות מוגבל ויש להירשם מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס החדשנות הרפואית MEDinISRAEL

(הייטק)

מתי? 26 במרץ, 2019

איפה? מרכז אבניו, קריית שדה התעופה

כמה? 600-750 ש”ח

הטכנולוגיה משתכללת כל הזמן והופכת את חיינו לקלים ופשוטים יותר. אך בניגוד לאפליקציה או משחק חדשים, התפתחות טכנולוגית בתחומים כמו רפואה דיגיטלית ומכשור רפואי יכולים לסייע בנושאים קריטיים ולהשפיע מהותית על חייהם של בני אדם בכל העולם.

האירוע מיועד לכל העוסקים ולבעלי העניין בתחום הבריאות, והבריאות הדיגיטלית בפרט, כגון נציגי בתי חולים, קופות חולים ומערכת הבריאות, משקיעים בתחום הבריאות, חברות טכנולוגיות בתחום הבריאות ועוד. משתתפי האירוע יוכלו לשמוע ולהתעדכן בכל הנושאים המשמעותיים ו”החמים” של התחום.

לאירוע יגיעו מומחים שונים והוא מהווה הזדמנות לעוסקים בתחום להתעדכן בכל הטכנולוגיות והמגמות בחדשות, ולבעלי חברות ליצור נטוורקינג משמעותי ולייצר הזדמנויות עסקיות. באירוע יתקיימו הרצאות בסגנון TED, חברות סטארטאפ יציגו את פעילות החברות שלהן בארבעה מסלולים של תחרות חדשנות וכן יהיה במקום מתחם חדשנות ובו 60 חברות, ייערכו ראיונות של מומחים ישראלים על ידי ארגוני תקשורת בינלאומיים; יתקיים Debate של מומחים ישראלים מול מומחים בינלאומיים מתחומים דומים (למשל מנהל חדשנות בבית חולים בישראל וגרמניה); וכן סשן של Pitch the Press שבו חברות יתנו פיץ’ במליאה מול חברות תקשורת בינלאומיות.

לצד האירועים השונים שיתקיימו בכנס עצמו, ייערכו  ביום שני אירועים צדדיים שמטרתם לתת למשתתפים מגוון אפשרויות וחוויות הקשורות לתחום הבריאות הדיגיטלית בישראל, למצד אותה כמובילה עולמית ולתת למשתתפים הזדמנות ליצור קשרים ועסקים עם מומחים בארץ ובעולם. בין היתר יתקיימו אירועים בברים בתל אביב ואירועי נטוורקינג שונים.

לפרטים נוספים והרשמה


GARMIN Digital Health Summit Tel-Aviv 2019

(מדע וטכנולוגיה)

מתי? 26 במרץ, 2019

איפה? Google For Campus, האומנים 12, תל אביב

כמה? חינם

אנו שמחים להכריז על אירוע GARMIN Digital Health Summit 2019 שיערך לראשונה בישראל!

ב-26.3 נארח סטארטאפים וחברות מתחום הבריאות הדיגיטלית והמדיקל לצד שותפים מהתחום בישראל (כמו בתי חולים, קופות-חולים, חברות ביטוח ועוד) למפגש מעניין על טרנדים ומגמות בעולמות הבריאות הדיגיטלית בארץ ובחו”ל.

בכנס יתארחו Travis Johnson ו- Juha Vilanen שמובילים את תחום הבריאות והשת”פ ב- Garmin Health העולמית.

בנוסף עמנואל תימור מקרן הון הסיכון Vertex יתן טיפים על איך נכון לגייס כסף לחברות בתחום, נדב שמעוני מכללית יספר מהזווית שלהם כיצד נכון לסטארטאפים לעבוד מולם, הילה פרידמן מ GynIsUs תציג כיצד נכון לפנות לבתי חולים ולהציג תוכנית עסקית וחלי רוסטוקר מ- BeWell.il תספר על האקוסיסטם שלהם בין סטאראפים לארגוני הבריאות ועל “זירת שיקום הלב” שמושקת בימים אלו בישראל.  את האירוע ינחה אבישי פריז, מנכ”ל חברת Ronlight Health הנציגה של GARMIN בישראל שמארחים את האירוע.

הכניסה חינם, אך מחייבת רישום מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


איך למגנט הזדמנויות וקשרים

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 18 במרץ, 2019

איפה? הספריה למדעי הרוח אוניברסיטת ת”א, חיים לבנון 32, תל אביב

כמה? חינם

חשבתם כמה פעמים פספסתם הזדמנויות שהיו ממש לידכם?
כמה פעמים הסתבר לכם שהבחור שלידכם יכול לחשוף אותך להזדמנויות ?
כולנו שולחים קורות חיים, אך האם אי פעם שמעתם על שוק העבודה הנסתר ?
מה אתם הייתם עושים אם הייתם מכירים 100+ אנשים בשבוע ונחשפים להזדמנויות עסקיות?

בהרצאה זו תקבלו: חשיפת הזדמנויות עסקיות בכל מקום, הרחבת מעגל החברתי/חברתי
יכולות טבעיות שלנו בחיי יום יום בכל מקום עם כל אדם ע”י הבנתם.
והשגת מטרות: מה אנשים מחפשים? מה חשוב לנו?

לפרטים נוספים והרשמה


“איך משקיעים חושבים” – יזהר שי

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 19 במרץ, 2019

איפה? פאוורבול קומה 4, גיבורי ישראל 10, נתניה

כמה? חינם

הרצאה בגובה העיניים על דרכי הפעולה של משקיעי הון סיכון ומה יזמים יכולים לעשות בכדי להעלות את סיכויי ההצלחה שלהם לגייס כספים למיזם שלהם. ההרצאה משולבת בדוגמאות מחיי היום יום של יזמי ההייטק הישראלי והיא מתנהלת באופן אינטראקטיבי בשיח פתוח עם הקהל.

על המרצה:
יזהר שי הוא יזם הייטק בעל נסיון מוצלח בניהול חברות סטארט-אפ,
חבר בדירקטוריונים, משקיע הון סיכון, מנטור ליזמים ופעיל חברתי.

לפרטים נוספים והרשמה


אירוע ההשקה של מרכז החדשנות Highroad

מתי?  18 במרץ, 2019

איפה?  קומה 28, בניין עזריאלי שרונה, רח’ מנחם בגין 121, תל אביב

כמה? חינם

מרבית אוכלוסיית העולם מתגוררת בערים ובניו יורק לבדה פרוש מערך של יותר ממיליון חיישנים, והיא לא לבד. רשויות מקומיות בכל העולם משקיעות בציוד המרחבים הציבוריים והתשתיות בטכנולוגיות חכמות, שיאפשרו לשפר את שירותי העיר לרווחת התושבים; לייעל את עבודת העירייה; לחסוך בהוצאות מיותרות ולהגביר את הביטחון האישי של התושבים.

הרשויות המקומיות מפתחות אסטרטגיה להפיכתן לערים חכמות וכעת יש מרכז חדשנות שנותן לכך מענה.

ביום שני, ה-18 במרץ, יתקיים במתחם הכנסים של אמזון במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב אירוע ההשקה של מרכז החדשנות Highroad.

Highroad, מייסודן של קבוצת indihub וחברת PGL, הינו חממה עסקית המספק מעטפת של עזרים טכנולוגיים מתקדמים בשילוב עם תמיכה עסקית ופיננסית לחברות הזנק ומיזמים משלביהם הראשוניים. זאת, מתוך הכרה ביכולות הצוות המייסד והמנטורים לתרום מהידע הצבור ומהקשרים חובקי העולם שביכולתם להציע. במתחם החווייתי של Highroad ניתן לפגוש מיזמים שונים שצפויים לשנות את החיים של כל אחד מאיתנו במהלך השהות במרחב ציבורי עירוני. Highroad הינו מרכז ידע עצום שבין תכניותיו השונות מלווה לאורך השנה כ-15 חברות הזנק אשר זוכות לחליפה מותאמת אישית לפי צרכיה, יעדיה ויכולותיה.

באירוע ישתתפו עשרות יזמים, משקיעים ונציגי קרנות המתמחים בעולמות הערים החכמות והתחבורה החכמה.

בין דוברי האירוע: איל הופמן, שותף מנהל Highroad; דב הופמן, יו”ר Highroad ומנכ”ל PGL; יזהר שי, יזם הייטק, משקיע הון סיכון ומועמד ברשימת כחול-לבן לכנסת וכן יציגו הסטארט-אפים השותפים של המרכז, בהם ACiiST שפיתחה מערכת טכנולוגית לניהול תשתיות תקשורת של ערים חכמות; Aura שפיתחה מערכת ניהול איכות אוויר חכמה ו-Civdrone המפתחת מערכת לסימון נקודות פיזיות באתרי בנייה באמצעות רחפן.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: