הגיק ממליץ: וובינרים שלא כדאי לכם לפספס החודש

המיטאפים והכנסים הופכים לוובינרים ואנחנו זורמים: הנה מבחר וובינרים טכנולוגיים שווים שיתקיימו במהלך נובמבר

הקורונה מביאה איתה שינויים ורוב רובם של הכנסים והמיטאפים נדחים. לכן, לפחות בזמן הקרוב – כולנו נשארים בבית ונפגשים בוובינרים. פה תוכלו להתעדכן בוובינרים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בשבוע הקרוב. אם אתם מארגנים וובינר, או נתקלתם בוובינר לקהילה הטכנולוגית הישראלית שמתקיים בימי הסגר, מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל ולפרסם את הוובינר שלכם חינם בלוח האירועים שלנו.


הוובינרים המומלצים של החודש


וובינר משותף עם “עדי בעיקר תוכנה” בנושא: האצה והגדלת כיסוי הבדיקות במערכות מורכבות ומשובצות

(פיתוח תוכנה)

מתי? 18 בנובמבר, 2020

ביום רביעי, 18 בנובמבר יערכו חטיבת האוטומציה והבדיקות של חברת NESS וחברת “עדי בעיקר תוכנה” ובבינר בנושא: האצה והגדלת כיסוי הבדיקות במערכות מורכבות ומשובצות.

האירוע יימשך כשעה ומיועד לחברות בעולמות ה-Real Time, C4ISR systems ,UAV או בטכנולוגיית DDS, כמו גופים ביטחוניים, מכשור רפואי או מערכות מורכבות; וכן לבכירים ומקבלי החלטות בעולמות הפיתוח והבדיקות, מנהלי בדיקות ואבטחת איכות, מנהלי DevOps, מנהלי אוטומציה, מנהלי פיתוח ו-R&D ולמנהלי V&V.

בשנים האחרונות קיימת התעניינות הולכת וגוברת באוטומציה של בדיקות תוכנה, ובעיקר ליכולת לבצע בעזרת מכונה סדרת פעולות לעולם ה-Testing, שבוצעו עד כה ידנית על ידי בני אדם. הוובינר יציג את הגישה ההוליסטית לאוטומציה של בדיקות, באמצעות כלי ה-PeasITE שפיתחה חברת “עדי בעיקר תוכנה”.

PeasITE היא פלטפורמת בדיקות אוטומטית, המדמה (סימולטור) את הסביבה של המערכת הנבדקת ומשלבת בדיקות על ממשקים מגוונים (UI, רשת, לוג ועוד) מטרתה היא לייצר סביבה המספקת שירותים גנריים שיתאימו לכל מדיום נבדק, ובכך לקצר את זמן הלימוד הנדרש לפיתוח בדיקות ולהכניס לתחום אנשים שאינם אנשי תוכנה. סביבה כזו תפחית משמעותית את ההשקעה בפיתוח אבני הבניין ובפיתוח הבדיקות עצמן, אך בעיקר תאפשר את העמקת האוטומציה לא רק להרצת הבדיקות, אלא גם לכתיבתן, מתוך דרישות פורמליות או בעזרת למידת מכונה.

את הוובינר יעבירו תמיר זנו, CTO חטיבת הבדיקות והאוטומציה בנס; ואוהד שביט, מנהל הפיתוח של חברת עדי ובעל 20 שנות ניסיון בפיתוח אוטומציה. השניים יחשפו בפני המשתתפים את הפלטפורמות החדשניות לעולם האוטומציה וה-DevOps, ויתמקדו בחברות מורכבות המבוססות מערכות מורכבות.

לפרטים נוספים והרשמה


NGINX – AWS Virtual Meetup – From Code to Customer

(פיתוח תוכנה)

מתי? 25 בנובמבר, 2020

בחירת ארכיטקטורה מתאימה מאפשרת לארגונים להשיק שירותים חדשים בזמן שיא, ובו בזמן לנצל באופן מיטבי את התשתית והשימוש בכלים מבוססי ענן. לשם כך, מיליוני ארגונים בעולם משתמשים בטכנולוגיית NGINX, אשר פרוסה על גבי Amazon Web Services, כדי לספק תשתיות ושירותים אפליקטיביים לצורכי פיתוח קוד, תוך הבטחת יעילות מירבית ואבטחת מידע ברמה גבוהה. אילו כלים עומדים לרשות החברות ואיך ניתן ליישם אותם בארגון? את התשובות אפשר למצוא בסדרת סדנאות חדשה שמציעות AWS ו-NGINX.

הסדנאות מיועדות למהנדסי DevOps, מהנדסי SecDevOps ומפתחי יישומים, שילמדו בהן על הכלים החדשים שיעזרו להם לתמוך בארגון שלהם בעת פיתוח על גבי סביבות ענן או בעת אימוץ טכנולוגיות חדשות.

הסדנה הבאה תיערך ביום רביעי, 25 בנובמבר, ובה המשתתפים יקימו בעצמם את התשתית על גבי סביבת הענן המתקדמת של AWS, ובהמשך ייפרסו יישומים בעזרת הפלטפורמה הייחודית של NGINX; הם יוכלו לשלב יכולות מתקדמות של המערכת, כולל שירותי אבטחת מידע אפליקטיביים, יכולות הגנה ייחודיות על אתרי אינטרנט וניהול תעבורה חכם בין רכיבי היישום.

הסדנה אורכת כשעתיים וחצי, ויעבירו אותה סורין בויאנגו, מהנדס מערכות בכיר ב-NGINX ו-F5, וארטיום ליכטנשטיין, ארכיטקט פתרונות ב-Amazon Web Services.

בנוסף, בסדנאות ייבחנו אפשרויות אחסון גמישות, המבטיחות נתוני אנליטיקה נגישים בזמן ובמקום הנדרש. יכולות אלה מספקות נראות מוגברת בכל מדדי הביצועים, כך שלקוחות יכולים לספק יישומים מסורתיים ומודרניים, באופן יעיל ובהיקף נרחב.

הרישום לסדנאות הוא ללא עלות, אם כי מספר המקומות מוגבל ל-20 משתתפים, כדי לאפשר יחס אישי לכל אחת ואחד מהנוכחים.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Experience

(פיתוח תוכנה)

מתי? 30 בנובמבר, 2020

משנת 2016 כנס AngularUP הוא הכנס השנתי בו קהילת האנגולר הישראלית, יחד עם אורחים ואורחות מחו”ל, פוגשים קולגות ומומחים מכל העולם ומתעדכנים בידע החדיש ביותר שיש לפרימוורק להציע. השנה, במקום כנס פיזי, הכנס יועבר כאירוע אינטרנטי של ארבעה ימים במתכונת שונה ומסקרנת, ולקוראי גיקטיים יש כרטיסים בהנחה מיוחדת.

לאחר חודשים של למידת הצרכים של הקהל, הצוות המארגן ב-EventHandler – שעמד מאחורי אירועים וירטואליים רבים ובהם כנס הג’אווהסקריפט JS VidCon – הגה פורמט חדש המותאם ליכולות, למגבלות ואפילו ליכולת הריכוז של משתתפי הכנס.

האירוע נועד למקסם את החוויה החברתית והשיתופיות, נוסף על תכנים מקצועיים מעולים, ועל כן הפורמט החדש שם דגש על חוויה פעילה שתאפשר נטוורקינג עם קולגות ועם המרצים והמרצות, תוכן איכותי בצורה נוחה לצריכה והנגשה לקהל רחב יותר. כאות לחשיבות החוויה של המשתתפים באירוע, ולא רק כצופים פסיביים.

הכנס נועד למפתחים ומפתחות מנוסים ומתחילים כאחד. כל אחד יוכל לבחור את ההרצאה המתאימה לו – הרצאות בעלות אופי טכני ומעשי למתקדמים, או הרצאות למפתחים חדשים בתחום. ההרצאות יתמקדו בשני סגנונות – חלקן יעסקו בעתיד הטכנולוגיה ובחידושים וחלקן ביכולות קיימות, פיתוח נכון וכלים חדשים. בין מרצי הכנס תוכלו לפגוש מרצים ומרצות מוכרים מכל העולם כגון מייק הרטינגטון, אלכס אוקרושקו, ג’יה לי, מנפרד שטייר, ניר קאופמן, גיל טייר ועוד.

מה מחכה לכם בגרסה החדשה של הכנס?
– באירוע ישתתפו מעל 45 מרצים ומרצות מכל העולם, ויעבירו כמות כפולה של תוכן לעומת שנים קודמות
– לטובת החוויה של הקהילה המקומית ולאור דרישת הקהל – השנה יהיו גם הרצאות בעברית, וסוף סוף תוכלו לשמוע מהמרצים המובילים בארץ הרצאות בשפת אמם
– המשתתפים יוכלו להיכנס לחדרי זום וערוץ סלאק כדי לעשות נטוורקינג עם המרצים והמרצות
– משחקים וירטואליים, כי כולנו צריכים קצת מנוחה וכיף
– שעות נוחות לצפייה. הכנס מתפרס על פני ארבעה ערבים, כך שאין עומס גדול מדי ביום אחד, אלא כל יום כמה שעות אחר הצהריים
– אפליקציית כנס לנטוורקינג, צפייה במידע על ההרצאות ותקשורת ישירה עם המרצים והמרצות.

לפרטים נוספים והרשמה


מארגנים וובינר שווה? שמעתם על אחד כזה? מוזמנים לעדכן אותנו כאן במייל.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

1 תגובה על "הגיק ממליץ: וובינרים שלא כדאי לכם לפספס החודש"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
א א
Guest

יש השבוע את כנס רברסים ואת spark summit

wpDiscuz

תגיות לכתבה: