הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (בין ה-03 ועד 09 במרץ) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


The 4th International Brain Technology Conference, BrainTech 2019

(הייטק)

מתי? 5-4 במרץ, 2019

איפה? מלון דייויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

כמה? 1,500-1,250 שקלים, ויש הנחות לאקדמיים והעוסקים בתחומים רפואיים וכן אפשרות לכניסה יומית בעלות של 700 שקלים.כמו כן, קבלו 10% הנחה, עם הכנסת קוד הקופון BTGEEK10.

בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בכמות המחקרים והפיתוחים הטכנולוגיים שנועדו לשפר את איכות החיים שלנו באמצעות הכרה ושימוש במנגנוני הפעולה של המוח. כיום מחקרים ופיתוחים טכנולוגיים, שנעשו הן במסגרת האקדמיה והן ביישומים של חברות סטארטאפ, משנים את פני הנוירוטכנולוגיה ואת איכות המידע לגבי תחומים רבים – ממחלות פסיכיאטריות ועד נוירו-בריאות. נדמה כי תחום הרפואה הוא בין הראשונים לאמץ טכנולוגיות חדשות שיאפשרו לעזור למטופלים ולרפא מחלות שונות, אך אם יש תחום רפואי שעדיין נחשב לתעלומה ומשווע למחקרים ופריצות דרך זה כנראה תחום המוח.

The 4th International Brain Technology Conference, BrainTech 2019 יתמקד השנה בעתיד, ויתקיים תחת הכותרת: Minding the Future. האירוע מיועד לרופאים, מדענים, חוקרים, יזמים, משקיעים וסטודנטים מתחומי חקר וטכנולוגיות המוח והניורוטכנולוגיה, והוא מרכז את האקוסיסטם הפעיל בתחום ומשמש מקום מפגש לחוקרים, יזמים, קרנות הון סיכון, תאגידים ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


AI and Health | Just Be Patient

(מדע וטכנולוגיה)

מתי? 5 במרץ, 2019

איפה? אולם הכנסים של HFN, ויצמן 4, תל אביב

כמה? חינם

כיצד יכולות הבינה המלאכותית וה-Machine Learning משפיעה על רווחתנו? הצטרפו אלינו ללמוד על ההתפתחויות שישפיעו על חיינו באמצעות AI.

לפרטים נוספים והרשמה


Europe Days 2019

(הייטק)

מתי? 19 במרץ, 2019

איפה? Dubnov Gallery, דובנוב 8, תל אביב

כמה? סטארטאפים 99 ש”ח, כרטיס רגיל 399 ש”ח, ללא מע”מ

עם למעלה מ-92 מיליון תושבים, תמ״ג של מעל 7 טריליון יורו, 7,000 סטארטאפים, 4 מיליון עסקים קטנים ובינוניים, 14,000 חברות גדולות ומעל לשני מיליארד יורו להשקעות בסטרטאפים – גרמניה, אוסטריה ושווייץ הן מהשווקים המעניינים בעולם בכלל, ובאירופה בפרט, ועבור ישראלים מהווים אלטרנטיבה מעולה לפריצת הגבולות של ישראל ללא הצורך בטיסות ארוכות ומתישות.

ביום שלישי, 19 במרץ, ייערך בגלריית דובנוב כנס Europe Days, שיחבר בין יזמים ויזמות ישראלים ובין משקיעים בולטים וחברות באקוסיסטם הטכנולוגי של גרמניה, אוסטריה ושווייץ. הכנס יספק ליזמים נגישות רבה למשקיעים במדינות אלה על מנת ליצור הזדמנויות עסקיות בחברות גרמניות, אוסטריות ושוויצריות ולספק מידע מעשי על דרכי החדירה לשווקים אלה.

לכבוד האירוע יגיעו לישראל 18 משקיעים ונציגים של חברות שלהן מחזור שנתי של למעלה מ-250 מיליארד יורו ולמעלה מ-300 מיליון יורו שמיועדים להשקעה במיזמים ישראלים. כדי להגשים את מטרותיו, תוכנית הכנס נבנתה בצורה ייחודית ופרקטית שנועדה לאפשר כמה שיותר נקודות מפגש בין היזמים לנציגי החברות והמשקיעים. למשל, נציגי החברות יעלו על הבמה, יציגו את עצמם ואת החברה ויודיעו באילו תחומים הם מעוניינים להשקיע. כל אחד יכול לגשת למרצים ולערוך היכרות עם הסטראטאפ שלו במסגרת הפסקות הנטוורקינג; הפאנלים השונים יאפשרו דיאלוג עם הקהל והמומחים שישתתפו יהיו זמינים למענה על שאלות ולפגישות. לצד אלה יתקיימו שולחנות עגולים שיאפשרו ליזמים וליזמות שיח מקצועי מעמיק עם המומחים השונים.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Alexa, Let’s Learn! Talking Devices & Education

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 6 במרץ, 2019

איפה? אונליין

כמה? חינם

העוזרים הקוליים החדשים לעולם לא יחליפו את השיחה האנושית. עם זאת, הם מציעים איכות ייחודית המשחררת את הפוטנציאל הלמידה של האדם. אנו נתמקד בהזדמנויות הפדגוגיות של מכשירי דיבור המבוססים על חוויות חינוכיות עכשוויות.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס שיתופי פעולה בתחום החדשנות ישראל-הודו

(יזמות וסטארטאפים)

מתי? 6 במרץ, 2019

איפה? מלון הילטון תל אביב

כמה? חינם

שות החדשנות, בשיתוף משרד המדע והטכנולוגיה ההודי  ,DST(Global Innovation & Technology Alliance) GITA, שגרירות הודו בישראל , Startup Nation Central, עורכים אירוע ייחודי שיאפשר מפגש בין חברות הודיות לישראליות.

במסגרת האירוע יוצגו הצרכים הטכנולוגיים של הודו, ויתקיים מפגש שיאפשר חיבור לשותפים הודים המחפשים שיתופי פעולה עם חברות ישראליות בתחומי ICT, בריאות, מים וחקלאות. האירוע יכלול סמינרים בתחומים הנ”ל ומפגשי B2B עם החברות והמשקיעים ההודים, וכן יוצגו סיפורי הצלחה של שיתופי פעולה בין חברות ישראליות והודיות. הודו היא המדינה בעלת קצב הצמיחה המהיר ביותר בעולם, של מעל 7% בשנה, ותוך 5 שנים בלבד תהפוך להיות המדינה המאוכלסת בעולם.

בשנת 2017 היקף ההשקעות הזרות בהודו עמד על כ-40 מיליארד דולר, גידול של פי יותר מ-5 מאז שנת 2005, שנובע ממאמציו של הראש ממשלת הודו להגדיל את הפתיחות העסקית ולהקל על כניסת משקיעים וחברות זרות להודו.
במהלך השנתיים האחרונות הודו יצאה במספר הכרזות שמטרתן לשנות את פני המדינה והחברה כולה בהודו. ביניהן תמצאו את היוזמה להכפלת הכנסת החקלאים הקטנים עד 2022, פתיחת 150,000 מרכזי בריאות חדשים באזורים הפריפריאליים, ואף הפיכת 100 ערים מרכזיות לערים חכמות. כל אלו מגיעים עם השקעה נרחבת לרבות 1.7 מיליארד דולר בתוכנית הבריאות החדשה במדינה, כמעט מיליארד דולר לפיתוח החדשנות בתחום החקלאות לצד קישור בין משקיעים וסטארט-אפים, דיגיטציה ותשתיות. אפילו תחום ה-ICT בהודו צפוי להגיע לרווחים של 225 מיליארד דולר בשנת 2020.

על מנת ליישם מדיניות זו, הודו זקוקה לטכנולוגיות חדשניות בתחומים המהווים אתגר.
עבור חברות ישראליות מדובר בהזדמנות מעולה לשיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות הודיות וכלי למינוף הפוטנציאל בשוק ההודי. זה הזמן לחשוב בגדול. זה הזמן לחשוב הודו – הצטרפו לאירוע שלנו!

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: