Geekevents – אירועי ספטמבר 2009

כחלק משירותינו לקהילה, אנו מביאים לכם כל שבוע את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ.

geek-events-copy11כחלק משירותינו לקהילה, אנו מביאים לכם כל חודש את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ.
להלן אירועי החודש הקרוב:

יום עיון בנושא Parallel Programming with Visual Studio 2010 – ה-2 בספטמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר ייערך יום עיון בנושא Parallel Programming with Visual Studio 2010 במשרדי מיקרוסופט ברעננה. ביום העיון יסקרו את הטכנולוגיות החדשות בקשורות בתכנות מקבילי ב- Visual Studio 2010 וב- NET 4.0., החל מיכולות פשוטות כגון מקבול לולאות וכלה בביצוע תזמון מורכב. נתבונן גם בבעיות הנפוצות בכתיבת אפליקציות מקביליות ובכלי Debugging לפתרונן. בהמשך נבחן גם תבניות עיצוב המשתמשות ב- Parallel Extensions על מנת לחסוך זמן ובעיות בכתיבת אפליקציות מקביליות.

Israel Twitter Community meeting – ה-3 בספטמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 17:00 אחר הצהריים תערך הפגישה הראשונה של פורום ה-Israel Twitter Community במרכז הבין תחומי בהרצליה. במפגש יוצגו מספר חברות סטארט-אפ ישראליות אשר עוסקות בשוק המוצרים שמסביב לשירות המיקרו-בלוגינג וכן יועלו לדיון מספר שאלות בדרישות לצורך יצירת מוצר המתחבר לטוויטר. כמו כן, יידונו מספר נושאים טכניים הקשורים לממשקים שונים לפלטפורמה של טוויטר כגון Oauth ו-Throtteling.

קבוצת משתמשי Net Security. בנושא מתקפות על מסדי נתונים – ה-3 בספטמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 17:00 אחר הצהריים תערך הרצאה לקבוצת ה-User Group של Net Security. בנושא ההתקפות הנפוצות ביותר על מסדי נתונים. המפגש יתרחש במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במהלך המפגש תבוצע סקירה של עולם מסדי הנתונים, התקפות שהתרחשו במהלך השנים האחרונות, ונפרט כיצד מתמודדים עם אילוצי אבטחת מידע כאשר ה-Owner על המידע הוא אחד, וה-Owner על מסד הנתונים הוא אחר, וכמובן הרגולטור הפנימי\חיצוני ודרישותיו.

GarageGeeks Musical Hardware Workshop – ה-3 בספטמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 19:00 בערב תערך סדנה שלה-GarageGeeks בנושא Musical Hardware במתחם ה-GarageGeeks ברח’ הפלד 40, בחולון. במסגרת הסדנה יביאו המשתתפים השונים חומרה ישנה כגון מחשבים, מדפסות, סורקים, מסכים ועוד במטרה להפוך את כולם לתזמורת אחת ולהפיק מהם צלילים.

Friends of #140conf Tel Aviv Cocktail Party – ה-6 בספטמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 19:00 בערב תערך מסיבת קוקטייל בחסות כנס ה-#140Conf של ג’ף פולבר שיערך באוקטובר. מעבר לנטוורקינג הרגיל שניתן למצוא בכל האירועים של פולבר, תוכלו גם לנצל את ההזדמנות כדי לנסות ולשכנע את פולבר מדוע לכם מגיע להיות אחת מהדמויות שירצו במסגרת הכנס.

יום עיון בנושא פיתוח Net. מול Oracle Database – ה-7 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר ייערך יום עיון בנושא פיתוח Net. מול Oracle Database במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במסגרת היום תבוצע סקירה של האפשרויות השונות לפיתוח אפליקציות מבוססות מידע המאחוסן במסדי נתונים מסוג Oracle באמצעות פלטפורמת Net Framework וכיצד להפיק מהן את המירב.

מפגש מנהלי פרויקטים בנושא מנהיגות והנעת צוות – ה-7 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך מפגש מנהלי פרויקטים בנושא מנהיגות והנעת צוות במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במסגרת המפגש ידונו המשתתפים בשאלות כגון מהם הצרכים שלנו בעבודה בניהול פרויקטים ומהם המניעים שלנו? למה כל כך חשוב להתעסק עם יחסים בעבודה בניהול פרויקטים? מהו מודל ארבע הכבשים ומה עוד עושים כדי לצאת מהאוטומט?

ספיד דייטינג יזמים משקיעים – ה-7 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 19:00 ייערך אירוע ספיד-דייטינג יזמים משקיעים בחסות אתר אולימי. האירוע ייערך ב-המקום (רח’ ברנר 5) בתל-אביב ויורכב משני חלקים. בחלק הראשון ישבו נציגי קרנות ההון סיכון על במה ויצפו במצגות על מסך גדול של יזמים שנבחרו לקבל את חוות דעתם והערותיהם של אנשים מנוסים מקרנות הון סיכון אשר יתנו טיפים ליזמים המציגים את מיזמיהם. בחלק השני, מספר יזמים מנוסים שכבר עשו Exit אחד לפחות יעבירו הרצאות ויאפשרו לקהל לשאול אותם שאלות. עלות האירוע היא 95 שקלים למשתתף רגיל וחינם עבור מנויי אולימי.

כנס התוכנה הגדול של יבמ – IBM Software Symposium – ה-8 בספטמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס התוכנה הגדול של IBM במרכז הכנסים Avenue בקריית שדה התעופה. בכנס אנו תציג IBM את מיטב ההרצאות, ההכרזות והמומחים מכנסי יבמ העולמיים בתחום התוכנה (IMPACT, IOD, Lotusphere, Pulse, RSDC) שהתקיימו לאחרונה באירופה ובארצות הברית.

מפגש בלוגרים של מיקרוסופט ישראל – ה-8 בספטמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 17:00 בערב ייערך כנס בלוגרים של מיקרוסופט ישראל במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במסגרת הכנס יועברו הרצאות בנושא העתיד של עבודה בתחום ה-IT (מרצה: ישראל בלכמן) ועיצוב בלוגים באמצעות CSS (מרצה: אלעד אברון).

TLV Tweetup – ה-8 בספטמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה. המפגש הפעם יערך ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

בית פתוח בנושא פתרונות SQL Server – ה-9 בספטמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר ייערך יום עיון בנושא פתרונות SQL Server במשרדי מיקרוסופט ברעננה. בארוע יסקרו שיטות למינוף SQL Server לחסכון כספי והתייעלות תשתיתית. כמו כן, יבחן ה-ROI של שדרוגי גרסה, הסבות, רפליקציות של נתונים, וקונסולידציה, תוך התבססות על סיפורי לקוח.

מפגש ידידי UPA Israel – ה-9 בספטמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 17:30 אחר הצהריים יערך מפגש ידידי UPA Israel בחסות המחלקה ללימודי מידע של אונירסיטת בר-אילן. במסגרת האירוע ירצה טל שוורץ מחברת ClickTale על Web Usability ותערך תחרות טריויה בנושא עיצוב ממשקי משתמש.

אירוע נטוורקינג בחסות איגוד המעצבים הישראלי – ה-9 בספטמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 19:00 בערב ייערך אירוע נטוורקינג בחסות איגוד המעצבים הישראלי ובשיתוף חברת תות ואלון גל. האירוע יחולק לשני חלקים כאשר בראשון תהיה מוזיקה קלילה ותאפשר נטוורקינג בין האנשים המגיעים לאירוע ולאחר השעה 21:00 ימשיך האירוע למסיבה. במסגרת האירוע יעברו המאמנים של אלון גל ויבצעו קאוצ’ינג אישי למעוניינים. עלות האירוע היא 40 שקלים למשתתף.

כנס In-Novation 2009 – ה-13 בספטמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס In-Novation 2009 במתחם ה-Avenue בקריית שדה התעופה. הכנס ייערך זו השנה רביעית ברציפות בשיתוף חברת IBM ישראל וחברת SIT  ויעסוק במתודולוגיות של חדשנות ויצירתיות מחשבתית. במסגרת הכנס יערך סשן הגמר של תחרות Exit09 בשיתוף חברת סרגטה ו-ConferenceArt.

כנס מפתחים IDCC 2009 – ה-14 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס המפתחים הקהילתי IDCC 2009 במשרדי מיקרוסופט בהרצליה פיתוח. הכנס הזה הינו חריג בעולם הכנסים המקצועיים בארץ, בגלל שלמרות שהוא עוסק בנושאים טכניים של פיתוח, הוא איננו מאורגן על ידי גוף מסחרי, או עמותה, אלא על ידי הקהילה עצמה. במסגרת האירוע ירצו מפתחים שונים מהקהילה במסלולים שונים שיערכו במקביל. מידע נוסף על המסלולים ועל ההרצאות השונות ניתן לקבל באתר ה-IDCC.

World Innovation Summit 2009 – ה-14 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 9:00 בבוקר תערך ועידת ה-World Innovation Summit 2009 במלון הילטון בתל-אביב. זוהי הועידה השלישית בסדרה שנערך בתל-אביב ובמסגרתה ייערכו הרצאות שונות בנושא חדשנות ויוצגו טכנולוגיות חדשות וחברות סטארט-אפ מהארץ ומהעולם.

מפגש קבוצת המשתמשים של Unified Communication בנושא Exchange 2010 – ה-14 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 17:00 בערב תיפגש קבוצת המשתמשים של Unified Communications במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במפגש יסקרו החידושים והשינויים הבאים בגרסת Exchange 2010 כגון  Exchange storage background, Storage technology 2010+, Large mailbox value, E2010 storage architecture ו-E2010 storage design.

GSMA Mobile Innovation Israel Event – ה-15 בספטמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס ה-GSMA Mobile Innovation Israel במלון הילטון בתל-אביב. במסגרת הועידה השנתית השנייה של חדשנות בתחום הסלולר ישולבו הרצאות ויערך גמר תחרות החדשנות לסטארט-אפים בתחום הסלולארי. הזוכה בגמר ייסע לייצג את ישראל בתחום האירופאית.

הדרכה בנושא Office 2007 – ה-16 בספטמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 14:00 בצהריים תערך הדרכה בנושא Office 2007 במשרדי מיקרוסופט ישראל ברעננה. לאלו מכם שעדיין אינם מכירים את הגרסה החדשה של אופיס או עדיין מתבלבלים ומנסים לחפש לאיפה נעלמו הפונקציות באקסל, זוהי הדרכה בסיסית שמציגה את היכולות והחידושים בגרסה החדשה אשר תתמקד בעיקר בשינויים בממשק המשתמש. ההדרכה אינה כרוכה בתשלום אך דורשת הרשמה מראש.

ה-Garagegeeks מארחים את אריאנה הפינגטון מ-Huffington Post – ה-21 בספטמבר, 2009

ביום שני בשעה 20:30 צוות ה-Garagegeeks מארח את אריאנה הפינגטון, המייסדת והעורכת הראשית של ה-Huffington Post, אחד מעיתוני האינרטנט המשפיעים ביותר ברשת, במסגרת סדרת Meet The Industry Leaders.

יום עיון בנושא החידושים בגרסת Windows Server 2008 R2 – ה-24 בספטמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר ייערך יום עיון בנושא החידושים בגרסת Windows Server 2008 R2 במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במסגרת המפגש ייסקרו הטכנולוגיות החדשות ששולבו ב-Windows Server 2008 R2 כגון Hyper-V with Live Migration, (Direct Access (DA, BranchCache, 256 Core Support, Power Management ועוד רבות אחרות.

כנס עולמות וירטואליים 2009 SLACTIONS – ה-24 בספטמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 15:00 בצהריים ייערך כנס עולמות וירטואליים 2009 SLACTIONS במכון מופת (רח’ שושנה פרסיץ 15) בתל-אביב. כנס עולמות וירטואליים משתף נציגים מכל קצוות תבל המתמקדים במחקר ופיתוח פלטפורמות עולמות וירטואליים. SLACTIONS 2009 יכלול הצגות של חקרי מקרה, דוגמאות ודיונים כיצד מיישמים עולמות הוירטואליים בעסקים, הדרכה, חינוך, מדעי החברה, ניו-מדיה, ארכיטקטורה, אומנות ומחקר.

.

יומן אירועי הקהילה של ניוזגיק מתעדכן על ידינו באופן שוטף באירועים שמעניינים את קהילת הגיקים בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info@geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

Avatar

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

2 תגובות על "Geekevents – אירועי ספטמבר 2009"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
shamoo
Guest

פוסט מצוין! תודה על המידע המועיל והמעניין שמרוכז במקום אחד.
אתה ממש one stop shop…

yuvalgo
Guest

Developers meetup:
Alphageeks vs. Developers Anonymous, Lectures on: #Flex, #HTML5, #GettingItReal. 11/Oct, 18:00, Tel-Aviv.
The details: http://is.gd/3KY1E

wpDiscuz

תגיות לכתבה: