Geekevents – אירועי אוקטובר 2009

תקציר האירועים, הכנסים, התערוכות, אירועי Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ לחודש אוקטובר 2009.

geek-events-copy1כחלק משירותינו לקהילה, אנו מביאים לכם כל חודש את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ.

להלן אירועי החודש הקרוב:

הפסטיבל הארצי למדע בדיוני, פנטסיה ומשחקי תפקידים – 4-10 באוקטובר 2009

בחול המועד סוכות יערך בסינמטק תל-אביב, פסטיבל אייקון השנתי למדע בדיוני, פנסטיה ומשחקי תפקידים. שבוע הפסטיבל הוא מסגרת למספר אירועים, כנסים ותוכניות המציגות תוכן מגוון לקהל רחב. במסגרת אייקון מתקיים פסטיבל קולנוע בינלאומי (הרביעי בגודלו בארץ)המציג למעלה מ-100 סרטים מכל רחבי העולם, כנס אקדמי ליצירה פנטסטית וספקולטיבית בשיתוף אונ’ תל-אביב ובר-אילן, כנס עיצוב תחת הכותרת “עיצוב המחר” בשיתוף מוזיאון העיצוב בחולון ושנקר, תוכנית לרגל “שנת האסטרונומיה הבינלאומית”, כנס גיימינג בשיתוף מכללת בית-ברל, סדנאות מקצועיות והענקת פרסים לעידוד היצירה הישראלית המקורית, “אייקון צעיר” – תוכנית פעילות לילדים, מופעל יריד דוכנים עשיר וכמובן שמתקיימות פעילויות לקהלי החובבים בתחומים השונים – משחקי תפקידים, קומיקס, אנימציה יפאנית (אנימה) ועוד.

TLV Tweetup – ה-6 באוקטובר, 2009

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה. המפגש הפעם יערך ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

מפגש אלפא גיקס – ה-11 באוקטובר, 2009

ביום ראשון בשעה 18:00 בערב יערך המפגש השלישי בסדרת אלפא גיקס VS דיבלופרז אנונימוס. המפגש יערך במשרדי חברת אמפיריק, רחוב תושיה מספר 10, תל-אביב ובו ידונו בשינויים והאפשרויות שמביא איתו HTML 5 (אלמנטים חדשים, שינויים בשפה, וידאו, SVG, MathML ועוד), אלטרנטיבה פופולארית לפיתוח ממשק משתמש באמצעות Flex. בנוסף, גיל מגידיש ידבר בקצרה על האתגרים האישיים הכרוכים בעבודה כיזם\מפתח בודד לאחר שפיתח את Dumpr.net, אתר שמושך אליו מאות אלפי גולשים בחודש.

ערב הדרכה על Django – ה-12 באוקטובר, 2009

ביום שני בשעה 20:00 בערב יערך ערב הדרכה בנושא Django במשרדי חברת אמפיריק בתל-אביב. לערב עצמו ידרש כל אחד מהמשתתפים להביא מחשב נייד משלו על-מנת שיוכל לבצע התקנה עצמאית של המערכת ולאחר מכן ללמוד כיצד להשתמש בה ולבנות אתר בעזרתה. ההשתתפות בערב ההדרכה הינה ללא תשלום אך דורשת הרשמה מראש.

כנס Technology Day 09 של סימנטק ישראל – ה-13 באוקטובר, 2009

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס טכנולוגי של סימנטק ישראל במרכז כנסים אווניו באיירפורט סיטי. בכנס, המתקיים השנה לראשונה בישראל, יוצגו הפתרונות הטכנולוגיים שמציעה סימנטק, בתחומי האבטחה, ההגנה וניהול המידע. לאחר הרצאת הפתיחה יתקיימו שלושה מסלולים טכנולוגיים ייעודיים המוקדשים כל אחד לסוגי הפתרונות השונים שמציעה סימנטק: אבטחה, הגנה וניהול.

יום עיון בנושא הסבת מסדי נתונים ל-Microsoft SQL Server – ה-14 באוקטובר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח יום עיון בנושא הסבת מסדי נתונים לסביבת SQL Server של מיקרוסופט במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2, רעננה. במפגש יוסברו יתרונות ההסבה ושלבי התהליך, תוך התמקדות בכלים ובמתודולוגיות להאצת ההסבה והפחתת סיכונים.  הארוע מתאים במיוחד ללקוחות העומדים בפני תהליך של שדרוג גרסת היישום, שדרוג מסד הנתונים התומך ביישום, או שדרוג חומרה.  כמוכן מתאים הארוע ללקוחות השוקלים פרוייקט של סטנדרטיזציה על תשתית הנתונים של מיקרוסופט.

יום עיון בנושא (Visual Studio 2010 for Web Developers (ASP.Net 4.0 – ה-14 לאוקטובר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח יום עיון בנושא Visual Studio 2010 עם מיקוד על נושא ASP.Net 4.0 במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2, רעננה. במפגש יוסברו החידושים בסביבת הפיתוח, על החידושים ב- ASP.Net 4.0 בתחומי ה-  ASP.NET Web Forms, ASP.Net MVC וכן נדבר על עבודה עם מידע ושיפורים בתחום פריסת אתרי אינטרנט.

יום עיון בנושא ADO.NET Entity Framework ו-LINQ to Entities – ה-19 באוקטובר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יפתח יום עיון בנושא ADO.NET Entity Framework ו-LINQ to Entities במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2, רעננה. ביום העיון יוסברו החידושים בטכנולוגיה החדשה ועל איך ניתן להשתמש בה ליצירת מערכות מוכוונות מידע. לאחר מכן, ימשיך היום בהצצה ל- Visual Studio 2010 ולחידושים של Entity Framework בגירסת .NET 4.0.

מפגש קהילת מנהלי פרויקטים בנושא ניהול אפקטיבי בסביבה של מורכבות ואי וודאות – ה-19 באוקטובר, 2009

ביום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים יערך מפגש קהילת מנהלי פרויקטים בנושא אפקט הפרפר – ניהול אפקטיבי בסביבה של מורכבות ואי וודאות במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2, רעננה. במפגש ידונו בתפיסה שונה ואקטואלית שתהווה בסיס מעצים להתמודדות עם אתגרי העידן החדש בתחום הניהול בכלל ובניהול פרוייקטים בפרט.

סדנה בנושא ניהול מסדי נתונים מבוססי SQL Server – ה-21 באוקטובר, 2009

ביום רביעי בשעה 15:00 אחר הצהרים תערך סדנה בנושא ניהול מסדי נתונים מבוססי SQL Server משרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2, רעננה. המפגש הראשון מתוך סדרה של ארבעה אשר שיקדמו אתכם בדרך להיות Enterprise-Ready DB. הסדנא תעסוק בשיטות וכלים להגעה לביצועים מיטביים עם SQL Server, מכוונון IO ואחסון ועד לשיפור ביצועי שאילתות ותכלול נושאים כגון קונפיגורציה וארכיטקטורה מוטות-ביצועים, שימוש במחיצות, פתרון נעילות, וניהול עומסים.

ועידת ה-Israeli Games Unconference השנייה – ה-30 באוקטובר, 2009

ביום שישי בשעה 9:00 תערך ועידת ה-Israeli Games Unconference השנייה בבניין IBM, בקריית אריה בפתח-תקווה. הועידה היא אירוע חופשי בו מוזמנים להשתתף כל אנשי המקצוע בתחום המשחקים כולל מעצבים, אמנים, יזמים, מתכנתים וגם סתם אנשים שמתעניינים בתעשיית המשחקים. לועידה אין לוח זמנים קבוע מראש וסדר הדוברים יקבע בזמן אמת, מה שמאפשר לכל מי שמגיע ורוצה לשאת את דבריו לעשות זאת מול חבריו למקצוע.

.

יומן אירועי הקהילה של ניוזגיק מתעדכן על ידינו באופן שוטף באירועים שמעניינים את קהילת הגיקים בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

1 תגובה על "Geekevents – אירועי אוקטובר 2009"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
רונן חן
Guest

שלום רב,

שמי רונן מחברת קונדויט קום.
הנני מעוניין במרצה של Entities FM לצורך הרצאה בחברתנו.

אנא קשר אותי עם המרצה \ חברה.
תודה.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: