Geekevents – אירועי נובמבר 2009

תקציר האירועים, הכנסים, התערוכות, אירועי Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ לחודש נובמבר 2009.

geekevents

כחלק משירותינו לקהילה, אנו מביאים לכם כל חודש את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ.

להלן אירועי החודש הקרוב:

כנס Deloitte Technology Fast 50 2009 – ה-1 בנובמבר 2009

ביום ראשון בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס Deloitte Technology Fast 50 במוזיאון תל-אביב לאומנות. תוכנית ה- Technology Fast 50 של Deloitte הנה אחת מתוכניות הדירוג המובילות בארץ ובעולם ונערכת זו השנה העשירית ברציפות בישראל, על ידי Deloitte בריטמן אלמגור זהר. התוכנית מדרגת את 50 חברות הטכנולוגיה בישראל, בעלות שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בחמש השנים האחרונות. התוכנית פתוחה לחברות פרטיות וציבוריות מתחום הטכנולוגיה, המדיה והטלקום.

Web Developers Community (WDC): Riding IronRuby on Rails – ה-1 בנובמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 17:30 אחרי הצהריים יערך כנס Web Developers Community בנושא  Riding IronRuby on Rails במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. בכנס יסבירו מומחים על פיתוח סביבת Ruby והאינטגרציה עם כלי הפיתוח של מיקרוסופט. כמו כן, תבוצע הדרכה בנושא פיתוח אפליקציות Web ושימוש ב-ActiveRecord, ActionController, ActionView, routes, scaffolding, layouts, (partials, AJAX, RSS ועוד.

כנס IGT 2009 – ה-2 בנובמבר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס IGT 2009 בנושא מחשוב ענן במלון שפיים במושב שפיים. השנה יעסוק הכנס בנושאים כגון התאמת טכנולוגיות המידע לכלכלה החדשה, החידושים האחרונים בטכנולוגיות ענן ו-Case Studies של הטכנולוגיות החדישות, פיתוח, פריסה וניהול של אפליקציות בענן והשפעת מחשוב הענן על המעבר ל-Green IT.

אירוע השקת Windows 7 ו-Windows Server 2008 R2 – ה-3 בנובמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס Let’s talk Biztech בנמל תל-אביב. הארוע יפתח את שנת ההשקות של מיקרווספט בהכרזה על Windows 7, Exchange 2010 ו-Windows server 2008. במהלך היום תוכלו לשמוע ממיטב המומחים על הטכנולוגיות החדשות העידכונים והטיפים, לראות ולהתנסות בטכנולוגיות החדשות במעבדת ה-Hands-On שתעמוד לרשותכם במקום. את הארוע יפתח קווין טרנר מנהל העסקים הראשי של מיקרוסופט העולמית, אשר יציג את חזונה של מיקרוסופט לשנים הבאות, ישיק את Windows 7 למגזר העסקי ויציג את חידושיה הייחודיים למגזר זה. כמו כן יציג את אסטרטגיית הענן (Software Plus Services) של מיקרוסופט ואת ההזדמנויות שהיא מציעה לכל ארגון.

Tel Aviv Beer Tweetup – ה-3 בנובמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה. גם הפעם יערך המפגש ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

כנס כלכלה ירוקה של Ernst&Young – ה-4 בנובמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:00 בבוקר יפתח כנס כלכלה ירוקה של Ernst&Young במלון הילטון בתל-אביב. כנס כלכלה ירוקה מתקיים זו השנה השלישית. הכנס, היחיד מסוגו בארץ, עוסק בפן העסקי של תעשיית הקלינטק ודן בנושאים ה”חמים” ביותר. הכנס מפגיש את בכירי תעשיית הקלינטק מהארץ ומהעולם. הכנס מספק תכנים מקצועיים עכשוויים ועתידיים ואפשרות ליצירת קשרים עסקיים.

יום כיף וגיבוש לקהילת הלינוקס והקוד הפתוח בישראל – ה-6 בנובמבר, 2009

ביום שישי בשעה 8:30 בבוקר יפגשו חברי קהילת הלינוקס והקוד הפתוח בישראל ליום כיף וגיבוש במתכונת תחרות ניווט וארוחת צהריים משותפת בצומת לטרון. אתר הלינוקס והקוד הפתוח הקהילתי jaYa, בשיתוף פעולה עם אתר קהילת הנווטים www.navat.co.il עושים לקהילת הלינוקס והקוד הפתוח יום כייף ומזמינים אתכם להשתתף ולקחת חלק ביום פעילות מיוחד לחברי הקהילה. האירוע עצמו בתשלום של 65 שקלים על-מנת לחסות את עלויות הארוחות והארגון.

יום עיון בנושא פרטיות המידע – ה-9 בנובמבר, 2009

ביום שני בשעה 9:00 בבוקר יערך יום עיון בנושא פרטיות המידע בבית מטריקס, רחוב אבא אבן 3, בהרצליה פיתוח. יום העיון יעסוק במתודולוגיות מתקדמות ומוכחות בתחום ה-Data Privacy. יום העיון יתקיים בהשתתפות בכירים בקומפיוור, שישתפו את המשתתפים בניסיון של ארגונים גדולים וידועים בעולם.
כנס יום ה-Usability העולמי – ה-11 בנובמבר, 2009

ביום רביעי בבוקר יפתח האירוע המרכזי של יום ה-Usuability העולמי בישראל. הכנס ייערך בקריית האוניברסיטה הפתוחה ברעננה ומתקיים זו השנה החמישית בכ-40 מדינות ברחבי העולם מצויין בישראל על-ידי ארגון מומחי ה-Usability הישראלי, UPA Israel, המסונף ל-UPA העולמי. יום ה-Usability העולמי נועד על-מנת לקדם את המודעות לצרכי המשתמש במוצרי טכנולוגיה, תוכנות מחשב, אפליקציות ואתרי אינטרנט. שתיים מההרצאות בכנס הישראלי יוקדשו לנושא העולמי השנתי – Design for sustainability..

כנס סלקום מדיה – ה-15 בנובמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס סלקום מדיה באולם סמולרש, באוניברסיטת תל-אביב.  הכנס יתמקד בהתאמת עולם המדיה לצרכן החדש ויעסוק בנושאים הבאים: מי הוא צרכן התוכן ומהם דפוסי הצריכה שלו? כיצד תחומים כגון משחקים, רשתות חברתיות, מוסיקה ופרסום מתאימים עצמם למדיה הסלולרית? כיצד מותגים מיישמים אסטרגיית cross platform ואילו התאמות הם מבצעים לתוכן לכל פלטפורמה? אילו פלטפורומות חדשות ישפיעו בעתיד על צריכת התוכן?

כנס e10 – ה-16 לנובמבר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס ה-e10 במסגרת שבוע היזמות העולמי בבניין סלקום באזור התעשייה פולג בנתניה. הכנס יערך בתצורת Unconference, מה שאומר שלוח הזמנים של האירוע יהיה קבוע מראש, אך רשימת המרצים וההרצאות יקבע במקום וכל אחד שיגיע ויש לו משהו להגיד יוכל לעשות זאת על בסיס הקודם תופס.

CA ManageTech 2009 – ה-23 בנובמבר, 2009

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר ייערך כנס CA ManageTech 2009 במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב. בכנס תציג CA תפיסות ניהול חדשניות אשר יסייעו למנהלי מחשוב לספק חוויית לקוח מיטבית, להגדיל הכנסות ולהגביר את היעילות והחיסכון. אסטרטגיית LEAN IT החדשנית של CA מעמידה לרשות הארגונים את אחד מהמערכים הנרחבים והמתקדמים בתעשייה של פתרונות לניהול המחשוב, בכל סביבה – ממיינפריים ועד מחשוב מבוזר, מווירטואליזציה ועד מחשבים פיזיים, ממחשוב עננים ועד מחשבים מקומיים.


יומן אירועי הקהילה של ניוזגיק מתעדכן על ידינו באופן שוטף באירועים שמעניינים את קהילת הגיקים בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: