גיקלדנר – אירועי חודש דצמבר 2009

אחרי חודש עמוס באירועים מגיע חודש עמוס לא פחות. לוח אירועי ההיי-טק והטכנולוגיה שלנו זמין תמיד באתר, אך לפי בקשותיכם, אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של חודש דצמבר 2009.

geekcalenderאחרי חודש עמוס באירועים מגיע חודש עמוס לא פחות. לוח אירועי ההיי-טק והטכנולוגיה שלנו זמין תמיד באתר, אך לפי בקשותיכם, אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב.

יום עיון בנושא חידושי וירטואליזציה ב-Windows Server 2008 R2 – ה-1 לדצמבר, 2009

ביום  שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא חידושי וירטואליזציה ב-Windows Server 2008 R2 במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. ביום העיון, יסבירו מומחי מיקרוסופט כיצד טכנולוגיות הליבה החדשות של מיקרוסופט והשילוב בניהן, מאפשרים התייעלות אמיתית וחסכון משמעותי בעלויות המחשוב הארגוני. השילוב של כליי האופטימיזציה והניהול ממשפחת System Center בסביבת Windows Server 2008 R2 ו – Hyper-V R2 מספקים פתרון תשתיתי אחד ושלם לסביבת השרתים בארגון. בואו להכיר את החידושים האחרונים בתחום הוירטואליזציה, ללמוד על המגמות העיקריות  ולצפות כיצד ניתן לשלב בין הטכנולוגיות, למקסם את ההשקעה ולחסוך בשורה התחתונה.

IGT 2009 – הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד – ה-2 וה-3 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד במרכז הכנסים במלון שפיים. הכנס יערך כיומיים וירצו בו מגוון מומחים ובכירים מכל העולם בנושא מחשוב ענן. כמו כן, כחלק מהכנס יתקיים השנה ה-Cloudcamp, פורום נטוורקינג בינלאומי המפגיש בין יזמים טכנולוגיים בתחום ה- Cloud ובין משקיעים. ה-CloudCamp הוא פורום בלתי תלוי, שבו יזמים ומשקיעים מתחום טכנולוגיות Cloud Computing חולקים רעיונות. הפורום החל את פעילותו בארה”ב ובמדינות אירופה. CloudCamp הפך בשנתיים האחרונות למסורת שגרתית בכנסים וועידות והוכיח את עצמו כמקדם את הנושא באמצעות מפגש “משוחרר”, המאפשר למשתתפים בו לחלוק רעיונות, ליזום קשרי שיתופי פעולה פוטנציאליים.

כנס המפתחים של נוקיה 2009 – ה-2 לדצמבר, 2009

ביום רביעיבשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס המפתחים השנתי של נוקיה במתחם רידינג 3 בנמל תל-אביב. הכנס מיועד למפתחים וללקוחות מהמגזר העסקי ויציע לצד הסברים טכניים והצגת אפשרויות הפיתוח החדשות גם חשיפה לדוגמאות מהעולם לאפליקציות של מותגים ושירותים שונים הנהנים מהעוצמה של Nokia ומשתמשים בה לצורך קידום התקשורת השוטפת של המותג והמוצר\ שרות עם הצרכנים.

כנס הטכנולוגיות השנתי לניהול מידע של EMC, CISCO ו-VMWARE – ה-2 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס הטכנולוגיות השנתי לניהול מידע של EMC, Cisco ו-VMWare במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה. חברות EMC , VMware ו- Cisco שותפות לאותה אסטרטגיה של מחשוב ענן המשלב בין מחשוב ענן פנימי ובין מחשוב ענן חיצוני. באמצעות הטכנולוגיות ניתן ליצור מודל המחשוב המבוסס על אוסף של שרותי תשתית ויישומים המנותקים מהמשאבים הפיזיים ומאפשרים ניידות של מרכיבי מחשוב, שימוש על פי צורך, ושליטה מרכזית. הכנס יעסוק בכל ההיבטים של מחשוב ענן: מה הן הטכנולוגיות הזמינות היום, מה צופן לנו העתיד, כיצד ניתן ליישם כבר היום אסטרטגיה של מחשוב ענן, כיצד ניתן לשמור על השקעות קיימות בדרך למחשוב ענן ועוד.

יום עיון בנושא בינה עסקית וכלים שימושיים – ה-2 לדצמבר, 2009

ביום רביעיבשעה 8:30 בבוקר ייפתח יום עיון בנושא בינה עסקית וכלים שמושיים בבית כלי זמן בחיפה. המפגש יתרכז בפלטפורמת MOSS 2007 של מיקרוסופט וידון בנושא הבינה העסקית. תחום הבינה העסקית הפך לנדרש ונצרך בימינו ברחבי העולם בשל יכולות המעקב, תכנון וניהול של פעולות עסקיות באופן קל ונוח יחסית וקבלת תוצאות באופן גרפי וברור הן למשתמש והן למקבלי ההחלטות בארגונים.

מפגש בנושא parallel world ו- C++ Applications to Visual Studio 2010 – ה-2 לדצמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך מפגש קהילת Windows Platform בנושא parallel world ו- C++ Applications to Visual Studio 2010 במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. במפגש ירצו גד מאיר וסשה גולדשטיין על פיתוח בעולם של ריבוי-ליבות ועל פיתוח של אפליקציות ++C בסביבת Vistual Studio 2010.

מפגש ה-Security Usergroup של מיקרוסופט – ה-2 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך מפגש ה-Security Usergroup של מיקרוסופט במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. במפגש ירצה יונתן בוקובזה, מומחה אבטחת מידע, בנושא הגנה על קצוות הרשת ועל אבטחת מידע במחשוב ענן.

מפגש של ה-Israeli AWS Usergroup – ה-3 לדצמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש של ה-Israeli AWS Usergroup במתחם ה-Garage Geeks ברח’ הפלד ,40 בחולון. במפגש ירצה סימון ברונזי מאמזון אירופה על ה-S3 של אמאזון ונתן אלסברג מ-RDV Systems ידגים כיצד להשתמש ב-AWS Stack כדי לאפשר שימוש ב-3D real-time collaboration בפרויקטים שונים.

כנס ה-140 Charcters של ג’ף פולבר – ה-6 לדצמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 10:30 בבוקר יפתח כנס ה-140 Charecters של ג’ף פולבר במכללת  אפקה להנדסה בתל-אביב. את הכנס תקדים ארוחת הבוקר המסורתית של ג’ף אשר תחל בשעה 8:30 בבוקר באותו מקום. בכנס ירצו מגוון רחב של אנשים מכל תחומי המדיה, הבידור, הפוליטיקה והכלכלה על השימוש שלהם במדיה חברתית בכלל ובטוויטר בפרט בפורמט של הרצאות קצרות בנות 10-15 דקות. בסיום הכנס ידגימו מספר יזמים ישראלים את האפליקציות שהם פיתוח לטוויטר בדמו קצרים של 140 שניות.

Tel Aviv Beer Tweetup – ה-8 לדצמבר, 2009

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה. גם הפעם יערך המפגש ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

כנס גרטנר בנושא טלקום, נייד ואלחוט – ה-9 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס גרטנר בנושא טלקום, סלולרי ו-Wireless במלון הילטון בתל-אביב. בכנס, ידברו האנליסטים של גרטנר על עתיד התקשורת בשנים הקרובות ומהן יוזמות התקשורת הקריטיות לעסקים, כיצד השינויים בשוק ישנו את פעילות הספקים ומה על הארגונים לעשות עכשיו ובמהלך שלוש השנים הקרובות, תרחישי התקשורת הניידת והאלחוטית של גרטנר, על הטכנולוגיות והמגמות העיקריות הצפויות בתחום עד שנת 2014, כיצד ארגונים יבחרו וישתמשו בפתרונות ניידים כדי לתמוך בלקוחות ובעובדים, שיתוף באמצעות הנייד החל ממייל אלחוטי ועד רשתות חברתיות ניידות ומגמות עיקריות בטכנולוגיה,  השפעתה הצפויה על עסקים, הזדמנויות בתחום וכיצד ניתן להתמיד בחדשנות באמצעות אימוץ של פרדיגמות תקשורת חדשות.

יום עיון בנושא Exchange 2010 – ה-10 לדצמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יפתח יום עיון בנושא Exchange 2010 במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. במפגש יציגו רונן גבאי וסער רוזנברג את החידושים והיכולות החדשות ב-Exchange 2010, יכולות של שרידות וזמינות ואת מודל הרישוי החדש בגרסת 2010.

אירוע Networking ליזמים ומשקיעים של חברת גבהים – ה-10 לדצמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 18:30 אחר-הצהריים יערך אירוע Networking ליזמים ומשקיעים באמפיתאטרון של חברת אמדוקס, ברח’ הפנינה 8 ברעננה. במהלך האירוע תציג טליה עמר את חברת גבהים המסייעת ליזמים ומשקיעים ויערך פאנל בניהולו של ירון קרני ובהשתתפותם של יזמים ומשקיעים אותם ניתן יהיה לשאול שאלות בנושא שונים.

Israeli Startup Weekend – ה-16-18 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 16:00 אחר-הצהריים יפתח אירוע ה-Israeli Startup Weekend בבית IBM, בקריית אריה בפתח-תקווה. האירוע יערך עד לכניסת השבת (בסביבות השעה 16:00 ביום שישי). ה-Startup Weekend הוא אירוע המתקיים בערים שונות מסביב לעולם. באירוע מתאספים עשרות ומאות יזמים מתחומים שונים וממקצועות שונים לסוף שבוע אחד בו הם מתחלקים לקבוצות ומרימים סטארט-אפ לכל דבר ועניין. חלק גדול מהסטארט-אפים שקמו במהלך אירועי Startup Weekend ברחבי העולם הפכו לחברות מצליחות.

מפגש של ה-Infrastrcture & Management Usergroup של מיקרוסופט – ה-17 לדצמבר, 2009

ביום חמישי בשעה 17:00 אחר הצהריים יתקיים מפגש של Infrastrcture & Management Usergroup במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. במפגש ירצה מומחה של מיקרוסופט על היכולות החדשות ב-Active Directory Services 2008 R2 כגון Recycle Bin, Managed Service Accounts, Virtual Service Accounts, AD Administrative Center וכו’.

יום עיון בנושא Visual Studio 2010 and ASP.Net 4.0 – ה-20 לדצמבר, 2009

ביום ראשון בשעה 8:30 בבוקר ייערך יום עיון בנושא Visual Studio 2010 and ASP.Net 4.0 במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. ביום העיון הזה ידברו מומחי מיקרוסופט על Visual Studio 2010 ו- ASP.NET 4.0 המביאים חידושים רבים למפתחי Web. בסביבת הפיתוח, חידושים ב- ASP.Net 4.0 בתחומי ה-  ASP.NET Web Forms, ASP.Net MVC ועבודה עם מידע ושיפורים בתחום פריסת אתרי אינטרנט.

סדנת Enterprise-Ready Availablity (מסדי נתונים) – ה-23 לדצמבר, 2009

ביום רביעי בשעה 15:00 אחר-צהריים תתקיים סדנה נוספת בסדרת Enterprise-Ready Availablity אשר תעסוק הפעם בנושא מסדי נתונים. הסדנה תתקיים במשרדי מיקרוסופט ישראל, רח’ הפנינה 2 ברעננה. הסדנא תעסוק בכלים ושיטות להשגת הזמינות הגבוהה ביותר של יישומים על גבי תשתית SQL Server, ולמניעת downtime מתוכנן ולא מתוכנן. הסדנא תכלול גם את נושא ה -Disaster Recovery והשימוש בווירטואליזציה.


יומן אירועי הקהילה של ניוזגיק מתעדכן על ידינו באופן שוטף באירועים שמעניינים את קהילת הגיקים בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

3 תגובות על "גיקלדנר – אירועי חודש דצמבר 2009"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
גיא תל-צור
Guest

יש טעות בתאריכי ארועים. למשל הכנס IGT 2009 אמנם חל ב 2-3 בדצמבר אבל הימים הנכונים הינם רביעי-חמישי.
להלן אתר הכנס: http://events.myreg.co.il/IGT2009

בברכה,

גיא תל-צור
יו”א האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד.

* יתכן שחלה הזזה אחורנית ביום אחד גם בהזנת ארועים אחרים

יובלגו
Guest

מפגש אלפאגיקס מספר 4 יערך ב14 בדצמבר, יום ב, 18:00.
מי, מה? : מפגש פתוח למפתחים וטכנולוגים, 3 שיחות, בירה ונשנושים בין לבין. חינם.

הפעם נשוחח על:

– פרצות אבטחה נפוצות ופתרונות עם ארז מטולה
– JQuery עם רפאל אקרמן
– למידה מדוגמה עם אוהד ברזילאי.

פירוט הרצאות מלא ב:
http://alphageeks.blogli.co.il/archives/21

wpDiscuz

תגיות לכתבה: