גיקלנדר – אירועי חודש יוני 2010 לקהילה הטכנולוגית בישראל

אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש יוני 2010.

בכל חודש אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש אפריל עמוס בימי חג, אך לא פחות הרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות. לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

כנס חברות המפתחות פתרונות ושרותים בתחום הענן – ה-2 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס חברות המפתחות פתרונו ושירותים בתחום מחשוב הענן באודיטוריום בבית חברת IBM, בפתח תקווה. הכנס, המיועד למשקיעים ומנהלי מחשוב יכלול פאנל מומחים אשר יעסוק בהזדמנויות ואתגרים בתחום מחשוב הענן, צרכי התעשיה, התעשיה בין הענן הפנים ארגוני לענן הציבורי, ומדוע זה הזמן להשקיע בחברות בתחום הענן. כמו כן, יציגו באירוע מספר חברות סטארט-אפ בתחום מחשוב הענן וה-SaaS.

מפגש יוני של TechAviv – ה-2 ביוני, 2010

ביום שלישי בשעה 18:30 בערך יערך המפגש החודשי של קהילת Tech Aviv בישראל במרכז הבין-תחומי בהרצליה. במסגרת המפגש, יציגו החברות Fring, Springo ו-TicTacDo.

הדרכה טכנולוגית על Office 2010 – ה-3 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 9:00 בבוקר תערך הדרכה טכנולוגית בנושא Office 2010 לרגל ההשקה הרשמית של המוצר. במסגרת ההדרכה יסבירו מומחי מיקרוסופט על החידושים, חבילות היישומים ומסלולי הרישוי, אפשרויות ההתקנה השונות ואף ידגימו את הפעולות הנדרשות להורדה והתקנה של OPK ובניית image משולב (כולל Recover CD) של Windows 7 ו- Office 2010.

מפגש Open Coffee Club – ה-3 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 16:00 אחר-הצהריים יערך מפגש של פורום ה-Open Coffee Club במשרדי חברת סאן בהרצליה פיתוח. המפגש יעסוק בנושא האתגרים הבאים של ענף ההייטק בישראל ובמסגרתו יתארח צחי וייצפלד, מנהל תחום אסטרטגיה ועסקים במרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל.

כנס ההיי-טק השנתי של איגוד ההיי-טק הישראלי – ה-7 עד ה-10 ביוני, 2010

ביום שני בשעה 18:30 בערב ייפתח כנס ההיי-טק השנתי של איגוד ההיי-טק הישראלי במרכז הכנסים הבינלאומי בירושלים. בכנס, אשר יערך על-פני שלושה ימים, יציגו חברות היי-טק גדולות וקטנות את החידושים האחרונים וידונו בפורומים השונים בבעיות ובאתגרים העומדים בפני ענף ההיי-טק בישראל. רוצים לקבל הזמנה? הכנסו עכשיו לפוסט שלנו על כנס ההיי-טק ורשמו איזה חברת היי-טק ישראלית היא המוצלחת ביותר בעיניכם ואולי תזכו בהזמנה חינם (התחרות מסתיימת ביום שלישי, ה-1 ביוני בשעה 23:00).

Tel-Aviv Beer Tweetup – ה-8 ביוני, 2010

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של קהילת הטוויטר בישראל. גם הפעם יערך המפגש ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.

הכנס השנתי השישי של התנועה לחופש המידע – ה-9 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך הכנס השנתי השישי של התנועה לחופש המידע במכללה למנהל בראשון לציון. הכנס יעסוק בביטחון המדינה וחופש המידע ובין השמתתפים תוכלו למצוא את רביב דרוקר (יו”ר התנועה לחופש המידע), השר מיכאל איתן (הממונה על שיפור השירות הממשלתי), רועי פלד (מנכ”ל התנועה לחופש המידע), השר דן מרידור (הממונה על גופי המודיעין) וד”ר אילנה דיין.

OPEN 2010 – ועידת הקוד הפתוח בישראל – ה-10 ביוני, 2010

ביום חמישי בשעה 8:00 בבוקר תיפתח ועידת הקוד הפתוח בישראל במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב. הכנס יתמקד בסקירת הטכנולוגיות הפתוחות שכבר בשלות מספיק, מתאימות לאימוץ על ידי מנהלי המחשוב והטכנולוגיות של ארגון גדול ומציעות יתרון ROI משמעותי לארגון.

ה-GarageGeeks מארחים את ה-W3C – ה-14 ביוני, 2010

ביום שני בשעה 19:30 בערב תערך הרצאה בנושא ארגון ה-W3C במתחם ה-GarageGeeks בחולון, אשר במסגרתו ירצה ג’פרי ג’אף, מנכ”ל ארגון ה-W3C העולמי על פעילות הארגון.

כנס אינטימיות ברשת של עמותת אשנ”ב – ה-15 ביוני, 2010

ביום שלישי בשעה 9:00 בבוקר יערך כנס בנושא מערכות יחסים וירטואליות באינטרנט בבית יבמ ישראל, קרית אריה פתח תקוה. הכנס יעסוק בנושא יחסים ויחסים אינטימיים באופן מיוחד אשר הופכים בעולם הדיגיטלי להיות מסובכים יותר. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, צצות ועולות שאלות רבות, כמו: כיצד תשנה הטכנולוגיה את יחסי המין, כיצד השתנה תהליך מציאת בני זוג ומציאת אהבה, מה ההשפעה של CyberSex על חיינו, כיצד הטכנולוגיה מגשרת על פערים שהיו ועוד.

מפגש שיתוף ידע #6 – ה-16 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר הצהריים, יערך המפגש השישי בסדרת שיתוף הידע אשר יעסוק בנושא אסטרטגיות לפריסת אפליקציות Web. המפגש יערך במשרדי חברת Metacafe ברחוב אחד העם 9, תל-אביב.

יום עיון לארכיטקטים בנושא מחשוב ענן – ה-30 ביוני, 2010

ביום רביעי בשעה 9:00 בבוקר יערך יום עיון לארכיטקטים בנושא מחשוב ענן בסביבת מיקרוסופט במשרדי חברת מיקרוסופט ברעננה. סגרת המפגש יערכו מומחי מיקרוסופט סקירה מעמיקה של מחשוב ענן מנקודת המבט של ארכיטקט תוכנה מנוסה, יציגו דוגמאות לניתוח ועיצוב פתרון ארכיטקטוני ע”ג Windows Azure Platform ויספקו כלים לניהול דיוני עלות\תועלת של Windows Azure Platform במסגרת גיבוש פתרון ארכיטקטוני מול מקבלי ההחלטות בארגון.

יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.

.

כמו שכבר ציינו, הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן אירועי הקהילה של ניוזגיק המתעדכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

3 תגובות על "גיקלנדר – אירועי חודש יוני 2010 לקהילה הטכנולוגית בישראל"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
יהונתן
Guest

כנס OpenIsrael ב10 ביוני, על קוד פתוח.

כנס אינטימיות ברשת של עמותת אשנב ב15 ביוני.

יניב פלדמן
Member

תודה יהונתן. הכנסים הוספו ללוח אירועים.

שירי
Guest

מתקיים גם מפגש Video TLV ב-10.6, http://bit.ly/VTLVnewmedia
בסיומו של כנס ניו-מדיה ליוצרי קולנוע
(המתקיים במסגרת הפסטיבל הבינ”ל ה- 13 לסרטי סטודנטים בסינמטק תל אביב)

wpDiscuz

תגיות לכתבה: