גיקלנדר – אירועי חודש יולי 2010 לקהילה הטכנולוגית בישראל

בכל חודש, אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים המרכזיים שיערכו בחודש יולי 2010.

בכל חודש אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש יולי עמוס בימי חג, אך לא פחות הרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות. לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

IMA Mobile Marketing 2010 Annual Conference – ה-5 ביולי, 2010

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס ה-Mobile Marketing השנתי של IMA, ארגון המובייל הישראלי, במתחם האירועים Exodia, ברח’ בני אפריים 228, תל-אביב. בכנס תוכלו לפגוש בכירים מעולם הפרסום והסלולר כגון ראסל באקלי מחברת Admob, לוסי לומברדי מטלקום איטליה ומרקו מאדאלוני מ-ESPN, כאשר ידונו כולם בחידושים האחרונים בעולם הפרסום במובייל, Case Studies שונים ועוד.

#140Conf Tel-Aviv – ה-6 ביולי, 2010

ביום שלישי בשעה 10:00 בבוקר יערך כנס ה-140Conf Tel-Aviv במכללת אפקה להנדסה בתל-אביב. בועידה השנייה שנערכת בתל-אביב ידברו ג’ף פולבר ומספר אנשים מובילים בתחומים על ההשפעה של טוויטר וה-Real-time Web על תחומים שונים כגון מדיה, חינוך, השקעות, אוכל וצדקה. בסוף האירוע יערך אירוע ה-Breakfest המסורתי של פולבר, רק שהפעם יערך האירוע בשעות אחר הצהריים ולא בבוקר.

#140Conf Cocktail Party – Tel-Aviv – ה-6 ביולי, 2010

ביום שלישי בערב, בשעה 19:30 ,תערך מסיבת קוקטייל למשתתפי ועידת ה-140Conf על גג מלון המרינה בתל-אביב. האירוע, אשר יערך באופן חד פעמי במקום ערב ה-Tweetup החודשי, יהיה פתוח גם לקהל הרחב.

מפגש Knowledge Sharing בנושא Web Application Deployment Strategies – ה-7 ביולי, 2010

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר-הצהריים יערך המפגש השישי בסדרת ה-Knowledge Sharing במשרדי חברת Metacafe בתל-אביב. הפגש יעסוק הפעם בסוגיות בתחום ה-Web Application Deployments ויגע באסטרטגיות פריסה באמצעות Capistrano והשוואה בין סוגי פריסות שונות של יישומי Web כולל live benchmarking בין סוגים שונים של פריסות עבור אותה אפליקציה.

כנס מפתחים לפלטפורמת ה-Bada של סמסונג בישראל – ה-8 ביולי, 2010

ביום חמישי בשעה 9:00 בבוקר יערך כנס מפתחים לפלטפורמת הסלולר של סמסונג, ה-Bada, במתחם האירועים אקסודיה בתל-אביב. הכנס, המתקיים לרגל השקת ה-Samsung Wave, המכשיר הראשון מבוסס פלטפורמת Bada הצפוי להגיע לרשת סלקום כבר החודש, מיועד למפתחים שונים מחברות תוכנה, מפעילות הסלולר ועצמאיים ויעסוק בתהליכי הפיתוח של האפליקציות לפלטפורמה החדשה. הכנס יספק מידע והדרכה בהזדמנויות הכלכליות והשיווקיות למפתחים שאותו יוביל Manfred Bortenschlager ממחלקת המחקר והפיתוח וצוות ההדרכה העולמי של Samsung Bada.

רשתות חברתיות ו-Social Computing בארגונים – ה-8 ביולי, 2010

ביום חמישי בשעה 9:00 בבוקר יערך מפגש בנושא פתרונות Sharepoint 2010 לרשתות חברתיות ו-Social Computing בארגונים במשרדי מיקרוסופט בחיפה. במפגש יסקרו מומחי מיקרוסופט את מגוון היכולות החדשות והמשופרות של תחום ה Social Computing ונציג את הערך אותו יכול הארגון להרוויח על ידי ישום יכולות אלו. כמו כן יבחנו השיקולים והאסטרטגיה בתכנון ויישום Social Network ארגוני באופן שיתמוך ויקדם את היעדים העסקיים של הארגון.

יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.

.

Alt.Net Tool Night – ה-12 ביולי, 2010

ביום שני בשעה 18:00 אחר-הצהריים יערך אירוע ה- Alt.Net Tool night בהרצליה פיתוח. האירוע כולל 6 הרצאות שונות בתחום הפיתוח אשר יגעו בנושאים שונים הכוללים את Code Rush & Resharper, Process Explorer, IrunRuby ו-NDepend.

Startup Weekend ישראל – ה-14 עד ה-16 ביולי, 2010

ביום רביעי בשעה 16:00 אחר-הצהריים יפתח אירוע Startup Weekend הישראלי במרכז פרס לשלום ביפו. לאלו מכם שעדיין לא מכירים, סטרטאפ וויקנד (Startup Weekend) הינו אירוע בינלאומי, המשלב נטוורקינג ועשייה של קהילת אנשי אינטרנט ומובייל. השנה יתקיים האירוע בשיתוף עם מרכז פרס לשלום ולראשונה בעולם יכנס יזמים ומפתחים יהודים וערבים מישראל, הרשות הפלסטינית וארה”ב לאירוע משותף. על פי הקונספט הכללי לכל משתתף ניתנת ההזדמנות במשך שתי דקות וללא עזרים נלווים להציג רעיון בפני שאר המשתתפים. לאחר הליך בחירה קצר נבחרים הרעיונות הטובים ביותר ומשתתפי הכנס מחולקים לקבוצות ומתחילים בשלושה ימי עשייה, על מנת  ל”הרים” את הפרויקט. בסיום הכנס נבחר הרעיון המוביל ע”י צוות שופטים מקצועי, אשר מזכה את הקבוצה המנצחת בפרס כספי למימון פעילות ראשונית.

מספר הכרטיסים שנשארו לאירוע מועט במיוחד, אך במידה ואתם מפתחים, מתכנתים או מהנדסי תוכנה ומעוניינים בכרטיס מוזל, אנא פנו אלינו בכתובת info AT geektime.co.il ואנו נדאג להעביר אליכם קוד הרשמה מיוחד.

ועידת תקשורת ונתח שוק 2010 – ה-19 ביולי, 2010

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר תיפתח ועידת תקשורת ונתח שוק 2010 של גלובס במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב. הועידה תפגיש את ענקי התקשורת מהעולם עם מובילי דעה ובכרי שוק התקשורת הישראלי. במהלך הועידה ייערכו דיונים והרצאות, יוצגו המגמות הבולטות בענפי האינטרנט, הדיגיטל, השיווק והפרסום.

המפגש החודשי של קהילת TechAviv Founders – ה-20 ביולי, 2010

ביום שלישי בשעה 18:30 בערב יערך המפגש החודשי של קהילת TechAviv Founders במרכז הבינתחומי בהרצליה. בדומה למפגשים הקודמים, גם החודש יציגו מספר סטארטאפים ישראלים את מרכולתם בפני מגון רחב של אנשי מקצוע, יזמים ובכירים מהתחום אשר יציעו את עצותיהם ורעיונותיהם בנושאים השונים.

בית פתוח בנושא Windows 7 ו-Office 2010 – ה-21 ביולי, 2010

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יערך בית פתוח בנושא Windows 7 ו-Office 2010 במשרדי חברת מיקרוסופט ברעננה. במסגרת האירוע תציג קבוצת כלנית, המספקת שירותים ופתרונות במגוון תחומיIT, כיצד Office 2010 מהווה מהפך בפשטות ובקלות השימוש בחבילת Office  תוך עבודה צוותית על מסמכים ויצירה קלה של מסמכים בעלי מראה מקצועי מלוטש, כיצד השילוב של Windows 7 עם שרת Windows Server 2008 R2 מסייע בהגברת התפוקה והפחתת העלויות וכיצד מבצעים פריסה והטמעה בארגון של Windows 7 תוך שימוש במערכת ה-SCCM.

המפגש השני של קבוצת ה-Software Craftsmanship בישראל – ה-21 ביולי, 2010

ביום רביעי בשעה 18:00 בערב יערך המפגש השני של קבוצת ה-Software Craftsmanship בישראל במשרדי חברת Picscout בהרצליה. המפגש יעסוק הפעם בדוגמאות לקוד רע וקוד טוב, כיצד לזהות קוד רע והתנסות בכתיבת קוד.

Drupal Hack Days – ה-22 ביולי, 2010

ביום חמישי בשעה 19:00 בערב יערך מפגש Drupal Hack Days במשרדי Comrax בתל-אביב. המפגש החודשי מאפשר למפתחי דרופל הזדמנות לפגוש מפתחים נוספים מהקהילה הישראלית, לשתף רעיונות ובעיות בתחום הפיתוח ולהתעדכן בחידושים האחרונים בתחום.

יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.

.

כמו שכבר ציינו, הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן אירועי הקהילה של ניוזגיק המתעדכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: