הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [28 באוגוסט – 3 בספטמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (28 באוגוסט – 3 בספטמבר 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Geektime hosting YCombinator in Israel, ה-06 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “בית לאומי”, רח’ יהודה הלוי 35, תל אביב.

כמה? חינם.

כחלק מהמגמה ההולכת ומתפתחת של סיליקון וואלי לחפש סטארטאפים בשאר העולם, גם תוכנית ההאצה הפופולארית והמצליחה, Y Combinator (או בקיצור YC) פועלת מזה מספר שנים למשוך צוותים וסטאטראפים מחוץ לארצות הברית להגיש מועמדות לתוכנית.

לאחר סיום המחזור הנוכחי של התוכנית בסוף החודש, צפויים השותפים ב-YC לפקוד כ-11 מדינות ב-4 יבשות שונות, ביניהן גם ישראל. בישראל יבקר ארון האריס, אחד מהשותפים בקרן שהצטרף אליה ב-2013 לאחר שהקים ומכר את חברת הסטארטאפ Tutorspree, אשר השתתפה אף היא בתוכנית של YC.

האריס יבקר בארץ לקצת פחות מ-48 שעות במהלכן הוא צפוי להיפגש עם מספר סטארטאפים וקרנות. כמו כן, במסגרת הביקור הוא ישתתף באירוע משותף של גיקטיים ולאומיטק, בו הוא יספר על התוכנית, ההזדמנויות הפתוחות בפני סטארטאפים ישראלים וישתף גם בנקודת המבט שלו על מה שקורה כיום בשוק הסטארטאפים וההון סיכון בוואלי ובשאר העולם.

האירוע יהיה פתוח לקהל הרחב ולאחר הראיון יוקדש זמן ניכר לשאלות מהקהל. מספר המקומות באירוע מוגבל ולכם ההגעה לאירוע מותנית בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


ReactNext 2016, ה-15 בספטמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון דן פנורמה, תל אביב.

כמה? 470 ש”ח ומעלה.

בספטבמר הקרוב, יגיעו מאות מפתחי ריאקט למלון דן פנורמה היוקרתי בתל אביב ליום שלם שכולו הרצאות של מיטב המרצים מחו”ל ומהארץ. כ-400 אנשי Web ומובייל יבחרו בין שני מסלולים אפשריים וילמדו על התפתחויות אחרונות בעולם ה-React Native, כלים חדשים של React וישמעו על תהליכי פיתוח React בפרוייקטי ענק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevelopEX2016, ה-20 בספטמבר 2016

(הייטק)

איפה? “אווניו”, קרית שדות התעופה.

כמה? 245 ש”ח.

לראשונה בישראל שלושה יזמים מרתקים על במה אחת: היזם של המחשב המהפכני פאסברי פי , מפתח הסירי של אפל וממציא הטעינה האלחוטית ישתתפו בכנס המרכזי של תעשיית האלקטרוניקה בישראל. כמו כן, בעקבות עליה משמעותית בפשעי מחשב וחדירה בלתי מורשית לארגונים הושם השנה דגש על הצגת פתרונות לאבטחת נתונים אשר יוצגו ע”י מומחים מחברות יבמ, סיסקו ו-NXP.

בכנס המרכזי למפתחי מערכות מוכללות וישומי אי.או.טי בישראל ישתתפו כ-40 מרצים ומנחים מכל רחבי העולם אשר יציגו בתשעת המסלולים של הכנס המקצועי ובתערוכה הנלווית.

שלושה מהמפתחים החשובים בעולם יגיעו לכנס כדי להציג את הפיתוחים החשובים שלהם:

ד”ר אבן אפטון, ד”ר לוק ג’וליה,  רן פוליאקין

שלושת המפתחים יחשפו בכנס את החזון, את האתגרים והקשיים עמם היו צריכים להתמודד בדרך למימוש הרעיונות שלהם והפיכתם למוצרים שימושיים.

במהלך כנס יוצגו מוצרים וטכנולוגיות חדשניות נוספות אשר פותחו לאחרונה בארץ ובעולם. הכנס יכלול כ-40 מרצים ומנחים מכל העולם ונחשב למפגש הפסגה המקצועי של כל העוסקים בתכנון, פיתוח, מערכות מוכללות וישומי IOT. השנה ייערך הכנס ב-20  בספטמבר, במרכז הכנסים אווניו שבקרית שדה התעופה וצפויים להשתתף ו כ-1,000 מאנשי התעשיה.

לפרטים נוספים והרשמה


Build Your Dream App, ה-22 וה-23 בספטמבר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

סביבת React Native עדין בחיתוליה ואנחנו נתקלים בהרבה בעיות שפייסבוק עדיין לא פתרה. החדשות הטובות – הארכיטקטורה מספיק גמישה כך שכל אחד יכול לתקן ולהרחיב. המדיניות בוויקס היא לשחרר פרוייקט Open Source לכל מכשול קשה שהם מתגברים עליו. כך שכיום האפליקציה של וויקס מסתמכת על לא פחות מ-15 פרוייקטים, שוויקס שחררה לשימוש קהילת ה-Open Source. בנוסף, המפתחים משקיעים זמן באירועים קהילתיים כמו האקתון “Build your dream app” כדי לעזור באימוץ הטכנולוגיה.

ב-22-23 בספטמבר תקיים Wix האקתון תחת השם ״Build Your Dream App” שכולו מוקדש לפיתוח ב-React Native. ההשתתפות באירוע ללא תשלום אך מחוייבת בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סנימטק תל אביב.

כמה? 160 ש”ח ומעלה. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינמטק”, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? דיוויד אינטרקונטינטל, תל אביב.

כמה? 100 ש”ח ומעלה, תלוי בכנס.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים אשר במסגרתו תערך לראשונה בישראל, אולימפיאדת המפתחים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Fashion Tech: Dominate the US Market, ה-28 באוגוסט

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Rise Tel Aviv”, רח’ אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

האם הסטארטאפ שלכם מתאים לשוק האמריקאי? הסטארטאפ שלכם קשור לעולם האופנה ואתם רוצים לגלות איך לפנות לקהל ב-US? הצטרפו למפגש שלנו.

לפרטים נוספים והרשמה


Products of Things, ה-28 לאוגוסט 2016

(הייטק)

איפה?  משרדי “Autodesk”, רוטשילד 22, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו למפגש הראשון שלנו בנושא Products of Things. המפגש הזה נעסוק במוצרים בתחום ה-IoT ונדון במוצרי רובוטיקה, AR / VR, הדפסת 3D, מזל”טים ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


MobileMonday Nazareth, ה-29 באוגוסט 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? Olga Kitchen And Bar, נצרת.

כמה? חינם.

הצטרפו לאירוע ה-MobileMonday  והפעם בנצרת! בואו לשמוע את סיפרה המדהים של SimilarWeb מפי אור יפרח, Senior Director and R&D Leader at SimilarWeb ולדבר עם ניר ינובסקי-דגן, Digital Leader at the Ministry Of Health על אפשרויות חדשות לשיתוף פעולה עם נושאים הקשורים לבריאות והמעבר לדיגיטל.

לפרטים נוספים והרשמה


Python Intro – Coding Skills Event – she codes; TLV, ה-30 באוגוסט 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “Google Campus Tel Aviv”, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

מבוא ב-Python – היכרות עם השפה ועקרונותיה. נבין למה השפה כל כך חשובה ומעניינת, נכיר את מאפייניה העיקריים ונלמד איך מתחילים לפתח באמצעותה.

לפרטים נוספים והרשמה


Introduction to Lean BI : How to Execute Your First BI Project on the Cloud, ה-1 בספטמבר 2016

(הייטק)

איפה? “Google Campus Tel Aviv”, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו לדבר עם שגיא נוימן, CTO בחברת Xplenty שיחלוק וישתף איתנו את ניסיונו בהקמת פתרונות BI לחברות המונעות והמתעסקות בנתונים.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: