הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [27 בנובמבר – 3 בדצמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (27 בנובמבר – 3 בדצמבר 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


שבוע אורקל 2016, ה-27 בנובמבר עד ה-1 בדצמבר 2016

(הייטק ו-IT)

איפה? מלון השרון, הרצליה

כמה? 1,397 ש”ח לפני מע”מ

Oracle ישראל וג’ון ברייס הדרכה גאות להציג זו השנה ה- 23, את האירוע המקצועי הגדול ביותר בישראל, בו לוקחים חלק אלפי אנשי מקצוע מידי שנה מקרב קהילת ה- IT וההייטק בסביבת Oracle.

שבוע אורקל 2016 מספק 7 ימים של חוויית לימודים מרתקת, אשר במהלכם יתקיימו למעלה מ- 80 סמינרים מקצועיים במגוון נושאים המאתגרים את המנהלים ואנשי המקצוע בתחום ה- IT וההייטק בסביבת Oracle.

הסמינרים מאוגדים תחת 6 מסלולי לימוד, אשר נבחרו בקפידה על ידי מיטב המומחים והיועצים בתחום וכוללים מסלולים חדשים ומרתקים.

גם השנה, שבוע אורקל יכלול יומיים של After Event Workshops שיתקיימו בבניין ג’ון ברייס בתל אביב. After Event Workshops יאפשרו למשתתפים לגעת בטכנולוגיה ולהתנסות ביכולות מתקדמות וחדשניות כגון full stack development, Java 8 Streams ועוד…

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


נפגשים עם בכירי ההייטק הישראלי. מפגש 1: אורני פטרושקה, יזם סדרתי וממייסדי כרומטיס, ה-27 בנובמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? משרדי המרכז לחדשנות דיגיטלית CDI, פארק ההיי-טק, באר שבע.

כמה? חינם.

פירמת עורכי הפטנטים “לוצאטו את לוצאטו”, בשיתוף פירמת רו”ח EY ישראל, ישיקו יחד סדרת מפגשים שתוצע ללא תשלום, עם בכירי תעשיית ההייטק הישראלית לדורותיה בפארק ההיי-טק בבאר שבע.

המפגש הראשון יתקיים ב-27 בנובמבר בשעה 17:00, ובו אורני פטרושקה, יזם סדרתי וממייסדי כרומטיס הישראלית שנרכשה תמורת 4.8 מיליארד דולר, יספר את סיפורה של החברה שהקים וידבר על הדרך שעשה עד ההצלחה: הקשיים, הניסיונות והפתרונות. בסוף ההרצאה יתקיים סשן שאלות ותשובות, שבו יוכלו המשתתפים לשאול את פטרושקה שאלות על תעשיית ההיי-טק אז והיום, לקבל ממנו טיפים ולשמוע על ניסיונו כיזם בכיר בתעשיית הטכנולוגית המקומית.

מלבד ההרצאה, במפגש הראשון, שייערך במשרדי המרכז לחדשנות דיגיטלית CDI, ישאו דברים פרופ’ רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב; זיו אופק, מנכ”ל ויזם CDI; ד”ר אסתר לוצאטו, מנהלת-שותפה בפירמת עורכי הפטנטים “לוצאטו את לוצאטו” וחברת הוועד המנהל של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב; ורו”ח יורם טיץ, שותף-מנהל של פירמת רו”ח EY ישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Top Scripts & Tips to Make You a SQL Master, ה-1 בדצמבר 2016

(הייטק)

איפה? משרדי Madeira Data Solutions, רח’ גלגלי הפלדה 6, הרצליה.

כמה? 890 ש”ח.

אנשי Data, מפתחי Database ו-DBA’s רוצים לדעת יותר על שיפור ביצועים וכתיבה יעילה בעזרת T-SQL? הסמינר הבא עבורכם!
בסמינר גיא גלנצר, מנכ”ל, Madeira Data Solutions יציג טיפים שיעזרו לכם להעלות פרודוקטיביות, לשפר את הביצועים של השרתים והאפליקציות שלכם, ולשפר את היכולת שלכם לפתרון בעיות בעזרת TSQL. לצורך הסמינר, בחרנו להציג את הנושאים הפחות מדוברים ומוכרים המייצרים את ההשפעה הכי גבוהה באופן מהיר ו –Cost Effective.

8 שעות רצופות של דמו והצגה אונליין, יקנו לך ידע מעמיק על: טעויות כתיבה נפוצות, איך ומה בדיוק בעיצוב הטבלאות משפיע על ביצועי האפליקציה, שלבי הביצוע והאופטימיזציה של שאילתות ועוד.
כמו כן, תכירו טכניקות, שפותחו אצלנו ובלעדיות, לכתיבה מתקדמת לפתרון בעיות נפוצות באפליקציות של היום.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


ניהול פרואקטיבי כמנוף עסקי לשימור עובדים וחיזוי סיטואציות ניהוליות, ה-1 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? רח’ אנדריי סחרוב 9 ,פארק מת”מ, אודיטוריום בניין 23 (בקומת כניסה), חיפה.

כמה? חינם.

מיטאפ עבור סטארטאפים שמעוניינים לשמר את ההון האנושי לאורך זמן בשוק תחרותי! בימינו, במציאות בה ישנה תחרות אדירה בין סטארטאפים על אותו ההון האנושי – עקרונות, כלים ושיטות לתהליכי גיוס, שימור ופיתוח אנשים מוכשרים הפך להיות אחד מאתגרי הניהול המשפיעים באופן ישיר על צמיחת והצלחת החברה והמוצר.
לכן, אנו שמחים להזמינכם למפגש מעשי, אשר בו נשתף אתכם בכלים ניהוליים פרקטיים על פי המודל ELC- Employee Life Cycle לחיזוי סיטואציות בהן נדרשת התערבות ניהולית תוך מזעור סיכונים.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Artificial Intelligence: Practical Approaches, Recent Breakthroughs & New Opportunities, ה-4 בדצמבר 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? רח’ יפו 23, ירושלים.

כמה? חינם.

האירוע יביא יחד דמויות מפתח מתחומי Artificial Intelligence המגוונים.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Mobile Monetization Summit 2016, ה-6 בדצמבר 2016

(הייטק)

איפה? ביתן 10, גני התערוכה תל אביב

כמה? 320 ש”ח – 490 ש”ח, קוד הנחה לקוראי גיקטיים: geektime10.

זו השנה החמישית בה נערך הכנס Mobile Monetization Summit, כאשר בשנים הקודמות מספר המבקרים בו היה קרוב ל-2,000 איש מתעשיית המובייל הישראלית והעולמית.

הכנס עוסק בעולם שיווק האפליקציות ויכלול הרצאות במגוון נושאים שנועד לעזור לסטארטאפים, מפתחי ומפיצי אפליקציות ומשחקים להגיע ליותר משתמשים ולהפוך את האפליקציות שלהם לרווחיות יותר. ההרצאות יועברו על ידי בכירי תעשיית האפליקציות והמשחקים מהארץ והעולם, כאשר הנושאים המרכזיים השנה יהיו: User Acquisition, מוניטיזציה, אנליטיקה, פרסום במובייל ו-Engagement.

כמו כן יערכו מספר פאנלים שיעסקו בנושאים החמים בתעשייה כגון מניעת הונאות בפרסום מובייל, השווקים החמים במזרח והאתגרים ברכישת משתמשים איכותיים שישארו לאורך זמן באפליקציה.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


INNOGY LAUNCH EVENT, ה-6 בדצמבר 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? Socca TLV, רח’ שביל המרץ 6, תל אביב.

כמה? חינם.

ב-6 בדצמבר תשיק RWE את המותג החדש: Innogy Israel (לשעבר RWE Israel) – בסוקה בתל אביב בהשתתפות אנשי קרן הון הסיכון של החברה, ה-Chief innovation officer ובהשתתפות שגריר גרמניה בישראל.

Innogy פועלת ב-16 מדינות באירופה ומשרתת 23 מיליון לקוחות. החברה מטפחת סטארטאפים במרכז חדשנות (innovation hub) ומשקיעה בחברות בשלבי SEED ומעלה באמצעות קרן השקעות שמנהלת 130 מיליון אירו. באירוע בתחילת דצמבר תכריז החברה על פתיחת תחרות סטארטאפים ישראליים המציעים פתרונות ייחודיים שמשלבים דיגיטל ואנרגיה, כגון בתים חכמים ומקושרים, נוחות הדיירים, בטיחות בבית ודאגה לאוכלוסייה המבוגרת. כמו כן מחפשת החברה פתרונות למפעלים מקושרים, בקרת אנרגיה וניהול חכם של מתקנים (מפעלים, בתי חולים ועוד) ואחזקה חזויה (Predictive Maintenance).

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Microsoft Tech Summit Tel Aviv, ה-7 עד ה-8 בדצמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? גני התערוכה, ביתן 2, תל אביב.

כמה? חינם.

אחת לשנה, המהנדסים של מיקרוסופט חולקים את רעיונותיהם ועמדותיהם על מגמות הענן האחרונות וטכנולוגיות המתחדשות בתחום הענן. Microsoft Tech Summit Tel Aviv מיועדת למומחי IT ומפתחים ותכלול יותר מ-50 מפגשים טכניים על מגוון של נושאים.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים:

עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום.
השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Why Corporate VCs invest in Startups, ה-27 בנובמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? הקריה האקדמית אונו, בניין MBA (גורפינקל) אולם 303, רח’ נהר הירדן 2, קרית אונו.

כמה? חינם.

הרצאתו של גיל אבנימלך תעסוק בהכרת תפקיד קרנות תאגידיות באקו-סיסטם של מימון יזמות. גיל יציג את ההתפתחות ההיסטורית של פעילות קרנות תאגידיות ואת סוג פעילון בעת הנוכחית.

הרצאתו של יאיר סאקוב תעסוק במוטיבציה של משקיעים תאגידיים. מדוע הם משקיעים בסטארטאפים? מה מניע אותם וכיצד ניתן לנצל זאת לצרכי הסטארטאפ. כיצד להתכונן לפגישה עם משקיע אסטרטגי והאם בכל כדאי לקבל השקעה.

לפרטים נוספים והרשמה


FED and Beer, ה-28 בנובמבר 2016

(פיתוח WEB)

איפה? Google Campus Tel Aviv, יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

לדבר על Front End קצת אחרת.

הנושאים הכי עדכניים בהרצאות קצרות ומעניינות: using ES6 modules today – סרג’ קרול, ממשקים חיים- יוגב אהוביה, למה לי מציאות אחרת ? על מציאות מדומה, רבודה ומעורבת – יהונתן שיפר, Globak Dev לינקדאין: הפוטנציאל שלכם לחשיפה עולמית – מורד שטרן, StackOverflow – ניר גייר, האינטרנט של הדברים , למה דווקא עכשיו ? – יניב בוהדנה.

לפרטים נוספים והרשמה


From Failing in the First Startup to Succeeding in the Second, ה-28 בנובמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? ISMI SALMA, רח’ אסתר המלכה 2, תל אביב.

כמה? חינם.

בהרצאה זו אוהד יספר על לקחים שלמד, החל מהכישלון בסטארטפ הראשון ועד להצלחת הסטארטאפ שני ומכירתו ב-100M$. בהרצאה אוהד יתן כלים פרקטיים לניהול מיזם ויזהיר מ-“מוקשים” נפוצים.

אוהד, כיום ה- VP Enterprise Mobility @ Checkpoint, כיהן כקו פאונדר ו-CTO של Lacoon, חברה אשר הוקמה על ידו במהלך 2012 ונמכרה (רק) 3 שנים לאחר מכן ל-Checkpoint. לפני הצלחתה של חברה זו, אוהד הקים את BlueRidge, חברה בתחום ה-Storage. אוהד בעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב מאוניברסיטת ת”א.

לפרטים נוספים והרשמה


Know Your Way Around the TECH Jungle, ה-30 בנובמבר 2016

(הייטק)

איפה? IBM Trusteer, תל אביב.

כמה? חינם.

עולם היי טק גדוש בהרבה מושגי מפתח, ובאקדמיה.לא תלמדו אותם.
בהרצאה נסקור: מושגים וטכנולוגיות שחובה להכיר, מושגים מתחום הסטארטאפים, נתיבי קריירה אפשריים בתעשייה. אז אם אתן בוגרות קורס/תואר טריות – ולא יודעות באיזה תחום כדאי לכן לעסוק / אתן במהלך חיפוש עבודה – וחשוב לכן להשתמש במינוח המקצועי / אתן רוצות להקים סטארטאפ ולא בדיוק יודעות איפה מתחילים או סתם כי בא לכן להבין על מה כולם מדברים ההרצאה הזו היא בשבילכן! כי סייבר – זו לא מילה גסה ו-Elevator Pitch – לא תמיד קורה במעלית ואתן לא רוצות להיתפס על חם כשלא תדעו מה זה Big Data!

לפרטים נוספים והרשמה


מפגש פיתוח, ה-1 בדצמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? Red Hat Israel, דרך ירושלים 34, רעננה.

כמה? חינם.

מוזמנים לבוא ולעבוד על כל מה שהוא קוד פתוח.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: