הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [25 עד ה-31 בדצמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (25 בדצמבר – 31 בדצמבר, 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


TLV Generator, ה-25 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Merkspace Karlibach, קרליבך, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

תכנית חדשה בשם TLV Generator יוצאת לדרך ומציעה לסטארטאפים אפשרות לפתח מוצר ראשוני (MVP) ולקבל נתונים על המשתמשים בו, וזאת גם ללא גיוס שותף טכנולוגי.

התכנית אורכת כארבעה חודשים והמחזור הראשון עומד להיפתח בסניף קרליבך של מתחם המשרדים Merkspace בתל אביב. תוכנית ההכשרה מנוהלת בידי טל כתרן, מבכירי תחום האקסלרטורים, וכוללת מפגשים, התאמת מנטורים, סדנאות פרזנטציה, ייעוץ משפטי וחשבונאי ו-Demo Day למשקיעים.

על התחום הטכנולוגי אחראי צוות עתיר ניסיון בסטארטאפים בשלב מוקדם, בראשות טכנולוג המתמחה בתחום ה-MVP (מוצר תקף מינימלי) ופיתוח מהיר. בין נותני החסות לתכנית נמצאים משרד עו”ד הרצוג פוקס נאמן, משרד רוה״ח ארנסט אנד יאנג, משרד הפטנטים לוצאטו ולוצאטו ואחד הבנקים הגדולים.

התכנית אינה חינמית ודורשת מהיזמים להשקיע מכספם תמורת ההשתתפות ופיתוח המוצר, אך מדובר בסכום נמוך משמעותית מעלות ממוצעת של פיתוח מוצר. חשוב לציין שמנהלי התכנית נמצאים בקשר עם גופים שונים לצורך מתן מלגות או אשראי בתנאים מועדפים לסטארטאפים המעוניינים להשתתף אך אין באמצעותם ההון הנדרש.

לפרטים נוספים והרשמה


UX Sprint 2017, ה-19 בינואר 2016

(עיצוב וחווית משתמש)

איפה? רביבים

כמה? פרטים באתר.

ב-19 בינואר 2017 יתכנסו כל בכירי צוות המדגרה יחד עם מובילי ה- UX של ביה”ס create לאירוע ספרינט ייחודי שיעסוק בחוויית המשתמש בעידן הדינאמי-דיגיטלי. מומחי UX וביניהם יאיר ליאור (Comigo, WIX, create), אורן שטאנג (WIX, create), ליאון דוד (Moblin, Madgera), אניה גימנסון (Glasses USA) יעמדו לרשות היזמים והמפתחים ל-24 שעות במטרה לשדרג את האתרים או האפליקציות. מדובר על אירוע ראשון מסוגו בארץ שמטרתו היא לייצר תועלת משמעותית ליזמים שישתתפו. רק 8 סטארט-אפים יוכלו להצטרף לאחר פגישה מקדימה לבחינת התאמתו של המיזם לספרינט. ההשתתפות בספרינט היא ללא עלות ושווי ההטבה נמדד באלפי שקלים.

לפרטים נוספים והרשמה


BlueHat IL, ה-24 בינואר 2016

(אבטחת מידע)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

זו הפעם הראשונה שכנס BlueHat נערך בישראל! בכנס תוכלו לשמוע את סמנכ”ל הטכנולוגיות של Azure מארק רוסינוביץ’, ההאקר המפורסם בעולם “The Grugq” וקוסטין ריו ממעבדת קספרסקי יככבו בכנס BlueHat IL – המוחות החזקים בעולם בתחום אבטחת הסייבר יחלקו את החזון שלהם ומחקרים חדשים למיפוי עתיד תעשיית הסייבר.

הדוברים בכנס BlueHat IL מייצגים קשת רחבה של תחומים בתעשיית הסייבר ונבחרו בקפידה על ידי ועדת מומחים. הכנס צפוי למשוך אליו דמויות מפתח ומחוללי שינוי בתעשיית הסייבר, בכירים בארגונים, חברות, סטארט-אפים, אקדמיה, האקרים וחוקרי אבטחה עצמאיים.

האירוע אשר יימשך יומיים, ייערך על ידי מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל ויתמקד במחקרים פורצי דרך, טרנדים מובילים ואיומים חדשים מכלל קצוות תעשיית הסייבר. לו”ז הכנס בנוי סביב מספר נושאים ויציע גם “מגרש משחקי סייבר” אשר יכלול סדנאות להתנסות ותחנות תכנות.

לפרטים נוספים והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים: עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום. השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


יזמות – הטוב, הרע והמכוער, ה-25 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? הקריה האקדמית אונו | בניין MBA (גורפינקל) אולם 207, קרית אונו.

כמה? חינם.

אז בחרת בחיים של יזם? מצויין. אבל מאיפה מתחילים? גיא ציפורי יספר על התשוקה שלו ליזמות ועל הדברים שהוא מבין היום והיה רוצה לדעת כשיצא לדרכו היזמית לפני 10 שנים. איך השיעורים שלמד השפיעו על מסלול היזמות שלו והאם בכלל ניתן להעביר אותם ליזם אחר. דרך סיפורים מהמסע האישי שלו ישתף איך נראים חייו של יזם, איך מוצאים רעיון ואיך יודעים אם הוא טוב, את מי לשתף, איך מגייסים כסף, אילו הפתעות מחכות בדרך ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


The Art of Clean Code – she codes; Coding Skills Event, ה-26 בדצמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? SOSA, רח’ שוקן 13, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו ללמוד את אומנות הקוד הנקי עם She codes;.

לפרטים נוספים והרשמה


Fuckup Nights Tel Aviv, ה-27 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? קמפוס תל אביב, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

4 דמויות מוכרות יעלו על הבנה ויספרו לכם על הכשלון שלהם!
למה?!
כי צריך לדבר על כשלונות כדי להצליח, כי כשלון הוא שיעור לחיים והחכמים יודעים איך להשתמש בו כדי להתקדם.

לפרטים נוספים והרשמה


Startupist­­? Learn How to Raise Money, ה-27 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Regus, הנחושת 3, תל אביב.

כמה? חינם.

סטארטאפיסט? הצטרף למפגש שלנו בכדי ללמוד מהי הדרך הנכונה ביותר לגיוס כספים לסטארטאפ שלך.

לפרטים נוספים והרשמה


Money Talks: Things You Learn After 77 Investment Rounds, ה-29 בדצמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? קמפוס תל אביב, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו לשמוע את גיל בן ארצי מ-UpWest, מספר על הדברים אותם הוא והצוות שלו למדו אחרי 77 מסבבי גיוס. גיל יספר על מקרי מבחן, ההצלחות והאתגרים ויחלוק אתכם את הנסיון שיש בידיו בכל נושא גיוס הכספים לסטארטאפים.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: