הגיק ממליץ: אירועים בחודש הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך אוקטובר ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


האקלימתון הרצליה – האקתון לחדשנות עירונית ירוקה 2016, ה-27 באוקטובר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Dell-EMC הרצליה.

כמה? חינם.

עיריית הרצליה תקיים במקביל ל-120 ערים ברחבי העולם, מרתון בתחום איכות הסביבה, במהלכו כל עיר תתמקד בנושא לו יש השפעה וחשיבות על איכות החיים של תושביה. בעיריית הרצליה נבחר נושא הפחתת עומסי התחבורה. ״האקלימתון״, יתקיים ב-27-28 באוקטובר, מיום חמישי בשעה 18:00 ועד יום שישי בצהריים, ויזמים מקוריים ויצירתיים מוזמנים להשתתף.

ההאקתון יתקיים במסגרת הקלימתון, Climate-cik בינלאומי, בחסות האיחוד האירופי, שיימשך 24 שעות במשרדי חברת DELL-EMC באזור התעשייה, בליווי מנטורים מתחומים שונים. בין הקריטריונים על פיהם ייבחנו המיזמים: יצירתיות, פרקטיות, חדשנות, יכולת יישום ויכולת הצגת הפרויקט.

לפרטים נוספים והרשמה


Redis Modules Hack Israel 2016, ה-12 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? משרדי Redis Labs, רח’ הברזל 28, תל אביב.

כמה? חינם.

מטרתו המרכזית של ההאקתון הינה עידוד התפתחות קהילת המודולים על ידי משיכת כשרונות בולטים והעשרת מבחר המודולים שיהיו זמינים לשימוש משתמשי רדיס בגרסתו החדשה. כמו כן, אנו מקווים שהאירוע ישמש כר פורה לדיונים ויהוה מסגרת לפריצת גבולות המוסכם והאפשרי. אנו מעודדים יצירתיות ומקוריות ואלה, בנוסף לשימושיות התוצר ואיכות ההגשה, יהוו חלק נכבד בשיקולים לבחירת הזוכים. צוות השופטים מורכב ממפתחי הליבה וחברי קהילת רדיס העולמית. האירוע פתוח לכל מפתח ונושאי ההגשה אינם מוגבלים במכוון, כל עוד יישומם נוגע למודולים. המשתתפים יכולים לקחת חלק בהאקתון הן בשלב העולמי המקוון והן בחלקים המקומיים שיערכו בתל אביב וסן פרנסיסקו, אך אין חבות להשתתף בשניהם. יחידים וקבוצות מוזמנים לקחת חלק ולהגיש את פרי עמלם עד לתאריך היעד.

לפרטים נוספים והרשמה


 Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? החל מ-160 ש״ח. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Conference, ה-17 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון ” דן פנורמה”, תל אביב.

כמה? 660 ש”ח ומעלה.

זה רשמי: גרסא 2 של אנגולר יצאה לאור. אחרי שהגרסה הראשונה הפכה לסטנדרט בפיתוח מערכות ווב, גוגל שיחררה סוף סוף את הגרסה החדשה. שנתיים בפיתוח והגרסה החדשה מביאה עימה את כל החידושים האחרונים בעולם הווב למערכת שלמה ומבוססת אחת. חברות רבות בישראל ובעולם כבר עוברות לטכנולוגיה החדשה. אבל האם זה הזמן להצטרף אליהן? מה חדש באנגולר 2 ומה העתיד של הפלטפורמה? מה הם הכלים הנלווים לפיתוח? המון שאלות עליהן נקבל תשובות בכנס אנגולר הגדול ביותר בישראל.

הכנס יכלול יום שלם של הרצאות מרתקות עם המרצים המובילים בארץ ובעולם, באולם הכנסים של מלון דן פנורמה בתל אביב עם אוכל נהדר והמון הפתעות.

״אנגולר 2 מביא איתו חידושים מהפכניים בהשוואה לגרסה הראשונה״ – ציין ניר קאופמן, אחד ממומחי האנגולר המובילים בארץ – ״בכנס ננסה להסביר למה יש כל כך הרבה התלהבות ממנו בעולם״. הכנס נועד למפתחים ויכיל הרצאות בעלות אופי טכני מאוד גם למתחילים וגם למתקדמים.

הדגש הינו על איכות ההרצאות, כאשר כולן נבחרו מקהל של מרצים בינלאומיים ולפי הנושאים החמים ביותר בעולם האנגולר כמו: ChangeDetection, Zones, Components, TypeScript, NativeScript, כלים חדשים לפיתוח, וכמובן מעבר מאנגולר 1 לאנגולר 2.

בין המרצים: Angular Contributors, מנהל פרוייקט TypeScript במיקרוסופט, מוביל הפיתוח של RxJS ועוד רבים אחרים.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 400 ש”ח ומעלה.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Israel Chatbot & Ai Summit 2016, ה-22 בנובמבר 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 500 ש”ח ומעלה, קהל קוראי Geektime יכול לרכוש כרטיסים מוזלים ב-25% הנחה עם הקוד GEEKBOTS. (תקף עד ל-21.10.2016. כמות הכרטיסים מוגבלת ל-25 הראשונים).

כנס הצ׳אטבוטים והבינה המלאכותית הבינלאומי הראשון בישראל יוצא לדרך ויתקיים ב-22 בנובמבר במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. כנס זה, הראשון מסוגו, יפגיש בין מובילי התעשייה המקומית, נציגים מהקהילה הבינלאומית, סטארטאפים ומשקיעים בתחום, באירוע מכונן אשר יעזור לבסס את ישראל כמעצמה עולמית בתחום.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Rock Your Cloud 2016, ה-23 בנובמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? East TLV, רח’ מיטב 13, תל אביב.

כמה? חינם.

אנו מזמינים אתכם לאחר צהריים קצבי של חידושים, פריצות דרך טכנולוגיות, חזיונות ורוק בעננים עם להיטים כמו: Blockchain, Cognitive Computing, Bluemix, Mobile, IoT, ענן פרטי/היברידי/ציבורי ולקינוח: אורחים מיוחדים שיקפצו אתכם בהופעה חיה ובועטת!

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים:

עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר הין האזרח לרשות, ניהול נוכחות האשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום.
השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Exposing the Deep Secrets of Internet Traffic, ה-26 באוקטובר 2016

(שיווק)

איפה? “SimilarWeb Offices”, רח’ מנחם בגין 23, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלינו למפגש בו נגלה ונחשוף את הסודות העמוקים והאפלים ביותר של עולם הטראפיק באינטרנט.

לפרטים נוספים והרשמה


Lecture & Beer – Android NDK, ה-30 באוקטובר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? “Tikal’s office”, קרית עתידים, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלינו למפגש בו נבצע סקירה של ממשק ה-Native Java ונדבר על מושגים של פיתוח Android ו-NDK.

לפרטים נוספים והרשמה


יזמות על הבר עם אור עופר, ה-31 באוקטובר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Dizzy Frishdon”, רח’ דיזנגוף 121, תל אביב.

כמה? חינם.

אנו במרחק נגיעה משבוע היזמות הגלובלי (עוד 4 שבועות), המתקיים ב-160 מדינות במקביל ברחבי העולם! לקראת השבוע הזה, אנו מתכננים לכם מגוון מפגשים מרתקים ומעניינים של יזמות הבר ברחבי הארץ!
אז בזמן התכנונים, אנחנו ממשיכים במפגשים החודשיים שלנו, והפעם אנו שמחים לארח את אור עופר, מייסד ומנכ”ל SimilarWeb! אור הקים את החברה בשנת 2009 כשהיה בן 24 בלבד, במהלך התואר הראשון במנהל עסקים. בשנת 2009 SimilarWeb זכתה במהדורה הראשונה של Seedcamp ישראל, דבר המשך את תשומת ליבן של התקשורת וקרנות הון סיכון בינלאומיות. עד כה SimilarWeb גייסה יותר מ- M$41, ומעסיקה למעלה מ-150 מומחי שיווק תוכנה מוכשרים מכל רחבי העולם. לחברה משרדים ברחבי העולם, כולל לונדון, ניו יורק, וטוקיו.

לפרטים נוספים והרשמה

Reactive Javascript, ה-2 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? Wix, Bitan 26, נמל תל אביב, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלינו למפגש בו נדבר על פיתוח Reactive Javascript, נדון על האפשרויות שמעניקה לנו שפת הפיתוח הזו, נחלק טיפים ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה

Product-Market-Fit (and how the %#& you get there without burning your funding)

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? (Barclay (Rise Tel Aviv, רח’ אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

אנחנו מוקפים בהמצאות ובמוצרים שאף אחד לא באמת צריך. בואו למפגש בו נדבר על מוצרים שאנשים באמת צריכים, מוצרים שעליהם האנשים ישמחו לשלם עליהם.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: