הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [22 עד ה-28 בינואר, 2017]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (22 בינואר – 28 בינואר, 2017) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


BlueHat IL, ה-24 בינואר 2017

(אבטחת מידע)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

זו הפעם הראשונה שכנס BlueHat נערך בישראל. בכנס תוכלו לשמוע את סמנכ”ל הטכנולוגיות של Azure מארק רוסינוביץ’, ההאקר המפורסם בעולם “The Grugq” וקוסטין ריו ממעבדת קספרסקי שיככבו בכנס BlueHat IL. המוחות החזקים בעולם בתחום אבטחת הסייבר יחלקו את החזון שלהם ומחקרים חדשים למיפוי עתיד תעשיית הסייבר.

הדוברים בכנס BlueHat IL מייצגים קשת רחבה של תחומים בתעשיית הסייבר ונבחרו בקפידה על ידי ועדת מומחים. הכנס צפוי למשוך אליו דמויות מפתח ומחוללי שינוי בתעשיית הסייבר, בכירים בארגונים, חברות, סטארטאפים, אקדמיה, האקרים וחוקרי אבטחה עצמאיים.

האירוע אשר יימשך יומיים, ייערך על ידי מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל ויתמקד במחקרים פורצי דרך, טרנדים מובילים ואיומים חדשים מכלל קצוות תעשיית הסייבר. לו”ז הכנס בנוי סביב מספר נושאים ויציע גם “מגרש משחקי סייבר” אשר יכלול סדנאות להתנסות ותחנות תכנות.

לפרטים נוספים והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים: עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום. השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים והרשמה


BerlinPartner Brings….Metro Group Accelerator to ISRAEL, ה-1 בפברואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Rise Tel Aviv, אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

נציגי METRO יגיעו לישראל על מנת לאתר סטארטאפים ויזמים בעלי מוצר רלוונטי וחדשני שיכול להביא לשינוי משמעותי בכל שלב בשרשרת הקמעונאית – מפתרונות לעסקים קטנים ועד לרשתות ענק. הסטארטפים והיזמים שייבחרו יוכלו להשתלב באקסלרטור חדש של החברה, שייפתח בחודש מרץ בברלין, וכולל תוכנית של שלושה חודשים ומענק ראשוני של 20,000 יורו. המשתתפים בתוכנית יקבלו ליווי צמוד של מנטורים ויוכלו לנסות את המוצר שלהם על “שוק חי”: חנויות שירות קטנות, קיוסקים ומחסני ענק עם אלפי מבקרים ביום.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס SouthUp לחדשנות ופיתוח אזורי – חשיפת החממה הטכנולוגית בצפון הנגב, ה-19 בפברואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מכללת ספיר.

כמה? פרטים באתר.

חממת SouthUp, חממה טכנולוגית חדשה בצפון-מערב הנגב, פותחת שעריה לחברות סטארטאפ בראשית דרכן, ומציעה הטבות וסיוע בשנים הראשונות לפעילות. החממה שייכת לעמותה אשר הוקמה על ידי אנשי עסקים ואנשי חינוך מובילים מסן דייגו ומישראל, ומטרתה לפתח ולקדם את תעשיית ההיי-טק בצפון-מערב הנגב ואזור עוטף עזה על ידי איתור וגיוס חברות סטארטאפ, טיפוחן והפיכתן לחברות טכנולוגיות מבוססות הפועלות באזור ומשולבות בחינוך ובקהילה.

במהלך בחירת החברות יתקיים כנס בהשתתפות אנשי מפתח בתעשייה מישראל ומחו”ל ותינתן הזדמנות ל-20 סטארטאפים להיפגש ולהציג את עצמן בפני אנשי עסקים שיוכלו לסייע בקידום פעילות החברה. הכנס יתקיים ביום ראשון, 19 בפברואר 2017, במכללה האקדמית ספיר, בהשתתפות המדען הראשי, ותיערך בו תחרות נושאת פרסים בין החברות שיציגו בכנס. הסטארטאפ שיזכה במקום הראשון יקבל 100,000 ש”ח; במקום השני יינתן תשלום שכר דירה ל-12 חודשים; והמקום השלישי יזכה בשירותים פיננסיים ל-6 חודשים.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


נשים מעוררות השראה – 4 נשים – 4 הצלחות – איך הן עשו את זה?, ה-22 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מוזיאון ראשון לציון, רח’ אחד העם 2, ראשון לציון.

כמה? חינם.

בואו להכיר את הנשים ששינו את חייהן מקצה לקצה – יצאו מהמסגרת הרגילה, הקימו מיזמים מצליחים, גייסו כספים והיום מובילות מיזמים מדהימים ומייצגות אותנו ברחבי העולם.

לפרטים נוספים והרשמה


Email Marketing! 4 steps to maximize your B2C email marketing efforts, ה-24 בינואר 2017

(שיווק)

איפה? Rise Tel Aviv, רח’ אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו למפגש כדי ללמוד כיצד בארבעה צעדים פשוטים תוכלו למקסם את תוצאות ה-B2C email marketing בחברתכם.

לפרטים נוספים והרשמה


Designing the Future, ה-25 בינואר 2017

(עיצוב)

איפה? תל אביב האוניברסיטה, אולם דן דויד, תל אביב.

כמה? חינם.

אתם מוזמנים לאירוע נוסף של TechForGood, הפעם בשיתוף פעולה עם Startau מאוניברסיטת תל אביב, על חשיבות העיצוב בפיתוח מוצר בימנו. דוברת האירוע אורית דולב, מנהלת העיצוב בתחום הIOT של Sears ישראל, תכניס אתכם לעולם העיצוב, תתאר איך החברות המוצלחות ביותר משלבות את העיצוב בליבת העסק ובעיקר איך אתם יכולים ליישם מחשבה של עיצוב חדשני בסטארטאפ שלכם.

לפרטים נוספים והרשמה


UX – user experience lecture, ה-25 בינואר 2017

(UX)

איפה? IBM Trusteer, תל אביב.

כמה? חינם.

אנו מתרגשות להזמינכן לאירוע המעולה הבא שלנו, שימשיך את עונת ההרצאות בסניף IBM.
והפעם בתוכנית: הרצאה מרתקת על חווית משתמש והקשר לכתיבת קוד. נשמח לראותכן.

לפרטים נוספים והרשמה


יזמות על הבר עם רן עוז, ה-26 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? דיזיפרישדון, רח’ דיזנגוף 121, תל אביב.

כמה? חינם.

רן הוא מייסד-שותף של 6 חברות סטארט-אפ, שכללו 3 הנפקות ו-2מכירות:
Optibase הונפקה בנאסדק, VCON הונפקה בצרפת, PeachNetworks נמכרה למיקרוסופט ב-80 מיליון דולר שנתיים מיום הקמתה, BigBand-Networksהונפקה בנאסדק בשווי 750 מיליון דולר. ב-2012 הוקמה Wochit אשר מתפתחת כחברה פרטית, וב-2016 הקים את הסטראט-אפ EquityX. רן שירת ביחידה הטכנולוגית של מודיעין ורשומים על שמו כ-50 פטנטים. בהרצאתו ידבר על שני נושאים:

1. רכבת ההרים הגדולה והקשיים בהקמת החברות עם הדגש על הסיפור האישי בחברת ביגבנד נטוורקס מההקמה ב-1999 להנפקה ב-2007 ועד המכירה ב-2011.

2. על המיזם החדש שלו EquityX שנועד לעזור לחברות סטארט-אפ למצוא ולהעסיק יועצים, מומחים ונותני שרותים שונים תמורת אופציות, בצורה יעילה, נוחה, בטוחה ופשוטה.

לפרטים נוספים והרשמה

רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

2 תגובות על "הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [22 עד ה-28 בינואר, 2017]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
מתחיל
Guest

סחילה על השאלה הירוקה

זה מה שנקרא meetups ?

David
Guest

בגדול התשובה היא כן.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: