הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [18 בספטמבר – 24 בספטמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (18 בספטמבר – 24 בספטמבר 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


DEVELOPMENT AT WARP SPEEDS: MICRO-SERVICES CONTAINERS & CI/CD, ה-19 בספטמבר

(פיתוח תוכנה)

איפה? “Sosa”, רח’ שוקן 13, תל אביב.

כמה? חינם.

עולם פיתוח התוכנה עובר בימים אלה מהפיכה הודות לטכנולוגיות, שיטות וכלים חדשים אשר מאיצים בסדרי גודל את מהירות הפיתוח והעדכון של יישומי תוכנה. חברות ענק של שירותי ווב כגון נטפליקס, פייסבוק וטוויטר הובילו את המעבר לארכיטקטורות micro-services, שמפצלים את האפליקציה למאות ואלפי שירותים קטנים הניתנים לפיתוח ועדכון בנפרד. כלי continuous integration ו-continuous delivery (CI/CD) מאפשרים לצוותי פיתוח לשחרר עדכונים באופן כמעט מיידי, ללא בדיקות אינטגרציה ממושכות, ולקבל את תהליכי הפיתוח. נדבך נוסף הוא השימוש ההולך וגובר בקונטיינרים של Docker, המאפשרים מצד אחד לבצע שימוש נרחב במרכיבי open source על מנת לבנות אפליקציות, ומאידך מקלים להריץ אפליקציות בכל סביבה, ולנייד אותן בין עננים בקלות.

חברת אקווה סקיוריטי, המובילה בתחום אבטחת המידע לסביבות קונטיינרים, בשיתוף עם TLV Partners, שמחה לקיים לראשונה אירוע מקצועי שירכז את מיטב החידושים בצומת שבין micro-services, CI/CD, ו-Docker containers.

לפרטים נוספים והרשמה


DevelopEX2016, ה-20 בספטמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “אווניו”, קרית שדות התעופה.

כמה? 245 ש”ח.

לראשונה בישראל שלושה יזמים מרתקים על במה אחת: היזם של המחשב המהפכני רסברי פיי , מפתח הסירי של אפל וממציא הטעינה האלחוטית ישתתפו בכנס המרכזי של תעשיית האלקטרוניקה בישראל. כמו כן, בעקבות עליה משמעותית בפשעי מחשב וחדירה בלתי מורשית לארגונים, הושם השנה דגש על הצגת פתרונות לאבטחת נתונים אשר יוצגו ע”י מומחים מחברות יבמ, סיסקו ו-NXP.

בכנס המרכזי למפתחי מערכות מוכללות וישומי אי.או.טי בישראל ישתתפו כ-40 מרצים ומנחים מכל רחבי העולם אשר יציגו בתשעת המסלולים של הכנס המקצועי ובתערוכה הנלווית.

שלושה מהמפתחים החשובים בעולם יגיעו לכנס כדי להציג את הפיתוחים החשובים שלהם: ד”ר אבן אפטון, ד”ר לוק ג’וליה ורן פוליאקין.

שלושת המפתחים יחשפו בכנס את החזון, את האתגרים והקשיים עמם היו צריכים להתמודד בדרך למימוש הרעיונות שלהם והפיכתם למוצרים שימושיים.

במהלך הכנס יוצגו מוצרים וטכנולוגיות נוספות אשר פותחו לאחרונה בארץ ובעולם. הכנס יכלול כ-40 מרצים ומנחים מכל העולם ונחשב למפגש הפסגה המקצועי של כל העוסקים בתכנון, פיתוח, מערכות מוכללות וישומי IOT. השנה ייערך הכנס ב-20 בספטמבר, במרכז הכנסים אווניו שבקרית שדה התעופה וצפויים להשתתף ו כ-1,000 מאנשי התעשיה.

לפרטים נוספים והרשמה


Build Your Dream App, ה-22 וה-23 בספטמבר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

סביבת React Native עדין בחיתוליה ואנחנו נתקלים בהרבה בעיות שפייסבוק עדיין לא פתרה. החדשות הטובות – הארכיטקטורה מספיק גמישה כך שכל אחד יכול לתקן ולהרחיב. המדיניות בוויקס היא לשחרר פרוייקט Open Source לכל מכשול קשה שהם מתגברים עליו. כך שכיום האפליקציה של וויקס מסתמכת על לא פחות מ-15 פרוייקטים, שוויקס שחררה לשימוש קהילת ה-Open Source. בנוסף, המפתחים משקיעים זמן באירועים קהילתיים כמו האקתון “Build your dream app” כדי לעזור באימוץ הטכנולוגיה.

ב-22-23 בספטמבר תקיים וויקס האקתון תחת השם ״Build Your Dream App” שכולו מוקדש לפיתוח ב-React Native. ההשתתפות באירוע ללא תשלום אך מחוייבת בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


BITS & PRETZELS, ה-25 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מינכן, גרמניה

כמה? 150$ דולר ומעלה.

כנס Bits & Pretzels (ביטס ופרעצל) צפוי להתקיים ב-25 עד ה-27 בספטמבר בבירת בוואריה, מינכן. הכנס שיערך שלושה ימים יפגיש באופן נינוח והרבה פחות פורמלי יזמים, משקיעים ואנשי עסקים מכל רחבי העולם למינגלינג באווירה קצת אחרת ועם הרבה בירות ופרעצלים ברקע.

היומיים הראשונים בכנס שמורים למרצים מעוררי השראה ובעלי שם עולמי בהם גם מייסד Virgin, סר ריצ׳רד ברנסון. מלבד ההרצאות יהנו באי הכנס ממגוון הרצאות ופאנלים, ויזמים יוכלו להנות מ״אוניברסיטת הסטארטאפים״ שתכלול מגוון הרצאות ממוקדות שיעניקו להם כלים ממשיים בתחום. ביום הראשון יציגו מפיקי הכנס קונספט חדש שיאפשר למאות יזמים להעביר פיץ׳ ולהתחרות ביניהם כשהזוכה יעלה על הבמה המרכזית של הכנס ביומו השני ויציג את המיזם שלו בפני כולם. כמו כן, כל באי הכנס יוכלו לתאם פגישות עוד לפני שיגיעו באזורים שיוגדרו לצורך כך וכמובן להקים דוכנים ולהציג את המיזם שלהם.

היום השלישי והאחרון של הכנס כבר יהיה חגיגי יותר במתכונת ״Oktoberfest״, החג המסורתי שמגיע במקור מבוואריה ויאפשר למשתתפים להכיר ולערוך מינגלינג באווירה קצת שונה.

לפרטים נוספים והרשמה


Top 20 Scripts & Tips to Make You a SQL Master, ה-25 בספטמבר 2016

(IT ותשתיות)

איפה? משרדי Madeira Data Solutions, רח’ גלגלי הפלדה, הרצליה.

כמה? 460 ש”ח, קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek.

אנשי Data, מפתחי Database ו – DBA’s שרוצים לדעת יותר על שיפור ביצועים וכתיבה יעילה בעזרת T-SQL, הסמינר הבא עבורכם.

בסמינר נציג 20 טיפים שיעזרו לכם להעלות פרודוקטיביות, לשפר את הביצועים של השרתים והאפליקציות שלכם, ולשפר את היכולת שלכם לפתרון בעיות בעזרת T-SQL.

לצורך הסמינר, בחרנו להציג את הנושאים הפחות מדוברים ומוכרים המייצרים את ההשפעה הכי גבוהה באופן מהיר ו-Cost Effective.

לפרטים נוספים והרשמה


Berlin Pop-up-lab in Tel Aviv, ה-25 עד ה-29 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? רח’ המרד, תל אביב.

כמה? חינם.

תערוכת Pop Up Lab Berlin מספקת הצצה נדירה למרקם החיים התוסס, הצבעוני והייחודי לעיר ברלין, בה חדשנות שזורה במסורתיות והכל מבוסס מרכיב מרכזי: יצירתיות. במסגרת התערוכה ניתן יהיה לגלות כיצד פועלים מרכזי הכוח המספקים אנרגיה לברלין, להיכנס לאולמות הייצור של חברות התעשייה הגדולות בעולם הנמצאות בעיר, לרקוד במועדון הריקודים הקטן בעולם, להפיק מוסיקה מתנועות הגוף, לשמוע על העיר ועל כל ההזדמנויות והאפשרויות הטמונות בה ובעיקר לחוות את ברלין כמו שלא ניתן היה עד היום.

במרכז התערוכה תעמוד מעבדת החדשנות של ברלין STARTUPS MEET GROWNUPS מפגש בין- דורי בין חברות הייצור הוותיקות והגדולות בעולם הממוקמות בברלין לבין חברות סטארטאפ צעירות שנוסדו בה בשנים האחרונות. כיצד טכנולוגיית הדפסת תלת מימד תספק לנו חלקי חילוף בייצור מיידי והזמנה אישית, כיצד הרובוטים צפויים להחליף אותנו לא רק בתעשייה, אלא גם במטלות הבית ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


The Annual FoodTech Symposium, ה-26 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “הגן בשפיים”, קיבוץ שפיים .

כמה? 120 ש”ח.

יזמים, משקיעים, מנהלים בתעשיית המזון, פקידי ממשלה, חוקרים ונותני שירותים, כולם יהיו יחד, תחת קורת גג אחת במפגש ה-Annual FoodTech. השנה המפגש יתמקד בחיבור אנשי FoodTech ישראלים עם חברות F&B העולמיים ומשקיעים בינלאומיים.

לפרטים נוספים והרשמה


Ransomware – Coming Soon to a Desktop Near You, ה-26 בספטמבר 2016

(אבטחת מידע)

איפה? משרדי חברת Cybereason, רח’ אבן גבירול 30, תל אביב.

כמה? חינם.

ה-Ransomeware, הוא זן חדש יחסית ונבזי במיוחד של וירוס, או תוכנה זדונית, החודר למחשב או לרשת ומצפין את המסמכים והתמונות ששמורים על המחשב שלכם על מנת לדרוש עבורו כופר כספי. חשבו על עבודת התזה שלכם, טבלת ההוצאות החודשיות, קובץ הססמאות והתמונות מהטיול האחרון – אם לא גיביתם את הקבצים ונחשפתם לתוכנת כופר – תצטרכו לשלם ביוקר כדי לקבל אותם בחזרה.

ב-26 בספטמבר תקיים חברת הסייבר הישראלית “סייבריזן” מפגש פתוח על מהות והיקף תופעת ה-Ransomware, כמו גם על פתרונות אפשריים שישנו את כללי המשחק.

לפרטים נוספים והרשמה


Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? החל מ-160 ש״ח. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 400 ש”ח ומעלה.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Come Meet The World’s Leading Fintech Accelerator-Barclays Techstars TLV ה-19 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מתחם “Rise”, רח’ אחד העם 54 (קומה 5), תל אביב.

כמה? חינם.

לרגל פתיחת ההרשמה למחזור השני של תכנית האקסלרטור של ברקליס בתל אביב, המופעלת על ידי Techstars, אנחנו מחפשים את הסטארטאפים הבאים שיצטרפו לתכנית וישנו את פני תעשיית הפינטק והסייבר. לשם כך, אנו מקיימים אירוע פתיחה, שבמהלכו הצוות של Techstars יספק מידע חיוני בנוגע לתכנית ולתנאי הקבלה, כאשר הצוות המנהל של ברקליס ידון באתגרים הגדולים אשר יעמדו בפני הבנק בשנים הקרובות. כמו, כן נארח חברות ישראליות, בוגרות התכנית בישראל ובחו”ל, שיספרו ממקור ראשון על החוויות שלהם מההשתתפות בתכנית וקפיצת המדרגה הגדולה שהם עשו כתוצאה מכך.

התכנית היוקרתית, שתיפתח בפברואר 2017, תיארך כ-13 שבועות ותעניק ל-10 חברות המתמקדות בחדשנות בתחום הפינטק, אבטחת סייבר ו- Enterprise Software, את ההזדמנות להשתתף בנטוורקינג פעיל, חונכות ופיתוח, עם האפשרות לבלות חלק מזמן התוכנית באתרים גלובליים אחרים של ברקליס.

לפרטים נוספים והרשמה


Angular 2 – The New Parts, ה-19 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Campus TLV”, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו ללמוד הכל אודות הדברים החדשים שיש ל-Angular 2 להציע לכם.

לפרטים נוספים והרשמה


Data Driven Marketing, ה-20 בספטמבר 2016

(שיווק)

איפה? “משרדי מטריקס”, רח’ אבא אבן, הרצליה.

כמה? חינם.

פעילויות הדיגיטל שלנו מייצרות מידע רב ומספרים חשובים, אבל ללא מערכת אחת שמרכזת את כל הנתונים בצורה ברורה אנחנו מתקשים להשוות בין הכלים השונים ולהפיק מסקנות עסקיות.

במפגש Data Driven Marketing נלמד כיצד לייצר מבט אנליטי אחד מכל הפלטפורמות הדיגיטליות, איזה נתונים צריך לנתח, ואיך אפשר לשפר את החוויה הדיגיטלית על מנת להגיע לתובנות עסקיות מהירות ואפקטיביות.

לפרטים נוספים והרשמה


פטנטים והגנת הרעיון, ה-20 בספטמבר 2016

(טכנולוגיה)

איפה? “Eilat Hub”, אילת.

כמה? חינם.

איך להגן על הרעיון, מה לעשות ומה לא לעשות. מה זה פטנט, איזה עוד אפשרויות יש לי חוץ מפטנט? כול זה ועוד במיטאפ הקרוב

לפרטים נוספים והרשמה


Django girls Netanya – סדנת פיתוח אתרים, ה-22 בספטמבר 2016

(הייטק)

איפה? משרדי “סיסקו ישראל”, רח’ המלאכה 32, נתניה.

כמה? חינם.

ה-Django Girls מארגנות סדנאות בחינם ברחבי העולם כדי להעצים ולחשוף נשים אל העולם הטכנולוגי. בשנתיים האחרונות התקיימו 226 סדנאות ב-168 ערים ב-64 מדינות בעולם וזו פעם השנייה שהסדנה מגיעה לישראל. במהלך הסדנה נפתח אתר באמצעות HTML, CSS, Python ו- Django.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: