הגיק ממליץ: אירועים בחודש הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך אוקטובר ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


האקלימתון הרצליה – האקתון לחדשנות עירונית ירוקה 2016, ה-27 באוקטובר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Dell-EMC הרצליה.

כמה? חינם.

עיריית הרצליה תקיים במקביל ל-120 ערים ברחבי העולם, מרתון בתחום איכות הסביבה, במהלכו כל עיר תתמקד בנושא לו יש השפעה וחשיבות על איכות החיים של תושביה. בעיריית הרצליה נבחר נושא הפחתת עומסי התחבורה. ״האקלימתון״, יתקיים ב-27-28 באוקטובר, מיום חמישי בשעה 18:00 ועד יום שישי בצהריים, ויזמים מקוריים ויצירתיים מוזמנים להשתתף.

ההאקתון יתקיים במסגרת הקלימתון, Climate-cik בינלאומי, בחסות האיחוד האירופי, שיימשך 24 שעות במשרדי חברת DELL-EMC באזור התעשייה, בליווי מנטורים מתחומים שונים. בין הקריטריונים על פיהם ייבחנו המיזמים: יצירתיות, פרקטיות, חדשנות, יכולת יישום ויכולת הצגת הפרויקט.

לפרטים נוספים והרשמה


 Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? החל מ-160 ש״ח. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמטק, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Conference, ה-17 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון ” דן פנורמה”, תל אביב.

כמה? 660 ש”ח ומעלה.

זה רשמי: גרסא 2 של אנגולר יצאה לאור. אחרי שהגרסה הראשונה הפכה לסטנדרט בפיתוח מערכות ווב, גוגל שיחררה סוף סוף את הגרסה החדשה. שנתיים בפיתוח והגרסה החדשה מביאה עימה את כל החידושים האחרונים בעולם הווב למערכת שלמה ומבוססת אחת. חברות רבות בישראל ובעולם כבר עוברות לטכנולוגיה החדשה. אבל האם זה הזמן להצטרף אליהן? מה חדש באנגולר 2 ומה העתיד של הפלטפורמה? מה הם הכלים הנלווים לפיתוח? המון שאלות עליהן נקבל תשובות בכנס אנגולר הגדול ביותר בישראל.

הכנס יכלול יום שלם של הרצאות מרתקות עם המרצים המובילים בארץ ובעולם, באולם הכנסים של מלון דן פנורמה בתל אביב עם אוכל נהדר והמון הפתעות.

״אנגולר 2 מביא איתו חידושים מהפכניים בהשוואה לגרסה הראשונה״ – ציין ניר קאופמן, אחד ממומחי האנגולר המובילים בארץ – ״בכנס ננסה להסביר למה יש כל כך הרבה התלהבות ממנו בעולם״. הכנס נועד למפתחים ויכיל הרצאות בעלות אופי טכני מאוד גם למתחילים וגם למתקדמים.

הדגש הינו על איכות ההרצאות, כאשר כולן נבחרו מקהל של מרצים בינלאומיים ולפי הנושאים החמים ביותר בעולם האנגולר כמו: ChangeDetection, Zones, Components, TypeScript, NativeScript, כלים חדשים לפיתוח, וכמובן מעבר מאנגולר 1 לאנגולר 2.

בין המרצים: Angular Contributors, מנהל פרוייקט TypeScript במיקרוסופט, מוביל הפיתוח של RxJS ועוד רבים אחרים.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 400 ש”ח ומעלה.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Israel Chatbot & Ai Summit 2016, ה-22 בנובמבר 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 500 ש”ח ומעלה, קהל קוראי Geektime יכול לרכוש כרטיסים מוזלים ב-25% הנחה עם הקוד GEEKBOTS. (תקף עד ל-21.10.2016. כמות הכרטיסים מוגבלת ל-25 הראשונים).

כנס הצ׳אטבוטים והבינה המלאכותית הבינלאומי הראשון בישראל יוצא לדרך ויתקיים ב-22 בנובמבר במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. כנס זה, הראשון מסוגו, יפגיש בין מובילי התעשייה המקומית, נציגים מהקהילה הבינלאומית, סטארטאפים ומשקיעים בתחום, באירוע מכונן אשר יעזור לבסס את ישראל כמעצמה עולמית בתחום.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Rock Your Cloud 2016, ה-23 בנובמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? East TLV, רח’ מיטב 13, תל אביב.

כמה? חינם.

אנו מזמינים אתכם לאחר צהריים קצבי של חידושים, פריצות דרך טכנולוגיות, חזיונות ורוק בעננים עם להיטים כמו: Blockchain, Cognitive Computing, Bluemix, Mobile, IoT, ענן פרטי/היברידי/ציבורי ולקינוח: אורחים מיוחדים שיקפצו אתכם בהופעה חיה ובועטת!

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים:

עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר הין האזרח לרשות, ניהול נוכחות האשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום.
השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Lecture & Beer – Reactive Architecture, ה-25 באוקטובר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “Tikal’s office”, קרית עתידים, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו לשתות בירה ולדבר על Reactive Architecture עם אסף גנון מ-Tikal.

לפרטים נוספים והרשמה


Exposing the Deep Secrets of Internet Traffic, ה-26 באוקטובר 2016

(שיווק)

איפה? “SimilarWeb Offices”, מנחם בגין 23, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו והצטרפו אלינו למפגש בו נגלה ונחשוף את הסודות העמוקים והאפלים ביותר של עולם הטראפיק באינטרנט.

לפרטים נוספים והרשמה


ההיסטוריה הקולנועית של גיבורי העל, ה-26 באוקטובר 2016

(אינטרנט וכללי)

איפה? “סינמטק ירושלים”, רח’ דרך חברון 11, ירושלים.

כמה? 39 ש”ח.

גיבורי העל הופיעו על מסך הקולנוע כמעט מהיום שבו הופיעו על גבי דפי חוברות הקומיקס. אולם לא תמיד האולפנים בהוליווד ידעו מה לעשות עם הגיבורים הרבים שעומדים לרשותם במהלך שנים ארוכות נעשו ניסיונות, חוזרים ונשנים, להבין את הז’אנר הזה, עד שמרוול הצליחו לפצח את הנוסחה בשנת 2008. נסקור את ההיסטוריה של גיבורי העל בקולנוע, מאז ימי הסריאלז של שנות הארבעים המוקדמות, דרך “סופרמן” בכיכובו של כריסטופר ריב שהעלה את הרף ועד יוצרים חשובים כמו טים ברטון, אנג לי, קנת’ בראנה ובריאן סינגר שהקדישו לא מעט שנים מחייהם לגיבורי העל. נברר מהם חוקי הז’אנר הקולנועי הזה ונציץ לסרטי גיבורי העל המרכזיים שנראה בין שנת 2016 לשנת 2020.

לפרטים נוספים והרשמה

React Workshop, ה-30 באוקטובר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “Tikal’s office”, קרית עתידים, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלינו לסדנת React בה תקבלו כלים לעבודה נכונה עם React, טיפים שימושיים והדרכה מעולה ומקיפה.

לפרטים נוספים והרשמה

Scala From the Trenches / Ramping Up Clean Code, ה-31 באוקטובר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? Wix Meetup Space – Bitan 26, רח’ יוסף יקותיאלי, תל אביב.

כמה? חינם.

טכניקות להגדלת הפרודוקטיביות שלנו כמפתחים הוא משהו שאנחנו שואפים אליו כל הזמן. בואו ללמוד איך!

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: