הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [15 עד ה-21 בנובמבר 2015]

ריכזנו עבורכם את מבחר אירועי הטכנולוגיה בישראל בשבוע הקרוב (15 עד ה-21 בנובמבר 2015) וכדי שלא תגידו שאין לכם זמן, בחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


שבוע אורקל 2015, ה-15-19 בנובמבר 2015

(IT ותשתיות)

איפה? דניאל פרימיום הרצליה, רמת ים 60, הרצליה.

כמה? חינם.

Oracle ישראל וג'ון ברייס הדרכה גאות להציג את האירוע המקצועי הגדול ביותר בישראל בו לוקחים חלק אלפי אנשי מקצוע מידי שנה מקרב קהילת ה-IT וההייטק בסביבת Oracle. שבוע אורקל 2015 מספק 7 ימים של חוויית לימודים מרתקת, אשר במהלכם יתקיימו למעלה מ-80 סמינרים מקצועיים במגוון נושאים. הסמינרים מאוגדים תחת 6 מסלולי לימוד, אשר נבחרו בקפידה על ידי מיטב המומחים והיועצים בתחום וכוללים מסלולים חדשים ומרתקים. לראשונה השנה, שבוע אורקל יכלול יומיים של After Event Workshops שיאפשרו למשתתפים לגעת בטכנולוגיה ולהתנסות ביכולות מתקדמות וחדשניות כגון:  Java 8 Streams, full stack development ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה

 


הערים של המחר וטכנולוגיות IoT, ה-17 בנובמבר 2015

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מתחם הספרייה, רח' אחד העם 9, מגדל שלום, תל אביב.

כמה? חינם.

סטארטאפים ומפתחים – עד כמה העיר שלכם חכמה? חושבים שאתם יכולים לעזור? בואו למפגש "הערים של מחר וטכנולוגיות IoT" ותשמעו מפי בכירים בעיריות תל אביב, פתח תקווה והרצליה מה הם הצרכים שלהם, פתרונות נדרשים וכיצד הם מיישמים חדשנות. ולסיום – גלו על טכנולוגיות IoT חדשות של יבמ ואינטל ועל תחרות מפתחים עולמית בנושא ערים חכמות.

לפרטים נוספים והרשמה

 Unity3D Meetup @ Jelly Button Games, ה-18 בנובמבר 2015

(פיתוח משחקים)

איפה? שוקן 27, קומה 10, תל אביב.

כמה? חינם.

קבוצת המיטאפ Unity3D Devlopers תתארח במשרדים של Jelly Button Games לשתי הרצאות ממפתחים מובילים בתחום. ליטל נתן ידבר על Real-time authoritative servers in Unity3D ועמית ארנון ידבר על Asset bundels in Unity3D. יהיה ברז בירה זורם ופיצה עלינו, וכמובן מינגלינג עם מפתחי משחקים מכל התעשייה. יש צורך בהרשמה דרך המיטאפ.

לפרטים נוספים והרשמה

 AWSome Roadshow, ה-23-26 בנובמבר 2015

(מחשוב ענן)

איפה? 23 בנובמבר – הרצליה.
24 בנובמבר – רמת החייל.
25 בנובמבר – רעננה.
26 בנובמבר – רוטשילד.

כמה? חינם.

מעבדת הענן הניידת של CloudZone תגיע אל 4 אזורי היי-טק מרכזיים בישראל ותציג חידושים הרצאות וייעוץ בתחום זה. המעבדה הניידת תכלול מספר עמדות, בהן ניתן יהיה לקבל ייעוץ פרטני בתחומי ה-AWS, NoSQL, ארכיטקטורת Serverless ועוד. כמו כן, יתקיימו הרצאות שיועברו על ידי המומחים של CloudZone ו-DataZone. ביום האחרון של ה-Roadshow תינתן לסטארטאפים נבחרים ההזדמנות להציג את הפתרונות שלהם במעבדה הניידת בפני צוות משקיעים פוטנציאלים.

לפרטים נוספים והרשמה

 DataHack, ה-25 בנובמבר 2015

(IT ותשתיות)

איפה? בית האנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים.

כמה? חינם.

האקתון ה-data הראשון בישראל, האקתון של 48 שעות, בו כמאה משתתפים יעבדו יחד על פרויקטים מורכבים העושים שימוש יצירתי באלגוריתמים וטכנולוגיות מתחומי ה-Machine Learning, Data Science וסטטיסטיקה לניתוח מידע. מי יכול להירשם? כל מתכנת, מעצב, סטטיסטיקאי, חוקר או אדם שמתעניין ומתעסק בדאטה. האירוע מתאים לסטודנטים שנמצאים בתחילת דרכם וגם לאנשים שכבר נמצאים בתעשייה. מומלץ להגיע עם מעט ניסיון בעיצוב, עיבוד נתונים, תכנות וכו' אבל העיקר עם הרבה מוטיבציה ורצון ליצור.

לפרטים נוספים והרשמה

 מפגש טכנולוגי בנושא פתרונות Red Hat להאצת תהליכי פיתוח, ה-26 בנובמבר 2015

(פיתוח מובייל)

איפה? Temple Bar, סינמה סיטי גלילות, רמת השרון.

כמה? חינם.

בואו לפתוח את הסופ"ש עם רדהאט ומטריקס ולהיחשף למגוון פתרונות Red Hat כפלטפורמה להאצת תהליכי פיתוח. המפגש הטכנולוגי יעסוק בדרכים הנכונות לבניית ולפיתוח אפליקציות מובייל, ואפליקציות ארגוניות באמצעות תשתיות מבוססות קוד פתוח המאפשרות התייעלות ושיפור ה-Time to market .

לפרטים נוספים והרשמה

 Continuous Deployment Applied @MyHeritage, ה-1 בדצמבר 2015

(פיתוח תוכנה)

איפה? משרדי MyHeritage, בניין A, קומה 4, אריאל שרון 3, אור יהודה.

כמה? חינם.
במפגש הזה יציגו לנו רן לוי ואלעד שמיטנקה מדוע וכיצד עברה MyHeritage ל-continuous deployment – שמיושם בכל המחקר והפיתוח של החברה עם כ-30 דיפלויימנטים בכל יום.

לפרטים נוספים והרשמהContent Israel 2015, ה-1 בדצמבר 2015

(שיווק)

איפה? הבימה, שדרות תרס"ט, תל אביב.

כמה? 1,003.28-1,543.50 ש"ח.

כנס התוכן הגדול ביותר שנעשה בישראל יעסוק בתהליך, החל מאסטרטגיה, ניהול התוכן ויישום שלו בפועל. ישראל הצליחה לגדל חברות טכנולוגיות מדהימות בתחום הפצת התוכן דוגמת אאוטבריין וטאבולה ובכנס מקצועי זה יגיעו דוברים מחברות בינלאומיות שטרם הגיעו לארץ. לכל איש, פעילות, סטארטאפ וחברות גדולות ובינלאומיות יש סיפור ומסר, אך איך הן מעבירות אותו הלאה? בעידן בו אנחנו יוצרים קשר עם הקהל של בעולם הדיגיטלי יש חשיבות לסיפור אותו אנחנו מספרים הלאה. הכנס יספק דיון מעמיק בתחום התוכן עם ניסיון אמיתי של חברות ענק בהתמודדות עם האתגר.

לפרטים נוספים והרשמה

 Intel Israel Telecom NFV event 2015, ה-2 בדצמבר 2015

(מחשוב ענן)

איפה? מלון דניאל הרצליה, רמת ים 60, הרצליה.

כמה? חינם.

האירוע מתקיים זו הפעם השלישית כאשר האירועים הקודמים היו בפורומים קטנים של מפתחים שפיתחו מערכות טלקום ייעודיות. השנה האירוע מתרחב ואנו פותחים את הכנס למפתחים של מערכות חומרה, תוכנה ומערכות וירטואליות לעולם הטלקום. הכנס יתחלק לשלושה מסלולים: מסלול טכנולוגי, מסלול Code modernization ומסלול לספקי שירות. הכנס מהווה הזדמנות חד פעמית לקהל היעד, לקבוע פגישות אישיות עם ארכיטקטים של אינטל המפתחים את מוצרי הדורות הבאים. ניתן יהיה לתאם פגישות היכרות עם נציגי אינטל קפיטל בנושא גיוס כספים.

לפרטים נוספים והרשמה

 The Mobile Monetization Summit 2015, ה-15 בדצמבר 2015

(פיתוח מובייל)

איפה? מרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב.

כמה? 250-500 ש"ח.

כנס Mobile Monetization Summit הוא כנס המובייל המוביל בישראל ובו משתתפים כ-2,000 אנשים, כ-25% מהם מחו"ל. לכנס מגיעים דוברים בכירים מהארץ ומחו"ל מהחברות הבולטות בתחום כגון פייסבוק, גוגל, טוויטר, רוביו, צ'יטה מובייל, אאוטפיט7 ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה

 Next Case 2015, ה-30 בדצמבר, 2015

(אינטרנט)

איפה? מתחם ארועים Lago, המאה ועשרים 6, ראשון לציון.

כמה? 385 ש"ח.

נקסט קייס הוא כנס מקצועי בפורמט חדשני בו מציגים מקרי בוחן (Case Studies) בתחומים שונים מעולם קידום האתרים ושיווק באינטרנט: SEO, PPC, ווב אנליטיקס, אופטימיזציה, שיפור ייחס המרה ועוד. מקרי הבוחן שיוצגו יתייחסו לסטארטאפים, חנויות אינטרנטיות (ecommerce), עסקים קטנים-בינוניים, אתרים גדולים ועוד. בכנס יעלו לבמה מומחים לשיווק דיגיטלי שנבחרו היטב וכל אחד בתורו יציג מקרה בוחן באורך של עד 20 דקות.

לפרטים נוספים והרשמה

 


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


.

Geek Girls Carrots Event – Women in IT, ה-15 בנובמבר 2015

(IT ותשתיות)

איפה? WeWork, דובנוב 7, תל אביב.

כמה? חינם.

Geek Girls Carrots הינו ארגון עולמי המתמקד בנטוורקינג, למידה והשראה של נשים בהיי-טק וב-IT. במסגרת המפגש הפעם נארח את דנה זליכה, יועצת ארגונית ומאמנת בכירים, שתסביר איך נמשוך מזל לתוך חיינו.

לפרטים נוספים והרשמה

 


שבוע היזמות העולמי – שיחה על הבר עם רון גורה – על יזמים, משקיעים וכל מה שבאמצע, ה-16 בנובמבר 2015

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? שנקין בר רעננה, היצירה 5, רעננה.

כמה? חינם.

מנסים להצליח כיזמים ויש לכם שאלות? רוצים לשמוע כיצד מחליטים באיזה מיזם להשקיע ואיך מתנהל יום העבודה באחת מקרנות ההון סיכון החדשות והמצליחות בארץ? מעוניינים בעצות ממי שניסה והצליח בגדול בעולם ההייטק? בואו לשמוע את רון גורה, כיום יזם הבית בקרן הון סיכון Aleph, הקים וניהל בעבר את The Gifts Project שנמכרה לeBay ב2011. לאחר הרכישה ניהל את תחום החדשנות הגלובלי של eBay והוביל את מרכז הפיתוח של החברה בתל אביב.

לפרטים נוספים והרשמה

 


מהקיבוץ תבוא ההנפקה, ה-17 בנובמבר 2015

(Fintech)

איפה? פאב רכבת הצפון, באר שבע.

כמה? חינם.

בואו להכיר יזמי היי-טק קיבוצניקים שהצליחו לכבוש עם המיזמים שלהם את העולם וללמוד על הקיבוצים כחממה להיווצרות חדשנות ויזמות פורצת דרך. כל זאת באווירה קלילה על כוס בירה.

לפרטים נוספים והרשמה

 


מה זה מימון המונים ? ואיך זה יכול להכניס אתכם לתודעה הציבורית, ה-19 בנובמבר

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מרכז יעדים, דימונה.

כמה? חינם.

אחד האתגרים הגדולים ליזם ועסק מתחיל הוא גיוס הכספים, וההון הראשוני. שיטה חדשה יחסית שצומחת במהירות גדולה היא שיטת מימון ההמונים.  בשיטה זו בונים קמפיין ומבקשים את אמון הציבור ברכישת המוצר והמיזם מראש. בואו ללמוד מהמומחה שהקימה את jumpstarter.co.il – הגב' אליה אלון הכהן, כיצד אפשר לבנות קמפיין מימון המונים איכותי, איך לגעת ולרגש את הקהל ואיך להצליח לגייס את הסכום הנדרש לכם.

לפרטים נוספים והרשמה

 


TLV GAFO, ה-21-22 בנובמבר 2015

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מלון לאונרדו סיטי, רמת גן.

כמה? 50-315$.

זו השנה השנייה של הכנס המפגיש מומחים, יזמים, מנהיגים מהתעשייה, דיפלומטים, משקיעים, מומחים פיננסיים ליומיים של הזדמנויות, מכירות ונטוורקינג. הכנס הינו הזדמנות נהדרת ליזמים מישראל ומכל העולם להבין את הפלטפורמות בתחום ה-Gaming וה-Traiding.

לפרטים נוספים והרשמה

 


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: