הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [15 עד ה-21 בינואר, 2017]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (15 בינואר – 21 בינואר, 2017) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


UX Sprint 2017, ה-19 בינואר 2017

(עיצוב וחווית משתמש)

איפה? רביבים

כמה? פרטים באתר.

ב-19 בינואר 2017 יתכנסו כל בכירי צוות המדגרה יחד עם מובילי ה- UX של ביה”ס create לאירוע ספרינט ייחודי שיעסוק בחוויית המשתמש בעידן הדינאמי-דיגיטלי. מומחי UX וביניהם יאיר ליאור (Comigo, WIX, create), אורן שטאנג (WIX, create), ליאון דוד (Moblin, Madgera), אניה גימנסון (Glasses USA) יעמדו לרשות היזמים והמפתחים ל-24 שעות במטרה לשדרג את האתרים או האפליקציות שלהם. רק 8 סטארטאפים יוכלו להצטרף לאחר פגישה מקדימה לבחינת התאמתו של המיזם לספרינט. ההשתתפות בספרינט היא ללא עלות ושווי ההטבה נמדד באלפי שקלים.

לפרטים נוספים והרשמה


BlueHat IL, ה-24 בינואר 2017

(אבטחת מידע)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

זו הפעם הראשונה שכנס BlueHat נערך בישראל. בכנס תוכלו לשמוע את סמנכ”ל הטכנולוגיות של Azure מארק רוסינוביץ’, ההאקר המפורסם בעולם “The Grugq” וקוסטין ריו ממעבדת קספרסקי שיככבו בכנס BlueHat IL. המוחות החזקים בעולם בתחום אבטחת הסייבר יחלקו את החזון שלהם ומחקרים חדשים למיפוי עתיד תעשיית הסייבר.

הדוברים בכנס BlueHat IL מייצגים קשת רחבה של תחומים בתעשיית הסייבר ונבחרו בקפידה על ידי ועדת מומחים. הכנס צפוי למשוך אליו דמויות מפתח ומחוללי שינוי בתעשיית הסייבר, בכירים בארגונים, חברות, סטארטאפים, אקדמיה, האקרים וחוקרי אבטחה עצמאיים.

האירוע אשר יימשך יומיים, ייערך על ידי מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל ויתמקד במחקרים פורצי דרך, טרנדים מובילים ואיומים חדשים מכלל קצוות תעשיית הסייבר. לו”ז הכנס בנוי סביב מספר נושאים ויציע גם “מגרש משחקי סייבר” אשר יכלול סדנאות להתנסות ותחנות תכנות.

לפרטים נוספים והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים: עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום. השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים והרשמה


BerlinPartner Brings….Metro Group Accelerator to ISRAEL, ה-1 בפברואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Rise Tel Aviv, אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

נציגי METRO יגיעו לישראל על מנת לאתר סטארטאפים ויזמים בעלי מוצר רלוונטי וחדשני שיכול להביא לשינוי משמעותי בכל שלב בשרשרת הקמעונאית – מפתרונות לעסקים קטנים ועד לרשתות ענק. הסטארטפים והיזמים שייבחרו יוכלו להשתלב באקסלרטור חדש של החברה, שייפתח בחודש מרץ בברלין, וכולל תוכנית של שלושה חודשים ומענק ראשוני של 20,000 יורו. המשתתפים בתוכנית יקבלו ליווי צמוד של מנטורים ויוכלו לנסות את המוצר שלהם על “שוק חי”: חנויות שירות קטנות, קיוסקים ומחסני ענק עם אלפי מבקרים ביום.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס SouthUp לחדשנות ופיתוח אזורי – חשיפת החממה הטכנולוגית בצפון הנגב, ה-19 בפברואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מכללת ספיר.

כמה? פרטים באתר.

חממת SouthUp, חממה טכנולוגית חדשה בצפון-מערב הנגב, פותחת שעריה לחברות סטארטאפ בראשית דרכן, ומציעה הטבות וסיוע בשנים הראשונות לפעילות. החממה שייכת לעמותה אשר הוקמה על ידי אנשי עסקים ואנשי חינוך מובילים מסן דייגו ומישראל, ומטרתה לפתח ולקדם את תעשיית ההיי-טק בצפון-מערב הנגב ואזור עוטף עזה על ידי איתור וגיוס חברות סטארטאפ, טיפוחן והפיכתן לחברות טכנולוגיות מבוססות הפועלות באזור ומשולבות בחינוך ובקהילה.

במהלך בחירת החברות יתקיים כנס בהשתתפות אנשי מפתח בתעשייה מישראל ומחו”ל ותינתן הזדמנות ל-20 סטארטאפים להיפגש ולהציג את עצמן בפני אנשי עסקים שיוכלו לסייע בקידום פעילות החברה. הכנס יתקיים ביום ראשון, 19 בפברואר 2017, במכללה האקדמית ספיר, בהשתתפות המדען הראשי, ותיערך בו תחרות נושאת פרסים בין החברות שיציגו בכנס. הסטארטאפ שיזכה במקום הראשון יקבל 100,000 ש”ח; במקום השני יינתן תשלום שכר דירה ל-12 חודשים; והמקום השלישי יזכה בשירותים פיננסיים ל-6 חודשים.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


PR & Social Media Marketing, ה-15 בינואר 2017

(שיווק)

איפה? Campus TLV, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו למפגש בו נדבר על Facebook ads, Re-Marketing ונעזור לכם להבין את השוק שלכם ולמצוא את פלטפורמת השיווק המתאימה לכם ביותר.

לפרטים נוספים והרשמה


All You Need to Know About Raising Funds Wisely, ה-16 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? משרדי Yigal Arnon, קניון עזריאלי, תל אביב.

כמה? חינם.

יגאל ארנון ושות’ עורכי דין וקבוצת מחשבה חופשית, מזמינים אתכם ליום עיון בנושא: כל הדרכים להתכונן לגיוס כספים חכם.

לפרטים נוספים והרשמה


לחשוב REACT, ה-17 בינואר 2017

(פיתוח תוכנה)

איפה? מתחם Powerball, פנחס ספיר 8, נס ציונה.

כמה? חינם.

בואו ללמוד על ריאקט עם דן שפיר, Performance Specialist at Wix.com.

ריאקט מהירה, קלה ללמידה, ממוקדת JavaScript ונפלאה באופן כללי! מיטאפ מעולה לכל מה שרציתם לדעת בנושא ולא העזתם לשאול.

לפרטים נוספים והרשמה


אומנות הקשב, ה-18 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Campus TLV, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

מרגישים שאתם מצליחים להתרכז פחות? קרה לך פעם שעמדת מול איש עסקים / משקיע ותוך כדי השיחה הרגשת שהוא פתאום לא כל כך מקשיב לך? היום יכולת הקשב של אנשים נמוכה מאשר כל תקופה אחרת זאת בעקבות שימוש לא מאוזן בטכנולוגיה. הטכנולוגיה (בעיקר סמארטפונים) מייצרת מספר רב של מיסיחי דעת הפוגעים בביצועי מטלות ומחלישים באופן מגמתי את יכולות הריכוז. בהרצאה הקרובה, יעל מן-שחר, תספר על מסקנות המחקר שלה בנושא זה.

לפרטים נוספים והרשמה


מעגלה בקניון בארה״ב לסטארטאפ בתל אביב – השוני והדמיון, ה-19 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? MERKSPACE, קרליבך 10, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו לשמוע את סיפורו של אוהד כהן, יזם צעיר ואנרגטי. רעיון לסטארטאפ שנולד במהלך מכירה בעגלות בארה״ב, ההחלטה להוציא לפועל, האתגרים והכוח המניע להמשיך ולנסות בכל דרך להגשים רעיון.

לפרטים נוספים והרשמה


CASUAL FRIDAY AT AYEKA, Startups Meet Investors For 1:1, ה-20 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? משרדי AYEKA.

כמה? חינם.

בואו למפגש ייחודי ב-AYEKA בו אתם, הסטארטאפיסטים תוכלו לפגוש משקיעים במפגשי אחד על אחד.

לפרטים נוספים והרשמה


Ideas Night, ה-17 בינואר 2017

(יזמות וסטרטאפים)

איפה? בית הסטודנט, טכניון, חיפה

כמה? חינם

BizTEC, תוכנית היזמות של הטכניון, מציגים בפניכם אירוע שכולו השראה. בין אם יש בידכם רעיון למיזם או שמאוד הייתם רוצים להצטרף לאחד האירוע הזה הוא בשבילכם. הערב יכלול הצגה של הטכנולוגיות הכי חמות בימינו, והשימושים הקיימים והעתידיים בהן. במהלך הערב תוכלו להחשף לטכנולוגיות המובילות בשוק בימינו ותקבלו עזרה ממיטב המומחים בדרך לרעיון משלכם למיזם.

מספר המקומות מוגבל מאד ולכן נדרשת הרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


 

רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

1 תגובה על "הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [15 עד ה-21 בינואר, 2017]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
בקשה
Guest

אתם יכולים אולי לשים בטור הזה הרצאות ישנות יותר שעדיין רלוונטיות? זה קצת מחטיא את המטרה כשכמעט כל ההרצאות בעמוד הראשון בTED…

wpDiscuz

תגיות לכתבה: