הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [10-16 בינואר 2016]

ריכזנו עבורכם את מבחר אירועי הטכנולוגיה בישראל בשבוע הקרוב (10-16 בינואר 2016) וכדי שלא תגידו שאין לכם זמן, בחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


IVC-Meitar 2015 Israeli High-Tech Exits Report, ה-11 בינואר, 2015

(סטארטאפים ויזמות)

איפה? גוגל קמפוס, מגדל אלקטרה, יגאל אלון 98, תל-אביב, קומה 34

כמה? חינם.

מיתר ליקוורניק גבע לשם טל וחברת המחקר IVC, מזמינים אתכם לאירוע השנתי של הצגת דו”ח האקזיטים הישראלי לשנת 2015. הדו”ח מספק סיכום וניתוח של האקזיטים שהיו השנה יחד עם פרספקטיבה השוואתית לביצועים בשנים קודמות. האירוע יכלול מספר פאנלים עם שותפים בכירים מקרנות ההון סיכון השונות בישראל.

לפרטים נוספים והרשמה


המפגש החודשי של קהילת היזמים BeerTech Yizrael Valley, ה-13 בינואר, 2015

(סטארטאפים ויזמות)

איפה? מרפסת רמת ישי, חורש האלונים, רמת ישי, ישראל

כמה? 20 ש”ח

המפגש החודשי של קהילת היזמון הגדולה בצפות ייארח הפעם פאנל בנושא יזמיות טכנולוגיות. את הפאנל תנחה אימי עירון (מייסדת ומנכל סלונה) ויתארחו בו מירי אשכנזי (מנהלת פיתוח עסקי של מערך ההיי-טק בבנק הפועלים), רותי קידר (סמנכ”ל טכנולוגיות פיתוח מיקרוסופט), אפרת רומן (יזמת סדרתית ואמנית רב-תחומית), שרון שרייבר (יזמית ובנקאית השקעות) וחלי יעקבס וירט (מייסדת T-ROO ומנכלי”ת בינה יתרה).

מיד בסיום הפאנל, נטוורק מטורף של כל אנשי התעשייה מאזור הצפון.

חשוב למהר ולהירשם באתר האירוע כי מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה


קניין רוחני לחברות סטארט-אפ כנכס מרכזי, ה-14 ינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? WeWork באר שבע, גב-ים פארק היי-טק, באר שבע.

כמה? חינם.

קניין רוחני הינו נכס בעל חשיבות רבה לכל חברת סטארטאפ, ניהולו הנכון יכול להיות המרכיב שיוביל להצלחת או כישלון המיזם. הרצאה יישומית זו תחולק לשני מרכיבים מרכזיים – סקירת נושא הקניין הרוחני ומתן כלים פרקטיים בנושא “עשה ואל תעשה”. בתום המפגש יינתן זמן לשאלות המשתתפים.

לפרטים נוספים והרשמה


Magical Smart Debugging, ה-20 ינואר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמה סיטי גלילות.

כמה? 450 ש”ח. קוד הנחה לגולשי גיקטיים: 1509

בעבר, Debugging הייתה משימה ספרטנית למפתחים עם הרבה סבלנות. זוכרים שהייתם צריכים להשתמש ב-printf ו-weiteln כדי לדבג את הקוד שלכם? מפתחים מבזבזים למעלה מ-50% מהזמן שלהם על Debugging, זמן שיכול היה להיות מוקדם לפיתוח קוד באיכות גבוהה יותר. במהלך הכנס, תלמדו כיצד להשתמש בכלים הנכונים כדי לעשות את מלאכת ה-Debugging קלה, מהירה ויעילה יותר.

לפרטים נוספים והרשמה


האקאתון לפיתוח אפליקציות בתיירות, ה-8 בפברואר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? חינם.

משרד התיירות ורשות התקשוב הממשלתי, משרד ראש הממשלה, משיקים תחרות פיתוח אפליקציות (האקאתון) במסגרתה יפתחו צוותי פיתוח עצמאיים אפליקציות על בסיס מאגרי מידע שהמשרד פותח לציבור. התחרות תתקיים כחלק ועידת החדשנות ביריד התיירות IMTM. את האפליקציות שיפותחו בתחרות ישפטו גורמים בכירים מתעשיית התיירות בארץ ובעולם. כמו כן ישפטו בתחרות מנכ”ל משרד התיירות מר אמיר הלוי וראש רשות התקשוב הממשלתי מר יאיר פראנק.

לפרטים נוספים והרשמה


GMIC TLV, ה-22 במרץ 2016

(אינטרנט)

איפה? מרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב.

כמה? 300$.

GMIC ותחרות ה-G-STARTUP מגיעים לתל אביב. ב-GMIC TLV צפויים להשתתף כ-800 בכירים מתעשיית האינטרנט והמובייל מכל העולם ביניהם משקיעים, יזמים וסטארטאפיסטים. נושא הכנס “Think Ahead” ישים את הפוקוס על טכנולוגיות חלוציות וחדשניות אשר עתידות לשנות את פני התעשייה וידון בעיקר בתחומים: Cyber security ,Mobile marketing ,IoT and Innovation.
בנוסף, בכנס תיערך תחרות סטארטאפים-G-startup המהווה פלטפורמה בינלאומית לחדשנות מובייל ואינטרנט לחברות סטראטאפ וקרש קפיצה משמעותי ליצירת קשרים עם קהילת המשקיעים הסינית והבינ”ל.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Turning Explorers into Users: Guide to User Onboarding for PMs, ה-11 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? משרדי פייבר, האומנים 12, תל-אביב 

כמה? חינם.

הידעת ש-25% מהמשתמשים שמורידים את האפליקציה שלך עוזבים אותה אחרי שימוש אחד בלבד? צחי בוסיבה, מייסד ומנכ”ל Appsee יסביר כיצד לתכנן ואפיין את תהליך ה-Onboarding עבור המשתמשים שלכם בצורה האופטימלית.

לפרטים נוספים והרשמה


Startup Grind Tel Aviv Hosts Micha Kaufman – Fiverr, ה-12 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? בניין לאומי, יהודה הלוי 35, תל-אביב

כמה? 55-150 ש”ח

Startup Grind מארח את מיכה קאופמן, מייסד שותף ומנכ”ל פייבר, אחת מחברות הסטארטאפ המצליחות הפועלות כיום בישראל לשיחה של אחד על אחד על הבמה.

לפרטים נוספים והרשמה


Introductory talk on Deep Learning, ה-12 בינואר 2016

(אינטרנט)

איפה? מונטיפורי 39, משרדי Twiggle, תל-אביב

כמה? חינם.

ד”ר ג’ונתן לסרסון הוא חוקר אלגוריתמים בכיר ב-PointGran ומומחה ב-Machine Learning. הוא יסביר על ההיסטוריה של רשתות נוירונים, יסביר כיצד עובדים תהליכים ה-Machine Learning השונים ועל העתיד של Artificial Intelligence.

לפרטים נוספים והרשמה


Startup Weekend – More Personal Computing, ה-13 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מרכז הפיתוח של מיקרוסופט, פארק מת”מ, חיפה

כמה? 50 ש”ח תרומה לארגון חברתי

סטארטאפ וויקאנד חוזר לישראל והפעם נערך בחיפה בחסות מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל. לאלו שעדיין לא מכירים, סטארטאפ וויקאנד הוא אירוע האקאתון של 54 שעות במסגרתו נאספים מפתחים, מעצבים ויזמים ועובדים יחד עם רעיונות במטרה להציג אב-טיפוס עובד עד סוף האירוע. הנושא של האירוע הוכחי הוא More Personal Computing.

לפרטים נוספים והרשמה


אחת ולתמיד: איך לייצר מכירות לסטארט-אפ שלכם מול תאגידים וארגוני ענק בארה”ב, ה-13 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? אסמי סלמה, אסתר המלכה 2 (קומה שניה)

כמה? חינם

תוכנית היזמות של יוצאי 8200 – EISP שמחה להזמין אתכם למפגש היכרות מרתק עם אחד המשקיעים המובילים בישראל, אריק קלינשטיין, שותף-מייסד קרן גלילות קפיטל פרטנרס. בהרצאתו, אריק ידבר על גלילות קפיטל ומדינות ההשקעה שלה, ויספר כיצד עובדת הקרן עם חברות הפורטפוליו שלה ומובילה את הסטארט-אפים שלה לעבוד עם תאגידים, ארגונים וחברות גדולות בחו”ל – בדגש על ארה”ב. בהרצאה יספר אריק מניסיונו על העבודה עם ארה”ב, בכל הקשר – הבדלים במנטליות, תרבות עסקית, תהליכים נכונים, ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: