הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [8 עד ה-14 בינואר, 2017]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (8 בינואר – 14 בינואר, 2017) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


UX Sprint 2017, ה-19 בינואר 2017

(עיצוב וחווית משתמש)

איפה? רביבים

כמה? פרטים באתר.

ב-19 בינואר 2017 יתכנסו כל בכירי צוות המדגרה יחד עם מובילי ה- UX של ביה”ס create לאירוע ספרינט ייחודי שיעסוק בחוויית המשתמש בעידן הדינאמי-דיגיטלי. מומחי UX וביניהם יאיר ליאור (Comigo, WIX, create), אורן שטאנג (WIX, create), ליאון דוד (Moblin, Madgera), אניה גימנסון (Glasses USA) יעמדו לרשות היזמים והמפתחים ל-24 שעות במטרה לשדרג את האתרים או האפליקציות שלהם. רק 8 סטארטאפים יוכלו להצטרף לאחר פגישה מקדימה לבחינת התאמתו של המיזם לספרינט. ההשתתפות בספרינט היא ללא עלות ושווי ההטבה נמדד באלפי שקלים.

לפרטים נוספים והרשמה


BlueHat IL, ה-24 בינואר 2017

(אבטחת מידע)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

זו הפעם הראשונה שכנס BlueHat נערך בישראל. בכנס תוכלו לשמוע את סמנכ”ל הטכנולוגיות של Azure מארק רוסינוביץ’, ההאקר המפורסם בעולם “The Grugq” וקוסטין ריו ממעבדת קספרסקי שיככבו בכנס BlueHat IL. המוחות החזקים בעולם בתחום אבטחת הסייבר יחלקו את החזון שלהם ומחקרים חדשים למיפוי עתיד תעשיית הסייבר.

הדוברים בכנס BlueHat IL מייצגים קשת רחבה של תחומים בתעשיית הסייבר ונבחרו בקפידה על ידי ועדת מומחים. הכנס צפוי למשוך אליו דמויות מפתח ומחוללי שינוי בתעשיית הסייבר, בכירים בארגונים, חברות, סטארטאפים, אקדמיה, האקרים וחוקרי אבטחה עצמאיים.

האירוע אשר יימשך יומיים, ייערך על ידי מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל ויתמקד במחקרים פורצי דרך, טרנדים מובילים ואיומים חדשים מכלל קצוות תעשיית הסייבר. לו”ז הכנס בנוי סביב מספר נושאים ויציע גם “מגרש משחקי סייבר” אשר יכלול סדנאות להתנסות ותחנות תכנות.

לפרטים נוספים והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים: עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום. השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס SouthUp לחדשנות ופיתוח אזורי – חשיפת החממה הטכנולוגית בצפון הנגב, ה-19 בפברואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מכללת ספיר.

כמה? פרטים באתר.

חממת SouthUp, חממה טכנולוגית חדשה בצפון-מערב הנגב, פותחת שעריה לחברות סטארטאפ בראשית דרכן, ומציעה הטבות וסיוע בשנים הראשונות לפעילות. החממה שייכת לעמותה אשר הוקמה על ידי אנשי עסקים ואנשי חינוך מובילים מסן דייגו ומישראל, ומטרתה לפתח ולקדם את תעשיית ההיי-טק בצפון-מערב הנגב ואזור עוטף עזה על ידי איתור וגיוס חברות סטארטאפ, טיפוחן והפיכתן לחברות טכנולוגיות מבוססות הפועלות באזור ומשולבות בחינוך ובקהילה.

במהלך בחירת החברות יתקיים כנס בהשתתפות אנשי מפתח בתעשייה מישראל ומחו”ל ותינתן הזדמנות ל-20 סטארטאפים להיפגש ולהציג את עצמן בפני אנשי עסקים שיוכלו לסייע בקידום פעילות החברה. הכנס יתקיים ביום ראשון, 19 בפברואר 2017, במכללה האקדמית ספיר, בהשתתפות המדען הראשי, ותיערך בו תחרות נושאת פרסים בין החברות שיציגו בכנס. הסטארטאפ שיזכה במקום הראשון יקבל 100,000 ש”ח; במקום השני יינתן תשלום שכר דירה ל-12 חודשים; והמקום השלישי יזכה בשירותים פיננסיים ל-6 חודשים.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


מהן הסיבות שמונעות מכם להיות מאושרים? ובירה, ה-8 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? בוגארט בר, רח’ כצנלסון 50, גבעתיים.

כמה? חינם.

אנחנו מדברים לעצמנו כל הזמן ואפילו לא ממש מודעים לזה אבל מחקרים הוכיחו שאיכות השיחה הזו משפיעה ישירות על איכות היום שלנו, הבריאות שלנו, התחושות שלנו, ובעיקר על התוצאות שלנו בחיים.
בהרצאה נלמד לזהות את השיחות האלה שמתקיימות אצלנו בראש, בעיקר את אלה שגורמות לנו להיכשל ושמונעות מאיתנו את האושר האמיתי ונלמד איך לעצור אותן במהירות ולהפוך אותן לשיחת עידוד שתעזור לנו לעבור למטרה הבאה בחיינו.

לפרטים נוספים והרשמה


צא’ט בוט ככלי שיווקי, ה-9 בינואר 2017

(שיווק)

איפה? גוגל קמפוס TLV יגאל אלון 98, בניין אלקטרה, תל אביב.

כמה? חינם.

באירוע זה ישוחח ישי טנצר, מנכ”ל איניטק שרותי תוכנה, על השימוש במסנג’ר כפלטפורמה שיווקית חדשה. צא’ט בוטים הם הטרנד החם ביותר בעולם המסנג’ר. אך למרות הפופולאריות הגוברת והביקוש לפיתוח בוטים, חברות רבות ניצבות בפני שאלה מהותית של איך לשלב בוטים במכלול הדיגיטלי הקיים. מיטאפ זה יענה על שאלה זו והרבה יותר.

לפרטים נוספים והרשמה

Define Your Brand – Before Someone Else Does, ה-10 בינואר 2017

(שיווק)

איפה? משרדי וויבר, רמת גן.

כמה? חינם.

נושא ה-Brand הוא נושא מאוד חשוב בכל חברה, גם בחברות שנמצאות בתחילת דרכן. בואו ללמוד כיצד לשמור, לפתח ולהגן על ה-Brand שלך.

לפרטים נוספים והרשמה


Fundraising: How, When and from Where?, ה-11 בינואר 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? WeWork Herzliya, רח’ אריה שנקר 1, הרצליה.

כמה? חינם.

שלב גיוס הכספים הוא שלב קריטי וחשוב לסטארטאפ שלכם, בואו ללמוד כיצד לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר.

לפרטים נוספים והרשמה


CSS – Architecture and Responsive Design, ה-11 בינואר 2017

(פיתוח תוכנה)

איפה? Campus TLV, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

בואו לדבר, לשמוע טיפים וללמוד הכל סביב ה-CSS.

לפרטים נוספים והרשמה


הרצאת פייסבוק על כוס בירה, ה-12 בינואר 2017

(שיווק)

איפה? Wivo office, רח’ בית אלפא 19, תל אביב.

כמה? חינם.

מה אתם יודעים על פרסום בפייסבוק? בטוחים שאתם עושים את זה נכון?
רוצים להשתפר? ההרצאה הזאת היא בשבילכם. בואו להבין לעומק כיצד הפלטפורמה פועלת ולקבל טיפים שימושיים במיוחד.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה:

נותרו עוד
00
ימים
:
00
שעות
:
00
דקות
:
00
שניות
לכנס המפתחים הגדול בישראל