גיקלנדר – אירועי חודש מאי 2010 לקהילה הטכנולוגית בישראל

אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש מאי 2010.

בכל חודש אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש אפריל עמוס בימי חג, אך לא פחות הרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות. לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

COM.Vention – ועידת האינטרנט השנתית של TheMarker – ה-2 במאי, 2010

ביום ראשון בשעה 9:30 בבוקר תיפתח ועידת האינטרנט השנתית של TheMarker במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון. השנה יכלול הכנס 4 מסלולי הרצאות שונים ועוד מסלול סדנאות שיתחיל אחרי ארוחת הצהריים. בין הדוברים הבכירים בכנס ניתן למצוא את קולין דקורסי (סמנכ"ל דיגיטל ב-TBWA העולמית), ניק פולטון (המדען הראשי של סוכנות הידיעות רויטרס), רוברט גולדברג (סמנכ"ל בכיר מחברת זינגה, המפתחת של Farmville), בוב רוזנשיין (מנכ"ל Answers.com) ועוד בכירים רבים נוספים מתעשיית ההיי-טק, האינטרנט והמדיה בישראל.

AWS User Group & Post-Kinnernet 2010 after-party – ה-2 במאי , 2010

ביום ראשון בשעה 18:00 יערך כינוס של ה-AWS User Group במתחם ה-Garage Geeks בחולון. במסגרת הכינוס יועברו הרצאות בנושא Cloud Capability, חידושים ב-AWS וכמו כן, יוצגו מספר סיפורי לקוח של לקוחות AWS. לאחר מכן, תערך מסיבת After-Party של אירוע ה-Kinnernet השנתי, גם היא במתחם ה-Garage Geeks בחולון. אם רציתם להכיר את מיטב המוחות והאנשים בתעשיה, זה בהחלטה המקום להיות בו.

הכנס השנתי של משתמשי SAP בישראל – ה-3 במאי, 2010

ביום שני בשעה 9:00 בבוקר יפתח כנס המשתמשים השנתי של משתמשי SAP בישראל במתחם אווניו, בקריית שדה התעופה. במסגרת האירוע יציגו בכירים כגון אפי קטוק, מנכ"ל נס טכנולוגיות, מיקי מנדל, מנכ"ל SAP ישראל וזאב קליגר, יו"ר ארגון משתמשי SAP בישראל את החידושים האחרונים ביישומים השונים והפתרונות לקשיים הטכנולוגיים ביישום המערכות השונות מבוססות SAP בישראל.

Microsoft Virtualization Summit – ה-4 במאי, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר תיפתח ועידת הוירטואליזציה השנתית של מיקרוסופט בישראל במלון לאונרדו (לשעבר שרתון סיטי טאואר), במתחם הבורסה ברמת-גן. השנה ייתן הכנס דגש על הפתרונות השונים שמציעה החברה בתחומי הוירטואליזציה, החל מהשרתים ותחנות הקצה ועד לפתרונות וירטואליזציה המותאמים למחשוב ענן.

Techonomy 2010 – ה-4 במאי, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס Techonomy 2010, כנס הסטארטאפים השנתי, במתחם יס פלאנט, קניון אילון ברמת גן. במסגרת האירוע יציגו 6 סטארטאפים חדשים שעדיין לא נחשפו את הפתרונות שהם מציאים מול פאנל של שופטים מכובדים כגון רובין ווטרס מ-Techcrunch והבלוגר הפופולארי רוברט סקובל. ניוזגיק הוא אחד מנותני החסות של הכנס ואנחנו נהיה שם כדי לסקר את הסטראטאפים החדשים שיחשפו וכמובן לעדכן אתכם בכל מה קרובה.

Tel-Aviv Beer Tweetup – ה-4 במאי, 2010

ביום שני בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה והפעם לכבוד בסימן Post-Techonomy Party. גם הפעם יערך המפגש ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

כנס ההיי-טק הישראלי – ה-6 במאי, 2010

ביום חמישי בשעה 17:00 אחר הצהריים יערך כנס ההייטק הישראלי במכללת אפקה להנדסה בתל-אביב. מטרת הכנס הינה בחינת בעיות ענף ההייטק בישראל ויצירת תוכנית עבודה להתמודדות עימן לשנים הבאות במסגרת פעילות ארגון הגג של ענף ההיי-טק בישראל. הכנס ינוהל בשיטת "המרחב הפתוח" (Open Space) שהיא שיטת ניהול אינטראקציה חדשנית וייחודית. במסגרת זו, המשתתפים הם אלו הבוחרים את הנושאים העומדים על הפרק, משמיעים עמדות, מעלים הצעות ורעיונות, נכנסים אל ויוצאים מן הקופסה ומלבנים את הנושאים המטרידים אותנו תוך העלאת ויצירת פתרונות רעננים ולעיתים מפתיעים.

כנס בלוגרים לבלוגרים בתחום ה-IT והטכנולוגיה – ה-6 במאי, 2010

ביום חמישי בשעה 17:30 בערב יערך כנס לבלוגרים בתחום ה-IT במשרדי מיקרוסופט ישראל ברעננה. במסגרת הכנס יציגו בלוגרים קיימים כיצד הם מתמודדים עם הכתיבה השוטפת, מיכל גונן ויניב פלדמן יציגו טיפים לקידום הבלוג וקידום עצמי באמצעות הבלוג ומאיר דודאי יציג רעיונות לשדרוג המראה הויזואלי של הבלוג שלכם. אם אי פעם חשבתם לכתוב בלוג טכני ועד היום לא באמת מצאתם את הזמן, זה המקום להתחיל.

סמינר בנושא Windows Azure עם דיוויד שאפל – ה-10 במאי, 2010

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יערך סמינר טכני בנושא פלטפורמת ה-Azure החדשה של מיקרוסופט במרכז הפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה. במסגרת הסמינר, יסביר דיוויד שאפל, מומחה טכנולוגי המתמחה בתחום ה-Cloud, על החידושים הטמונים בפלטפורמת ה-Cloud החדשה של מיקרוסופט, על השוני של הפלטפורמה מהפתרונות שמציאים המתחרים ועל השימוש ביכולות שהיא מציעה לצרכי פיתוח אפליקציות המתבססות על מחשוב ענן. מומלץ בחום לכל מי שמתעסק בתחום מחשוב הענן.

אירוע Networking לקהילת הסטארטאפים בישראל – ה-11 במאי, 2010

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך אירוע Networking לקהילת הסטארטאפיסטים בישראל במכללת אפקה להנדסה בתל-אביב. במסגרת הערב, תוכלו לפגוש את דיויד גיטלין, שותף ב-Blank Rome ותערך הרצאה בתצורת Town Hall אשר במסגרתה תוכלו לשאול את גיטלין שאלות בנושאים שונים הקשורים להשקעות בארץ ובעולם, תהליכי הנפקה וגיוס הון, הבנת אפשרויות המימון השונות לסטארטאפים ועוד.

מפגש שיתוף ידע בנושא Ruby Micro-Frameworks

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר הצהריים יערך מפגש שיתוף הידע החמישי של MetaCafe, אשר יתקיים במשרדי החברה ברחוב אחד העם 9, בתל-אביב. במסגרת המפגש הנוכחי, יוצגו ה-Micro-Frameworks השונים של Ruby-On-Rails בהתמקד על Sinatra ו-Padrino.

יום עיון למפתחים בנושא Visual Studio Team System 2010 – ה-13 במאי, 2010

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון למפתחים בנושא Visual Studio Team System 2010 באודיטוריום של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בחיפה. במסגרת האירוע יציגו מומחים שלSRL את יתרונות ויכולת VSTS 2010 לבעלי התפקידים השונים בתהליך הפיתוח תחת תרחישים שונים.

יום עיון בנושא מבט ראשון על Silverlight 4 – ה-26 במאי, 2010

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא מבט ראשון על Silverlight 4 במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במסגרת יום העיון, ידגימו מומחי מיקרוסופט כיצד מתחילים לפתח אפליקציות עשירות לאינטרנט בעזרת Silverlight ומהם החידושים בגירסאות Silverlight 4. כמו כן, במהלך ההרצאה יודגמו טכניקות פיתוח והמלצות לשימוש נכון בכלים הקיימים, כתוצאה של ניסיון מעשי בשטח.

הפגישה הראשונה של קבוצת "אמנות פיתוח התוכנה בישראל"

ביום קביעי בשעה 18:30 אחר הצהריים תיפגש לראשונה קבוצת "אמנות פיתוח התוכנה בישראל". במסגרת הפגישה יציגו המשתתפים את המהות של הקבוצה ומטרותיה וכן תועבר הרצאה קצרה בנושא אמנות פיתוח התוכנה.

.

כמו שכבר ציינו, הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן אירועי הקהילה של ניוזגיק המתעדכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

7 תגובות על "גיקלנדר – אירועי חודש מאי 2010 לקהילה הטכנולוגית בישראל"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אורן יומטוב
Guest

אחלה פוסט! תודה רבה על הריכוז המושקע.

חוה
Guest

פספסתם כנס טכנולוגי נוסף :
4G-BMI כנס טכנולוגי של חברת לוגטל ב 9/5/10
הכנס מרכז את הנושאים בעולם הBROADBAND- MOBILE- INTERNET.
– הטלפון הנייד שהופך למחשב בעוצמה אין סופית .
– רשת אלחוטית שמחברת אותנו בכל פינה בעולם.
, קיבולת תמסורת שמאפשרת לנו לקבל שירותים שונים מה BANDWITH-
.GPS ועד 3D

בכנס ידברו כמה מרצים מכמה חברות כגון- RAD, PARTNER,'AUDIOCODES,Uועוד
לפרטים:
http://www.logtel.com/prospbmi.pdf
בהצלחה.
03-9247780 #3

מירון
Guest

פספסתם כנס ה-IT הגדול ביותר בישראל. בינת אקספו ב-10 למאי.
לפרטים והרשמה – http://www.bynet.co.il/content.aspx?id=114

בשנים הקודמות היו מעל 2500 מומחי IT ובכנס יש את תערוכת התשתיות הגדולה בישראל כל היצרנים הגדולים מציגים בה.

דליה ברוך
Guest

אלה כנסים ותערוכות ששווים וכדאי לציין אותם

דליה ברוך
Guest

הנה הקישור לכנסים ותערוכות
http://www.technologies.co.il/beta/Conferences

מייק
Guest

כנס חשוב נוסף, מחר – 6 במאי
Mini Seedcamp Tel Aviv, 2010

בכנס יציגו 20 סטארט-אפים נבחרים את את מוצריהם ויקבלו מנטורינג ממומחים בעלי שם עולמי. החברות המצליחות יעפילו לאירוע הכלל אירופאי שיתקיים בלונדון בספטמבר הקרוב.

David Cohen
Guest

Tuesday, May 25 – Celebrate INTERNATIONAL GEEK PRIDE DAY at the Dancing Camel – Sharpen those pencils and whip out that pocket protector. Special Screening of Revenge of the Nerds 1 – 68! Treat yer grey matter to a night off with our special cocktail – the RAGING BILL (yes, there ALWAYS has to be a special cocktail). Join us in a special midnight reading of the GEEK MANIFESTO. Special preference at the bar to all Romulans.

Dancing Camel Brewery
Hataasiya 12 (Corner Hamasger)
Tel Aviv
Tel: 03-624-2783

wpDiscuz

תגיות לכתבה: