הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [6 – 12 בנובמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (6 – 12 בנובמבר, 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך החודש הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בחודש הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לחודש הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Redis Modules Hack Israel 2016, ה-12 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? משרדי Redis Labs, רח’ הברזל 28, תל אביב.

כמה? חינם.

מטרתו המרכזית של ההאקתון הינה עידוד התפתחות קהילת המודולים על ידי משיכת כשרונות בולטים והעשרת מבחר המודולים שיהיו זמינים לשימוש משתמשי רדיס בגרסתו החדשה. כמו כן, אנו מקווים שהאירוע ישמש כר פורה לדיונים ויהוה מסגרת לפריצת גבולות המוסכם והאפשרי. אנו מעודדים יצירתיות ומקוריות ואלה, בנוסף לשימושיות התוצר ואיכות ההגשה, יהוו חלק נכבד בשיקולים לבחירת הזוכים. צוות השופטים מורכב ממפתחי הליבה וחברי קהילת רדיס העולמית. האירוע פתוח לכל מפתח ונושאי ההגשה אינם מוגבלים במכוון, כל עוד יישומם נוגע למודולים. המשתתפים יכולים לקחת חלק בהאקתון הן בשלב העולמי המקוון והן בחלקים המקומיים שיערכו בתל אביב וסן פרנסיסקו, אך אין חבות להשתתף בשניהם. יחידים וקבוצות מוזמנים לקחת חלק ולהגיש את פרי עמלם עד לתאריך היעד.

לפרטים נוספים והרשמה


 Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינמטק”, תל אביב.

כמה? החל מ-160 ש״ח. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינמטק”, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


AngularUP Conference, ה-17 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון ” דן פנורמה”, תל אביב.

כמה? 660 ש”ח ומעלה.

זה רשמי: גרסא 2 של אנגולר יצאה לאור. אחרי שהגרסה הראשונה הפכה לסטנדרט בפיתוח מערכות ווב, גוגל שיחררה סוף סוף את הגרסה החדשה. שנתיים בפיתוח והגרסה החדשה מביאה עימה את כל החידושים האחרונים בעולם הווב למערכת שלמה ומבוססת אחת. חברות רבות בישראל ובעולם כבר עוברות לטכנולוגיה החדשה. אבל האם זה הזמן להצטרף אליהן? מה חדש באנגולר 2 ומה העתיד של הפלטפורמה? מה הם הכלים הנלווים לפיתוח? המון שאלות עליהן נקבל תשובות בכנס אנגולר הגדול ביותר בישראל.

הכנס יכלול יום שלם של הרצאות מרתקות עם המרצים המובילים בארץ ובעולם, באולם הכנסים של מלון דן פנורמה בתל אביב עם אוכל נהדר והמון הפתעות.

״אנגולר 2 מביא איתו חידושים מהפכניים בהשוואה לגרסה הראשונה״ – ציין ניר קאופמן, אחד ממומחי האנגולר המובילים בארץ – ״בכנס ננסה להסביר למה יש כל כך הרבה התלהבות ממנו בעולם״. הכנס נועד למפתחים ויכיל הרצאות בעלות אופי טכני מאוד גם למתחילים וגם למתקדמים.

הדגש הינו על איכות ההרצאות, כאשר כולן נבחרו מקהל של מרצים בינלאומיים ולפי הנושאים החמים ביותר בעולם האנגולר כמו: ChangeDetection, Zones, Components, TypeScript, NativeScript, כלים חדשים לפיתוח, וכמובן מעבר מאנגולר 1 לאנגולר 2.

בין המרצים: Angular Contributors, מנהל פרוייקט TypeScript במיקרוסופט, מוביל הפיתוח של RxJS ועוד רבים אחרים.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 400 ש”ח ומעלה.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה

TECHFEST 2


Israel Chatbot & Ai Summit 2016, ה-22 בנובמבר 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? מלון “דיוויד אינטרקונטינטל”, תל אביב.

כמה? 450 ש”ח ומעלה. עקב הביקוש הוספנו עוד 25 כרטיסים בלבד ב-25% הנחה עם הקוד GEEKBOTS (תקף עד ל-15.11.2016)

כנס הצ׳אטבוטים והבינה המלאכותית הבינלאומי הראשון בישראל יוצא לדרך ויתקיים ב-22 בנובמבר במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. כנס זה, הראשון מסוגו, יפגיש בין מובילי התעשייה המקומית, נציגים מהקהילה הבינלאומית, סטארטאפים ומשקיעים בתחום, באירוע מכונן אשר יעזור לבסס את ישראל כמעצמה עולמית בתחום.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Rock Your Cloud 2016, ה-23 בנובמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? East TLV, רח’ מיטב 13, תל אביב.

כמה? חינם.

אנו מזמינים אתכם לאחר צהריים קצבי של חידושים, פריצות דרך טכנולוגיות, חזיונות ורוק בעננים עם להיטים כמו: Blockchain, Cognitive Computing, Bluemix, Mobile, IoT, ענן פרטי/היברידי/ציבורי ולקינוח: אורחים מיוחדים שיקפצו אתכם בהופעה חיה ובועטת!

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


HACK IT OUT – The First Ever Escape Room Challenge For Start-Ups, ה-23 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? Tel Aviv Stock Exchange, רח’ אחוזית בית 2, תל אביב.

כמה? חינם.

אז מסתבר שיש לכם דוד סופר עשיר שחי בעיירת ׳סידס-ווייל׳ ומת רגע אחרי שהחברה שלו עשתה אקזיט מרשים. את הכסף הוא יוריש לכם, או ליוסי ורדי שהשקיע בו, תלוי מי יגיע אליו קודם. על מנת לזכות בכסף הותיר אחריו הדוד המנוח צוואה עמוסה ברמזים שרק מי שיפתור אותם יזכה במזומנים.

כך בדיוק נפתח האתגר שתקיים בזק בינלאומי באירוע שתקיים ב-23 בנובמבר ורותם את טרנד חדרי הבריחה הפופולארי על מנת לערוך תחרות קצת שונה בין סטארטאפים מקומיים. בדומה לחדרי בריחה כדי למצוא את הפתרון תצטרכו לפתור סדרת חידות. אך בניגוד לחדרי בריחה כאן נדרש ידע מוקדם. במסגרת האתגר המתמודדים יצטרכו להפגין ידע בקוד, אלגוריתמים וסטטיסטיקה, ובכלל – מוטב לרתום את כל הסטארטאפ למשימה. עם זאת, ההרשמה פתוחה גם לבודדים, אך אלו יצטרפו לאחרים על מנת להתמודד כקבוצה.

אל האירוע יוזמנו חברות סטארטאפ ואנשים מובילים מהתעשייה שיתמודדו על התואר הנכסף וכמובן יינתן פרס לקבוצה הזוכה.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


שבוע אורקל 2016, ה-27 בנובמבר עד ה-1 בדצמבר 2016

(הייטק ו-IT)

איפה? מלון השרון, הרצליה

כמה? 1,397 ש”ח לפני מע”מ

Oracle ישראל וג’ון ברייס הדרכה גאות להציג זו השנה ה- 23, את האירוע המקצועי הגדול ביותר בישראל, בו לוקחים חלק אלפי אנשי מקצוע מידי שנה מקרב קהילת ה- IT וההייטק בסביבת Oracle.

שבוע אורקל 2016 מספק 7 ימים של חוויית לימודים מרתקת, אשר במהלכם יתקיימו למעלה מ- 80 סמינרים מקצועיים במגוון נושאים המאתגרים את המנהלים ואנשי המקצוע בתחום ה- IT וההייטק בסביבת Oracle.

הסמינרים מאוגדים תחת 6 מסלולי לימוד, אשר נבחרו בקפידה על ידי מיטב המומחים והיועצים בתחום וכוללים מסלולים חדשים ומרתקים.

גם השנה, שבוע אורקל יכלול יומיים של After Event Workshops שיתקיימו בבניין ג’ון ברייס בתל אביב. After Event Workshops יאפשרו למשתתפים לגעת בטכנולוגיה ולהתנסות ביכולות מתקדמות וחדשניות כגון full stack development, Java 8 Streams ועוד…

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Hackatop – Code Your Way to the Top, ה-1 עד ה-2 בדצמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? רח’ המרד, תל אביב.

כמה? חינם.

מלאנוקס טכנולוגיות תקיים בתחילת דצמבר תחרות האקתון תחת השם ‘Hackatop – Code Your Way to the Top’ שתערך במתחם התחנה בתל אביב. במסגרת התחרות יהיה על המשתתפים שיפעלו כצוותים של עד חמישה אנשים, לפתח פתרונות בנושאי גישה ישירה מרוחקת לזיכרון (RDMA) באמצעות שימוש בפרוטוקולי RoCE – RDMA over Converged Ethernet וספריות Verbs, וכן בשימוש בספריות DPDK – Data Plane Development Kit (ספריות ודרייברים בקוד פתוח לעיבוד מהיר של חבילות מידע ברשת). המשתתפים ייבחנו על עבודתם על ידי צוות השופטים המורכב מבכירי החברה: איל וולדמן, נשיא ומנכ”ל החברה, מיכאל קגן, מנהל הטכנולוגיות הראשי בחברה, נמרוד גינדי, סמנכ”ל מיזוגים ורכישות בחברה, עמית קריג, סמנכ”ל תוכנה בחברה, וכן שופטת מתחום הפינטק: יפעת אורון, מנכ”לית חברת לאומיטק. 10,000$ לזוכים במקום הראשון, 5,000$ לזוכים במקום השני, 2,000$ לזוכים במקום השלישי. ההרשמה מסתיימת ב-17 בנובמבר.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Microsoft Tech Summit Tel Aviv, ה-7 עד ה-8 בדצמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? גני התערוכה, ביתן 2, תל אביב.

כמה? חינם.

אחת לשנה, המהנדסים של מיקרוסופט חולקים את רעיונותיהם ועמדותיהם על מגמות הענן האחרונות וטכנולוגיות המתחדשות בתחום הענן. Microsoft Tech Summit Tel Aviv מיועדת למומחי IT ומפתחים ותכלול יותר מ-50 מפגשים טכניים על מגוון של נושאים.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


Muni-Expo – יריד חדשנות אורבנית, ה-24 וה-25 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? פרטים באתר.

לראשונה בישראל – יריד וכנס המפגישים בין 4,000 מנהלי הרשויות המקומיות לבין יזמים וחברות סטארטאפ למטרת קשר ושיתופי פעולה עתידיים. במסגרת האירוע תתקיים גם ועידת השלטון המקומי השנתית במעמד בכירים בפוליטיקה ובמשק הישראלי.

במרכז היריד “שדרת חדשנות” – מתחם ייעודי לסטארטאטפים ויזמים טכנולוגיים בנושאים:

עיר חכמה, אמצעים דיגיטליים לניהול קשר בין האזרח לרשות, ניהול נוכחות הרשות ברשתות חברתיות, מיזמי IoT – ניהול ופיקוח חכם על מערכות עירוניות, מערכות ניהול מוקדים עירוניים, מערכות חינוך ולמידה מרחוק, בטחון וחירום.
השנה, יותר מתמיד, ראשי הרשויות והמועצות שמו לעצמם למטרה לבחון, לשלב ולהטמיע בארגונים העירוניים את מיטב החדשנויות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לייעל ולהתקדם לדור הבא של ניהול ופיקוח עירוני.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


גוגל אדוורדס, פיצות ומה שביניהם, ה-6 בנובמבר 2016

(שיווק)

איפה? Wivo office, בית אלפא 19, תל אביב.

כמה? חינם.

מעוניינים להתחיל לפרסם באינטרנט ולא יודעים איך? שמעתם הרבה על גוגל אדוורדס אבל זה נשמע לכם מסובך מדי? לא בטוחים איך מגיעים לקהל היעד הרצוי? לפי מילות מפתח או לפי תחומי העניין של הגולשים? כמה זה עולה לנו? אם כן, ההרצאה הזאת היא בשבילכם! זה הזמן להבין איך עושים את זה נכון, חכם ויעיל. הצטרפו אלינו לערב מרתק (וטעים!) ובואו ללמוד על כלי הפרסום המרכזי של גוגל.

לפרטים נוספים והרשמה


Big Data Lake – Cloud vs. On Prem, ה-6 בנובמבר 2016

(ביג דאטה)

איפה? Google Campus Tel Aviv, יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלינו בכדי לדבר על ה-Big Data Lake ולהשוות בין Cloud ו-On Prem.

לפרטים נוספים והרשמה


Advanced UI Code Patterns, ה-7 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? SimilarWeb Offices, רח’ מנחם בגין 23, תל אביב.

כמה? חינם.

בהרצאה זו, נתמקד בקידוד React, בדגש על תשתית Flux. אנחנו נדבר על Redux ו-Mobx כדוגמאות תשתית Flux, ועל האופן שבו ES7 גורמים לקידוד ברור יותר עם Redux-Saga.

לפרטים נוספים והרשמה


Android Fundamentals #1 : Your First Android Project, ה-8 בנובמבר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? Google office, 29th floor, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרפו אלנו בכדי לבנות את פרוייקט האנדרואיד הראשון שלכם.

לפרטים נוספים והרשמה


Product-Market-Fit (and how the %#& you get there without burning your funding), ה-8 בנובמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? (Barclay (Rise Tel Aviv, רח’ אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

אנחנו מוקפים בהמצאות ובמוצרים שאף אחד לא באמת צריך. בואו למפגש בו נדבר על מוצרים שאנשים באמת צריכים, מוצרים שעליהם האנשים ישמחו לשלם עליהם.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: