גיקלנדר – אירועי חודש אפריל 2010

אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש אפריל 2010.

בכל חודש אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש אפריל עמוס בימי חג, אך לא פחות הרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות. לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

GarageGeeks Facebook Applications Development Weekend – ה-2 באפריל, 2010

ביום שישי בשעה 12:00 בצהריים יערך אירוע Facebook Applications Development Weekend במתחם ה-Garagegeeks ברח’ הפלד 40, אזור התעשייה, חולון. במהלך הסדנה יחולקו המשתתפים לסדנאות אשר במהלכם יפתחו אפליקציות לפייסבוק. לא יודעים איך? אין לכם מה לדאוג, כל מה שאתם צריכים זה ידע בסיסי בתכנות (PHP, Python, Javascript) והם כבר יעזרו לכם עם כל השאר. גם מעצבים גרפיים מכל הסוגים בהחלט מוזמנים.

מפגש מס’ 2 בסדרת מפגשי פורום המפתחים של ה-W3C בישראל – ה-7 באפריל, 2010

ביום רביעי בשעה 17:00 אחר צהריים תערך סדנת סקירה ומשוב למסמך Mobile Web Application Best Practices במסגרת המפגש השני בסדרת מפגשי פורום המפתחים של ה-W3C בישראל. הסדנת תערך במשרדי איגוד האינטרנט הישראלי, ברח’ הברקת 6 בפתח תקווה ובמהלכה יציגו המשתתפים אפליקציות שפיתחו, אשר עושות שימוש בפרקטיקות המופיעות במסמך. לאחר מכן נשלח משוב לקבוצת העבודה אשר כתבה את המסמך (Mobile Web Best Practices Working Group). ה-Mobile Web Application Best Practices הוא מסמך קווים מנחים המועמד להפוך להמלצה רשמית (Candidate Recommendation). המסמך מתאר 35 שיטות מועדפות לשיפור חווית המשתמש בעת פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים ומזהיר מפני אלו הנחשבות למזיקות. כחלק מתהליך יצירת תקן W3C, נמצא כעת המסמך בשלב בו מוזמן הציבור להציג יישומים ושלוח משוב. הסדנה מיועדת למפתחי אפליקציות אשר ישמו את הקווים המנחים או חלק מהם, ומעוניינים לדון והחזיר משוב לקבוצת העבודה המפתחת את המסמך.

IMTC 2025 – ה-7 וה-8 באפריל 2010

ביום רביעי בשעה 15:00 אחר הצהריים (שעון ישראל) תפתח הועידה הוירטואלית של IMTC 2025. האם אתם יודעים איך תשפיע הטכנולוגיה על חייך בשנת 2025? האם תסעו לעבודה או שוידאו יחליף את המשרד שלכם? איך יראה הסלון שלנו בעוד 15 שנים? בשאלות הללו  יעסוק האירוע השנתי של ארגון IMTC, שיערך ב 7-8 באפריל במתכונת של אירוע וירטואלי. האירוע כולו ישודר באתר הכנס תוך כדי שימוש בטכנולוגיות וידאוקונפרנסינג ויעסוק בנושאים כגון טלפרזנס, HTML5, וידאוקונפרנסינג, social TV  ועוד. הכנס יכלול דוברים בכירים מסיסקו, נוקיה, רדוויז’ן, MIT וחברות מובילות נוספות.

יום עיון בנושא החידושים ב-Office 2010 – ה-8 באפריל, 2010

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא החידושים ב-Office 2010 במשרדי מיקרוסופט ישראל ברח’ הפנינה 2 ברעננה. במסגרת יום העיון יחשפו וידגימו מומחי מיקרוסופט את היכולות החדשות והמשופרות של ,Word 2010, PowerPoint 2010, Excel 2010 ,Outlook 2010 ו-OneNote 2010.

GarageGeeks hosting Craig Mundie – ה-12 באפריל, 2010

ביום שני בשעה 20:30 בערב יארחו ה-GarageGeek ויוסי ורדי את קרייג מונדי, מנהל המחקר והאסטרטגיה במיקרוסופט העולמית אשר מגיע לישראל לרגע אירוע ה-ThinkNext שיערך כיומיים לאחר מכן.

יום עיון בנושא חידושים ב-Sharepoint 2010 – ה-13 באפריל, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא חידושים ב-Sharepoint 2010 במשרדי מיקרוסופט ישראל ברח’ הפנינה 2 ברעננה. במסגרת יום העיון הזה יחשפו מומחי מיקרוסופט את היכולות החדשות של 2010 SharePoint  בתחומי ניהול תוכן מתקדם, ניהול אתרים, יכולות ה-Web 2.0 וה-Social Computing בקהילות הידע הארגוניות. בנוסף, יסקרו את שכבת השירותים החדשה של המוצר תוך התמקדות ביכולות הניתוח העסקי וה-BI, מנוע החיפוש וההרחבות השונות מבית FAST והיכולת להתממשק לתוכן ארגוני שאינו נמצא בתוך ה-SharePoint בצורה מלאה.

ועידת גרטנר בנושא מחשוב ענן ווירטואליזציה – ה-13 באפריל, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר תחל ועידת גרטנר בנושא מחשוב ענן ווירטואליזציה במלון דן אכדיה בהרצליה. במסגרת הועידה יציגו האנליסטים והמומחים של גרטנר את הטרנדים החמים והתחזיות בתחומי מחשוב ענן ווירטאוליזציה לשנים הקרובות.

כנס ThinkNext10 – ה-14 באפריל 2010

ביום רביעי בשעה 16:30 אחר הצהריים יערך אירוע ה-ThinkNext10 בהאנגר 11 בתל-אביב. ThinkNext הוא האירוע השנתי של מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל בו מציגה החברה את החידושים האחרונים בעולם הטכנולוגיה באופן ייחודי. במסגרת האירוע, תארח החברה כ-20 חברות סטארט-אפ שונות ליריד הדגמות ותחשוף מספר טכנולוגיות חדשות שפותחו במיקרוסופט בשנים האחרונות, ביניהם Project Natal – מערכת זיהוי התנועה החדשה לקונסולת ה-XBox 360. ההזמנות לכנס כבר מזמן נגמרו, אבל לנו יש 10 כרטיסים לחלק לכם. רוצים פרטים נוספים? כנסו עכשיו.

כנס Women ThinkNext 2010 – ה-15 באפריל 2010

ביום חמישי בשעה 9:00 בבוקר יערך כנס Women ThinkNext 2010 במרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל, רח’ שנקר 13 (בנין גב-ים 5), הרצלייה פיתוח. בין דוברי האירוע, תרצה הגברת דינה דובלון, חברת דירקטוריון מיקרוסופט העולמית בנושא ” Growing into leadership and management “. בנוסף ירצו בכנס בכירות נוספות ממרכזי הפיתוח של Yahoo ישראל, מעבדת המדיה של MIT ומרכז המו”פ של מיקרוסופט בישראל.

מסיבת הכרזה לכבוד Flash Builder & Flex 4 – ה-22 באפריל, 2010

ביום חמישי בשעה 19:00 בערב תערך מסיבת הכרזה לכבוד Flash Builder & Flex 4 במרכז הכנסים ישראל יפה בפארק הירקון, ברחוב שדרות רוקח 80, תל אביב. במסגרת האירוע יערכו הרצות על החידושים בפלקס 4 ו-Flash Builder מפי Mihai Corlan, מרצה ומפתח של Adobe שמגיע במיודח לארץ ועל פיתוח אפליקציות ב-Flex 4 מפי ליאור ברודר מאינטרביט.

TEDx Tel-Aviv – ה-26 באפריל, 2010

ביום שני יערך כנס TEDx Tel-Aviv במרכז “נע לגעת” בנמל יפו. כנס TEDx Tel-Aviv יערך בישראל בפעם הראשונה כחלק ממסורת כנסי TEDx, כנסי TED עצמאיים ברחבי העולם. כנסי TED היוו בשנים האחרונות מוקד עליה לרגל להוגי דיעות, ממציאים, מנהיגים ומובילי דעה מרחבי העולם שבחרו בכנס כפלטפורמה לשתף את העולם בדעותיהם, בהמצאותיהם ובדרכי החשיבה החדשניות שלהם. המוטו של הכנס – Ideas Worth Spreading הוא המנחה את TED ואת כל האחרים שלו ברחבי העולם. ההרשמה לכנס עצמו כבר סגורה, אך במסגרת הכנס, נערכים גם מפגשי Simulcast ברחבי הארץ אשר בהם יקרינו את ההרצאות מהאירוע בשידור חי באיכות גבוהה. משתתפיםם הנרשמים לאירועי ה-Simulcast יזכו לכניסה לאירועים שלפני ואחרי האירוע ויקבלו העדפה בהרשמה לאירוע של שנה הבאה. אנו ממליצים בחום. אנחנו כמובן נהיה שם ונדאג לעדכן גם אתכם עם כל הרעיונות החדשניים שיוצגו באירוע.

.

כמו שציינו בפתיחה, הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן אירועי הקהילה של ניוזגיק המתעדכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

1 תגובה על "גיקלנדר – אירועי חודש אפריל 2010"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
שרון ושלר
Guest

ריכוז אירועים נהדר, משתף עם המעגלים שלי

wpDiscuz

תגיות לכתבה: