הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [5 ביוני – 11 ביוני, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (5 – 11 ביוני 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


DATA SCIENCE SUMMIT EUROPE 2016, ה-6 ביוני 2016

(הייטק)

איפה? “בניני האומה”, ירושלים.

כמה? 250 ש”ח.

חיינו עוברים שינויים דרמטיים ואנחנו מתקרבים בצעדי ענק לקראת חברה דיגיטלית המצפה לשירות בזמן אמת 24/7, חברה של שיתוף ידע והחלטות עסקית שמתבצעות תוך שניות, חברה המונעת ע”י חדשנות בלתי ניתנת לעצירה ויצירת נתונים רבים הנשמרים בענן.

הצטרפו אלינו לאירוע Data Science Summit Europe שיתמקד ב-machine learning implementation ויכולל הדרכות עבור מדעני נתונים ומחקרים המתבססים על מקרים אמיתיים. באירוע ישתתפו כ-1200 מדעני נתונים, CTOs, VPs of Engineering, VPs of data analytics, פרופסורים וסטודנטים מכל העולם.

לפרטים נוספים והרשמה


SAP Forum & ISUG 2016, ה-6 ביוני 2016

(הייטק)

איפה? “LAGO”, רח’ המאה ועשרים 6, ראשון לציון.

כמה? 190 ש”ח

עולם העסקים עובר טרנספורמציה דיגיטלית. האם אתה מוכן?
האם אתה מסוגל לדמיין מחדש את הדרך שבה אותה עושה עסקים עם לקוחותיך?
רותם את ההון האנושי בארגונך לייצר הצלחות? וממצה את מלוא הפוטנציאל הגלום ברשת?
אנחנו מזמינים אותך לכנס SAP הגדול והמקצועי בישראל – SAP Innovation Forum
בשילוב עם המפגש השנתי של ISUG.
בוא לדמיין מחדש את המציאות!

לפרטים נוספים והרשמה


The Israeli High Tech – Special event with the Israeli Chief Scientist, ה-7 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Palo Alto, CA, United States.

כמה? 12$.

מה קורה בהיי-טק הישראלי? מדוע הוקמה רשות החדשנות? איך מחזירים מוחות מהעמק לארץ?
בדיוק בנושאים אלה יעסוק המפגש, במטרה לחזק את הקשר עם התעשיינים, האקדמאים והיזמים הישראלים השוהים באזור סן פרנסיסקו, לעדכן אותם אודות המתרחש בהיי-טק ובתעשייה בישראל, לספר על הקמת רשות החדשנות החדשה בישראל ולשמוע מהם על הנושאים והדברים החשובים להם.

במפגש ישתתפו מר אבי חסון, יו”ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה, גב’ אניה אלדן, מנהלת זירת הזנק ברשות החדשנות, ד”ר נורית איל, מנהלת התכנית להשבת אקדמאים ברשות החדשנות ומר ישראל שמאי, מנהל תוכניות אמריקה ברשות החדשנות.

לפרטים נוספים והרשמה


Let’s Start Up, ה-7 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? רח’ ברקת 10, קרית מטלון, פתח תקווה.

כמה? 728 ש”ח.

יוזמים עסק טכנולוגי? הנה תכנית התפורה במיוחד לצרכי היזמים בתחום ההייטק ונותנת
מענה מקצועי שהינו בעל השפעה מכרעת ותרומה ישירה להצלחתם הכלכלית של המיזמים.
המטרה, להאיץ ולחסוך את “זמן הטעויות” והגדלת הסבירות להצלחת הבוגרים בהמשך וסלילת הדרך לעסקים ברי-קיימא ולגאווה ישראלית.

לפרטים נוספים והרשמה


Elevation Academy’s 1st Coding Talent Expo, ה-9 ביוני 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? משרדי Elevation Academy, רח’ אחד העם 35, תל אביב.

כמה? חינם.

אנשי הגיוס בתחום ההיי-טק יספרו לכם שיש מחסור גבוה במתכנתים, לדברי אור עופר מייסד SimilarWeb יש חוסר של 10,000 מתכנתים בישראל, ההיצע גדול מן הביקוש וקשה לסגור את הפער שנוצר. הפיתרון לסגירת הפער טמון בגיוס מתכנתים שרק סיימו את הלימודים לתפקידי ג’ונייר, מאות מתכנתים צעירים שסיימו את הלימודים מחכים להוכיח את עצמם בעולם ההיי-טק.

ב-9 ביוני תקיים Elevation academy את ארוע ה-Talent Expo של ה-Coding Bootcamp בו בוגרים מ-8 מדינות שונות יציגו את עבודות הגמר שלהם על מנת שאנשי המקצוע, בעלי החברות והמגייסים יוכלו להתרשם מהכישרון והידע שלהם. במשך 12 שבועות הבוגרים למדו תיכנות. הבוטקמפ כלל 2 האקתונים, עבודה אישית וקבוצתית מתמשכת, הרצאות אורח ממיטב החברות בתעשייה וליווי של מנטורים.

התרבות הארגונית שהבוגרים ספגו באלבשיין אקדמי במשך התקופה נותנת ערך מוסף וגוון אחר עבור החברות אשר יגייסו את אותם בוגרים. במשך הבוטקמפ הבוגרים למדו לחיות בסביבת עבודה אמיתית תוך כדי עבודת צוות ועבודה עצמאית ולמדו את רזי התיכנות מהאנשים בתוך התעשייה עצמה ולא מספרי הלימוד האקדמאיים.

לפרטים נוספים והרשמה


PRESS FOR WORD 2016, ה-9 ביוני 2016

(פיתוח WEB)

איפה? “גני התערוכה”, ביתן 10, תל אביב.

כמה? 375 ש”ח ומעלה, 10% לקוראי גיקטיים עם הקוד geeksonly.

כנס בנושא ורד-פרס, ראשון מסוגו שיתמקד כולו בפלטפורמה פופולרית. לכנס צפויים להגיע מפתחי אתרים, מנהלי אתרים, מנהלי תוכן ומעצבי הווב המובילים בארץ לצד מאות משתתפים, שיזכו להרצאות של מרצים המובילים בתחומם – מהארץ והעולם, שירצו כשעה על כל הסוגיות הכי חמות בתחום ובסיום יתקיים פאנל יחודי בשילוב אנשי פיתוח, עיצוב, נגישות ומכירות.

הכנס יחולק לשני מתחמים כאשר במתחם הפיתוח המרצים יסקרו את החידושים השונים בתחום, שימוש בפלטפורמה לאפליקציות ומיזמים, התפתחות המסחר האלקטרוני ומקומה של הפלטפורמה בתהליך ובמתחם ניהול מרצה ידון באפשרויות רבות העומדים לרשות מנהלי תוכן בפלטפורמה, ותחלוק ידע שיאפשר למשתתפים לנצל את יכולות ורד-פרס במלואן, יינתן דגשים על עיצוב נכון ודגשים ליצירת חווית משתמש נוחים, ויסקרו חוק נגישות ושינויים הצפויים בחוק זה לאתרי אינטרנט. עוד תדון מרצים באפשרויות שיווק העומדות בפני מנהלי תוכן ושילוב אתרים במדיה חברתיים.

לפרטים נוספים והרשמה


IBM BusinessConnect, ה-15 ביוני 2016

(הייטק)

איפה? “מרכז הירידים”, ביתן 2, תל אביב.

כמה? חינם.

הכנס המרכזי של יבמ – BusinessConnect כולל השנה חמישה מסלולים מקצועיים שיאפשרו לך להתמקצע וללמוד על התחומים החשובים לך. בכנס יתארחו מומחים מובילים מהתעשייה ויספקו הזדמנות להתעדכן בטכנולוגיות החדשות בעולמות השיווק, העסקים והמחשוב ולהכיר את החידושים האחרונים בתחומים כמו IOT, מובייל, אבטחת סייבר, טכנולוגיות ענן ועוד.
כנס BusinessConnect מאפשר לך לבחון ולהכיר את הטכנולוגיות הכי מתקדמות, ללמוד מניסיונן של החברות המובילות ולהכיר עמיתים ומומחים נוספים מתחומך!

בכנס נבחן כיצד טכנולוגיה קוגניטיבית מחוללת מהפיכה בדרך שבה אנחנו עובדים, חושבים, מפתחים ועושים עסקים. מאחר וטכנולוגיה קוגניטיבית יכולה להבין את כל סוגי הדאטה, היא מסוגלת לחשוף בפנינו אינסוף אפשרויות שימוש בנתונים שבעבר לא הייתה לנו גישה אליהם. האפשרויות הן אינסופיות.
הכלי המוביל בתחום הוא IBM Watson שעושה שימוש בשפה טבעית ויכולות מכונה לומדת (machine learning) כדי לחשוף תובנות מכמויות עצומות של נתונים לא-מובנים.

הטכנולוגיה החדשה משנה את הכל. בין אם ההתמחות שלך היא בפיתוח, תשתיות, אבטחת מידע, שיווק או עסקים – בכנס IBM BusinessConnect נמצאות כל התשובות שיכולות לעזור לך להניע את המהלכים שיובילו את הארגון שלך קדימה.

לפרטים נוספים והרשמה


AWS Summit Tel Aviv 2016, ה-16 ביוני 2016

(מחשוב ענן)

איפה? “מרכז הירידים”, תל אביב.

כמה? חינם.

אירוע ה-AWS Summit Tel Aviv מיועד הן לקוחות חדשים שרוצים ללמוד ולדעת עוד על פלטפורמת ה-AWS והן ללקוחות הקיימים שיקבלו באירוע תוכן טכני מעמיק וכלים שיעזרו להם לעבוד טוב יותר עם ה-AWS ובכך להצליח יותר.

לפרטים נוספים והרשמה


Samurai Island Expo, ה-25 וה-26 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? טוקיו, יפן.

כמה? לפרטים נוספים יש להכנס לקישור.

Samurai Island Expo כולל כנס ותערוכה גדולה בת יומיים שמאפשרת ליזמים מכל רחבי העולם להציג את הפתרונות שלהם בפני בכירי התעשיה האסייאתית המחפשים אחר השקעות או שיתופי פעולה רלוונטים.

מארגני האירוע שמגלים עניין רב בסצנת ההיי-טק הישראלית שמרו השנה מקום ל-20 נציגים מישראל ומוכנים לספוג בעלויות הגבוהות של כניסה (בעלות של עד 1,500 דולר) והשתתפות בתערוכה, כולל העלויות הכרוכות הצבת הדוכן. מעבר לזה, לסטארטאפים הישראלים שיבחרו להשתתף בתערוכה גם מבטיחים אפשרות להציג פיץ׳ בן 3 דקות בפני משקיעים מקומיים.

באירוע שהתקיים בשנה שעברה לקחו חלק 20 סטארטאפים ישראלים מתוכם אחד חתם על השקעה בגובה 13 מיליון דולר ושניים נוספים חתמו על עסקות ענק עם שני תאגידים יפנים שלקחו חלק באירוע.

לפרטים נוספים והרשמה


You Gotta Love Frontend Conference 2016, ה-27 וה-28 ביוני 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? תאטרון “הבימה”, תל אביב.

כמה? 750 ש”ח – 1,120 ש”ח.

הכנס You Gotta Love Frontend, חוזר לסיבוב נוסף גם השנה. למי מכם שלא מכיר, You Gotta Love Frontend הוא כנס מקצועי שנתי למפתחי front-end המתקיים בתל-אביב. מדובר במיזם ללא מטרות רווח כאשר בשנה שעברה הייתה זו הפעם הראשונה שבה הוא התקיים ובנוסף לכ-600 המשתתפים שהגיעו היו גם כמה מהמרצים המוכרים והמשפיעים ביותר בתחום, ביניהם Douglas Crockford ו-Lea Verou. זו הייתה הפעם הראשונה שבה דמויות כה מוכרות ומשפיעות מתחום ה-front-end הגיעו להרצות בכנס בישראל.

לפרטים נוספים והרשמה


Intel Software Development Conference, ה-28 ביוני 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון “הילטון”, תל אביב.

כמה? חינם.

בכל שנה יותר מ-450 מפתחים מהחברות מובילות בישראל משתתפים בכנס בכדי להיות הראשונים לשמוע על החדשות האחרונות בעולם פיתוח התוכנה. הכנס יתחלק לשלושה מסלולים מעניינים ומרתקים בהם תוכלו ללמוד ולהתעדכן בכל הדברים הכי חדשניים והכי מעניינים בעולם הפיתוח.

לפרטים נוספים והרשמה


MWC – תערוכת ה-Mobile החשובה ביותר לשוק הסיני, ה-29 ביוני 2016

(פיתוח מובייל)

כמה? לפרטים נוספים יש להכנס לקישור.

איפה? שנחאי, סין.

אחד היתרונות של היי-טק הישראלי טמון ביכולתו לזהות שווקים חדשים ומבטיחים ולחתור לכבוש אותם. חברות ישראליות המתמחות בתחומי המובייל השונים מגלות בשנים האחרונות את טרנד האינטרנט של הדברים (IoT) כאחד ממנועי הצמיחה הגדולים בשוק המובייל. אחד השווקים בעלי הפוטנציאל העסקי הגדול ביותר בהקשר זה הוא השוק הסיני. בסין יש את מספר המכשירים המחוברים (m2m) הגדול בעולם: 72 מיליון מכשירים מחוברים (נכון ל-2014) ולפי מחקרים שונים המספר צפוי לגדול עד ל- 336 מיליון מכשירים בשנת 2020.

כדי לממש את הפוטנציאל העצום הזה ולאפשר לחברות ישראליות לנגוס נתח משמעותי משוק ה-IoT הסיני מאפשר מכון היצוא לחברות הישראליות להשתתף בביתן הלאומי בתערוכת MWC Shanghai, שתתקיים בעיר שנגחאי בין ה-29.6 ל-1.7. זוהי תערוכת המשך לתערוכת הסלולר השנתית בברצלונה, שהתקיימה בפברואר השנה, והיא נחשבת לאחת מתערוכות התקשורת החשובות ביותר הפונה לשוק הסיני בתחומי המובייל. רק כדי לסבר את האוזן, בשנת 2015 ביקרו בה למעלה מ-40,000 מבקרים מכ-100 מדינות – 54% יותר מאשר בשנה שקדמה לה, 2014 – והציגו בה למעלה מ-350 מציגים מרחבי העולם.

לפרטים נוספים והרשמה


All Things DATA – כנס האנליטיקס הגדול בישראל, ה-28 וה-29 ביוני 2016

(הייטק)

כמה? 395 ש”ח (בהרשמה מוקדמת, לאחר מכן המחיר יעלה).

איפה? אודיטוריום “סמולארש”, תל אביב.

המומחים הגדולים בעולם מגיעים לישראל כדי לחשוף בפניכם איך לקבל החלטות עסקיות חכמות יותר באמצעות שימוש נכון ב-Data. כל המרצים הינם מומחים ידועים ומוכרים, שיציידו אתכם בפרקטיקות ובטיפים בעלי ערך רב שהוכחו בשטח באופן מעשי.

בואו ללמוד איך לעבוד עם Data בצורה טובה יותר, ותוכלו לשפר את הביצועים העסקיים שלכם באופן משמעותי.

לפרטים נוספים והרשמה


Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

כמה? 160 ש”ח ומעלה, הנחה לקוראי גיקטיים עם הקוד geek.

איפה? “סינימטק”, תל אביב.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סנימטק”, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


BUILD SOMETHING PEOPLE WANT, ה-5 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? רח’ השיטה 1, פארק תעשיות בר-לב.

כמה? 30 ש”ח.

:חלק מהסיבות המרכזיות לכישלון של סטארטאפים הן
פיתחנו מוצר וחיפשנו צורך – 42%
התעלמנו מהפידבקים של המשתמשים – 14%

.אנחנו רוצים שתצליחו! בואו לשמוע איך לבנות מוצר או שירות שלקוחות באמת רוצים

לפרטים נוספים והרשמה


Money Talks: Things You Learn After 77 Investment Rounds, ה-7 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “גוגל קמפוס”, קומה 34, יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

במשך 4 השנים האחרונות, צוות UpWest השקיע בעשרות חברות סטארט-אפ והיה מעורב ב-77 גיוסים שהיו בשלבים שונים, הן בישראל והן בארה”ב. במפגש זה, גיל בן-ארצי, הפרטנר של UpWest, יציג מחקרים ויספק תובנות העולם האמיתי על נושאים כגון: מחשבות המשקיע, אסטרטגיות גיוס כספים מיצוב החברה ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


ג’ט לג חברתי, ה-7 ביוני 2016

(מדעי החיים)

איפה? פאב “הברזיה”, הרצל 203, רחובות.

כמה? חינם.

מה יותר משמין? לאכול המבורגר בבוקר, או בלילה?
מתי הזמן הטוב ביותר ביום לעסוק בפעילות גופנית?
לעשות אהבה? ללכת לרופא שיניים?

השאלה המרכזית המעסיקה את החוקרים בתחום היא מה עושות השעות האין-סופיות במשרד לשעון הביולוגי, ואיך זה קשור לעלייה בתחלואת מחלות מודרניות, כגון: סכרת, השמנה, סרטן והזדקנות מואצת.
במסגרת ההרצאה נדבר על מהו השעון הביולוגי ונשים דגש על הבנת חשיבותו של אותו שעון ואת הקשיים שהעולם המודרני מציב בפניו. נסקור בקצרה את ההיסטוריה של התחום ונתמקד בגילויים מדעיים, חדשניים ופורצי דרך והדרך בה מצאו אותם וגם ניתן טיפים לחיים נכונים ובריאים יותר ודרכי התמודדות עם אתגרי השעון הביולוגי.

לפרטים נוספים והרשמה


FOMO – הפחד מהחמצה, ה-8 ביוני 2016

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? “דולי פרטון”, בן גוריון 22, הרצליה.

כמה? חינם.

מילת הבאזז בתקופה האחרונה היא FOMO, קיצור ל- Fear Of Missing Out או בעברית: הפחד מהחמצה.
מדובר בתופעה חדשה לכאורה אבל בעצם עתיקת יומין, המלווה בחשש אובססיבי לפספס חוויות, אירועים והזדמנויות אישיות, חברתיות ועסקיות.
מדוע אנו פוחדים להחמיץ?
בהרצאה זו נתבונן מזווית פסיכולוגית ופסיכואנליטית על המקורות לפחד מהחמצה ונדבר על השפעות הסובבים אותנו לצד הטכנולוגיה, הרשתות החברתיות ועולם הפרסום על פחד זה.
נתייחס לאופן שבו פחד זה עלול לנהל אותנו בהתנהלותנו החברתית, ביחסינו הרומנטיים, בפעילותנו העסקית ובעצם כמעט בכל תחום בחיינו וכיצד הוא הופך אותנו, אט-אט, לזן חדש של בני-אדם: “FOMO-סאפיינס”.

לפרטים נוספים והרשמה


יזמות, מרעיון לביצוע ;she codes, ה-8 ביוני 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “גוגל קמפוס”, קומה 34, יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

תמיד חלמת להוציא את הרעיון שלך לפועל? להפוך את התשוקה שלך לעסק מניב?
בואי לקבל השראה בהרצאה יוצאת דופן של יעל ויזל, מייסדת ומנכ”לית zeekit, אפליקציה טכנולוגית פורצת דרך בתחום עיבוד התמונה.
יעל תספר על הדרך שעברה מרמת הרעיון ועד רמת הביצוע ותשתף אותנו בטיפים שעזרו לה להתגבר על המשוכות שבדרך.
הבטיחי את מקומך בהרצאה יוצאת דופן שעלולה לשנות את מסלול חייך, מספר המקומות באירוע מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: