גיקלנדר: 10 אירועים שלא תרצו לפספס בשבוע הקרוב [5-11 במאי, 2013]

ריכזנו עבורכם את מבחר הכנסים, התערוכות, אירועי ה-Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בשבוע של ה-5 עד ה-11 במאי.

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת רק מספר אירועים מייצגים שנבחרו מתוך כל האירועים שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לראות את רשימת האירועים המלאה? לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג ליידע את כולם.


Open Storage Meetup @ Red Hat – יום שני, 17:00 (סיסטם ותשתיות)

איפה? משרדי Red Hat Israel, רח' ירושלים 34א', קומה 5, רעננה

כמה? חינם.

ב-6 במאי, ייערך המפגש החודש של קבוצת Open Storage. הפעם מתארחת הקבוצה במשרדי Red Hat Israel ברעננה ומארחת 2 מבכירי החברה, ריק ווילר, מנהל בכיר של תחום ה-Kernel וניהול קבצים ואחסון ואייל בראון מנהל קבוצת אחסון בענן. בשניים ידברו על נושאים כגון העדכונים האחרונים ל-NFS, תכונות חדשות ב-LVM ו-Device Mapper , תמיכה ב-Classes חדשים של DRAM ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


Clean up your Code & Deploying in the cloud – יום שני, 18:00 (פיתוח)

איפה? משרדי קלרנה, מגדל אלקטרה, רח' יגאל אלון 98, תל-אביב

כמה? חינם

ב-6 במאי אחרי הצהררים תערך הרצאה בנושא כתיבת קוד מסודר ו-Deployment אל אפליקציות לשירותי ענן. במסגרת המפגש יסביר אדם קליין על טיפים ושיטות לשיפור תהליך כתיבת הקוד שלכם וכיצד להפוך אותו לנקי, מסודר יותר, ניתן לבדיקה ולקריאה. לאחר מכן, רומן שטרנזון יסביר כיצד פורסים אפליקציות מבוססות Ruby-on-Rails בשירות הענן Heroku כולל יתרונות וחסרונות ולאחר מכן יבחן מספר אלטרנטיבות נוספות.

לפרטים נוספים והרשמה


Campus TLV goes Farm-Tech – יום שני, 18:00 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה? קמפוס גוגל תל-אביב, מגדל אלקטרה, רח' יגאל אלון 98, קומה 26, תל-אביב

כמה? חינם

ב-6 במאי ייערך אירוע מיוחד בנושא החיבור בין עולם הטכנולוגיה לעולם חקלאות (Agro-Tech) לכבוד חג השבועות. במסגרת המפגש תערך תערוכה של סטארטאפים הקושים לעולם החקלאות ויערכו מספר הרצאות בנושא.

לפרטים נוספים והרשמה


Scaling PPC in SaaS Markets: 5 Secrets Every Marketer Should Know – יום שלישי, 10:00 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה? מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, רח' שנקר 13, בניין 6, קומה L1, הרצליה פיתוח

כמה? חינם

ב-7 במאי, בשעה 10:00 בבוקר תערך הרצאה בנשוא קידום ושיווק שירותי SaaS באמצעות PPC בגוגל אדוורדס. במסגרת ההרצאה, יסביר גלעד מעיין על השיטות הנכונות לבניין קמפיינים מבוססי SEM ויספק טיפים ו-Best Practices לנהול תהליך "רכישת המשתמשים".

לפרטים נוספים והרשמה.


Products have feelings too – יום שלישי, 18:30 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה? מרכז הצעירים, חיפה

כמה? חינם.

ב-7 במאי, בשעה 18:30 בערב יתקיים מפגש יזמים עם איריס שור, יזמת סדרתית שכבר עשתה אקזיט בגיל 28 ומפתחת מיזם נוסף בימים אילו. במפגש תעניק איריס שור למשתתפים כלים פרקטיים בפיתוח מוצרים, ותסביר כיצד יש לייצרם באופן מדויק ביותר עבור קהל ספציפי.

לפרטים נוספים והרשמה.


GarageGeeks and Yossi Vardi hosting Horizon Ventures – יום שלישי, 20:00 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה? גראג' גיקס, הפלד 40, חולון

כמה? חינם.

ב-7 במאי, בשעה 20:00 בערב יתארחו במתחם ה-Garage Geeks בחולון נציגי Horizon Ventures, קרן הון סיכון בינלאומית שמשקיעה בסטארטאפים בתחום האינטרנט, מובייל, טלקום ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה.


Managing your Cap-Table – יום רביעי, 9:00 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה?  משרדי פירמת עורכי הדין יגאל ארנון, מגדלי עזריאלי, תל-אביב

כמה? חינם בהרשמה מראש

ב-8 במאי בשעה 9:00 בבוקר תערך הרצאה לסטארט אפים מתחומי היי-טק ומדעי החיים, בנושא רישום וניהול של אחזקות משקיעים.

לפרטים נוספים והרשמה


תערוכת פרויקטי הגמר של מכללת אפקה – יום רביעי, 13:00 (טכנולוגיה כללי)

איפה? מכללת אפקה להנדסה, רח' בני אפרים 218, תל-אביב

כמה? חינם

ב-8 במאי, בשעה 13:00 בצהריים תיפתח תערוכת פרויקטי הגמר של הסטודנטים לתואר ראשון בהנדסה במכללת אפקה בתל-אביב. תערוכת פרויקטי הגמר של מכללת אפקה היא תערוכה שנתית אשר חושפת את עבודות הסטודנטים באמצעות פוסטרים ודגמים ושמטרתה לאפשר לסטודנטים להתנסות בהצגה, שכנוע ומכירת מוצר. ​ בתערוכה מציגים כ-110 סטודנטים לתואר ראשון ממחלקות ההנדסה השונות ובהם: הנדסת חשמל, הנדסת תוכנה, הנדסה מכנית, הנדסה רפואית, הנדסת תעשייה וניהול ולתואר שני במחלקה להנדסת מערכות והנדסת אנרגיה. ​ הפרויקטים המוצגים הינם בתחומים שונים ומגוונים וכוללים מערכות ספרתיות, מערכות רפואיות, רובוטיקה ואוטומציה, עיבוד אות ועיבוד תמונה, מחשבי כף יד וטלפונים סלולאריים, מערכות מידע, אנרגיות חלופיות, ציוד תעופתי, סימולציה, מכניקה של מערכות פיזיולוגיות ועוד רבים. ​ יום התערוכה הוא הזדמנות לבקר בזירת ידע רב תחומי, חוויתי, מזמין, מעניין, ובאווירה מכובדת ונינוחה להתפעל מעבודות הסטודנטים.

לפרטים נוספים והרשמה


Term Sheet – everything you wanted to know – יום חמישי, 17:00 (סטארטאפ והון סיכון)

איפה? The New Junction, רח' שוקן 13, תל-אביב

כמה? חינם

ב-9 במאי, בשעה 18:00 אחר הצהריים תערך הרצאה בנושא מה לעשות ומה לעא לעשות כשאתם נמצאים בתהליך משא ומתן על הסכם השקעה בסטארטאפ שלכם. את ההרצאה יעביר דניאל מרקוס, שותף ומוחה לתחום מיזוגים ורכישות בפירמת עורכי הדין עמית-פולק-מטלון, אשר יספק מגוון רחב של טיפים ודגשים פרקטיים למשא ומתן ולא רק בנושאים משפטיים.

לפרטים נוספים והרשמה


סדנת ארדואינו למתחילים – יום חמישי, 18:00 (פיתוח)

איפה? XLN, יגאל אלון 126, תל-אביב

כמה? 40 ש"ח.

ב-9 במאי, בשעה 18:00 בערב תערך סדנת ארדואינו למתחילים. לאלו שעדיין לא מכירים, ארדואינו הוא מחשב קטן, פשוט, זול ובקוד פתוח מאפשר להוסיף כוח חישוב ליצירות פיזיות והוא כלי חובה בארגז היכולות של המייקר. ארנון זמיר, מנהל הרשת של הפרויקט יעביר סדנא למתחילים אשר תכלול חלק תיאורטי על ההתפתחות של הפרויקט, יכולות ומגבלות, פרויקטים לדוגמא ולאחר מכן בניית פרויקט ראשון ופשוט. המפגש לא דורש ידע מוקדם, אם כי ידע מוקדם בתכנות יכול בהחלט לעזור.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של ניוזגיק וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.
הלוח מתעדכן במהלך כל השבוע, לפיכך, פרטנו בפוסט את האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלאתוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: