הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [3 באפריל – 9 באפריל, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל מהשבוע הקרוב (3-9 באפריל 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Linux Kernel TLV – Network Device Abstraction in the Linux Kernel, ה-3 באפריל 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? משרדי GotFriends, דרך מנחם בגין 11, קומה 22, רמת גן.

כמה? חינם.

האירוע היחיד בארץ הצולל לנבכי ה-Linux Kernel ברמה המקצועית ביותר הקיימת, עד לשורת הקוד האחרונה. ב-Meetup ירצה שמוליק לדקני מ-Ravello Systems בנושא Network Device Abstraction: כיצד Linux מממש את הטיפול ברכיבי רשת ב-Kernel, התממשקות למחסנית התקשורת ועוד. ההרצאה תכיל הסברים טכנים מפורטים לאופן המימוש והשימוש עבור Low level kernel programmers. בנוסף, מתוכננות הרצאות עתידיות על נושאי Security ל-Infrastructure למערכות Linux הן Embedded והן בסביבת ה-Cloud.

לפרטים נוספים והרשמה


לעשות את זה נכון – כנס יזמים וסטארטאפים כאן בצפון, ה-3 באפריל 2016

(אינטרנט)

איפה? מלון רימונים, חוף התמרים, עכו.

כמה? 275 ש”ח (קוד הנחה לקוראי גיקטיים – GEEK).

כל מה שצריך לדעת להתנעה ופיתוח מיזם וסטארטאפ מצליח. הרצאות מפי מומחים כגון עורכת פטנטים מלכה קליין-פרוכט, עו”ד ליאת בהר-כהן ורואה חשבון עודד חן. הרצאה על פריצת גבולות מלאת השראה להשגת תוצאות יוצאות דופן בחיים ובעסקים מפי מר’ אלון אולמן.

לפרטים נוספים והרשמה


DATA Analytics באמצעות MATLAB – הרצליה, ה-5 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מלון דניאל, הרצליה.

כמה? חינם.

כנס טכני רב מסלולי למהנדסים ו-Data Scientists בו תוכלו ללמוד כיצד להתמודד עם אתגרי המחר בתחום ה-Data Analytics בסביבת MATLAB.

לפרטים נוספים והרשמה


DATA Analytics באמצעות MATLAB – חיפה, ה-6 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מלון לאונרדו, חיפה.

כמה? חינם.

כנס טכני רב מסלולי למהנדסים ו-Data Scientists בו תוכלו ללמוד כיצד להתמודד עם אתגרי המחר בתחום ה-Data Analytics בסביבת MATLAB.

לפרטים נוספים והרשמה


Build an Angular2 Application From the Ground Up: 4 Day Workshop, ה-6-7 וה-13-14 באפריל 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? רח’ בצלאל 8, רמת גן.

כמה? 2,950 ש”ח.

סדנת Angular2 המתאימה למפתחי Angular1,Java ו-Net שרוצים ללמוד להשתמש בכל הכלים והיישומים שמציעה Angular2. בסדנה שתימשך ארבעה ימים תוכלו לבנות יישום מהיסוד באמצעות שיטות עבודה מומלצות וטכניקות מתקדמות.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס טכנולוגי לגופי פיתוח תוכנה בנושא Automated Predictive Analytics, ה-7 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? רח’ אבא אבן 3, הרצליה הפיתוח.

כמה? חינם.

כנס המתאים ל-Big Data Architects ,Product Managers ו-Data Scientists אשר מעוניינים להבין טוב יותר את ההיתרונות של Predictive Analytics. במפגש יתקיים דיון רחב על הדור הבא של פתרונות חיזוי וניתוח נתונים, יוצגו סיפורי לקוחות המשתמשים ב-Predictive Analytics ויוקרן Live Demo.

לפרטים נוספים והרשמה


CYBER (K)NIGHT 2016, ה-7 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מתחם התחנה, ירושלים.

כמה? חינם.

ה-Cyber (K)night הוא האירוע האקתון הסייבר הגדול בעולם בו צפויים להשתתף למעלה מ-400 צעירים במשחק אסטרטגי ענק בו יתחלקו המשתתפים למספר קבוצות וידמו מתקפה על מתקנים אסטרטגיים של ישראל. במסגרת המשחק עיר שוקקת נמצאת תחת מתקפת טכנולוגית ובכל פעם נפרצות מערכות מחשבים חיוניות אחרת לחיים תקינים של התושבים ונוצר כאוס מוחלט בעיר. הצוותים יצטרכו לפתור חידות מתמטיות/טכנולוגיות ולהחזיר את הסדר על קנו.

לפרטים נוספים והרשמה


האקתון מגדל דוד, ה-7-8 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מוזאון מגדל דוד, ירושלים.

כמה? חינם.

האקתון הראשון מסוגו שמתקיים בתוך מוזיאון שהוא למעשה מצודה עתיקה. ההאקתון יערך 30 שעות ויתמקד בפיתוח חוויות דיגיטליות למבקרים בירושלים, בהשתתפות כ-100 יזמים, מפתחים, מייקרים, מעצבים ואוהבי טכנולוגיה. המשתתפים יפתחו רעיונות, כלים וטכנולוגיות שיאפשרו להציג דרכים חדשות לחוות את הסיפורים, המקומות והאנשים של ירושלים. הפתרונות יכולים להתמקד במוזיאון או באתר ספיציפי, לעורר חיים במיצגים דוממים ובדמויות מהעבר, להמחיש את החוויות הירושלמיות מקרוב או מרחוק ולהפוך את ההיסטוריה למשחק מרגש.

לפרטים נוספים והרשמה


Let’s Start Up, ה-10 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? המרכז הרב תחומי, מודיעין.

כמה? 728 ש”ח.

שאפתנים ובעלי מוטיבציה ונכונות להשקעה רבה המעוניינים להקים מיזם מקורי וחדשני המשלב טכנולוגיה, כגון: אפליקציה, מכניקה מתקדמת, חומרה ותוכנה, מוזמנים לבחון את האפשרות להשתלב בפרוייקט החדשני והייחודי ביותר בישראל. הפרוייקט יכניס אתכם לעולם המושגים הטכנולוגיים ויאפשר לכם חשיבה עם פתיחות וגמישות מחשבתית הנחוצים כל-כך בהקמת מיזם טכנולוגי.

לפרטים נוספים והרשמה


ועידת מפיק 2016, ה-11 באפריל 2016

(שיווק)

איפה? מרכז הירידים, ביתן 2, תל-אביב.

כמה? 99 ש”ח (קוד הנחה לקוראי גיקטיים – 1087).

הוועידה הגדולה ביותר בישראל לאירועים עסקיים, הפקות ושיווק חוויתי הכוללת מליאת תוכן העוסקת בהווה והעתיד בענף ומשלבת תערוכה מושקעת ורחבת היקף עם למעלה מ-70 ביתני מציגים יחודיים.

לפרטים נוספים והרשמה


HiTalk, ה-12 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מתחם התחנה, תל אביב.

כמה? חינם.

כנס ההייטק השנתי הנערך זו הפעם האחת עשרה ברציפות. כנס זה מהווה במה להחלפת דעות באחד הענפים החיוניים לצמיחת המשק ולעתיד הכלכלה הישראלית – ענף ההייטק וזאת מהיבטים של גיוס הון, חדשנות טכנולוגית, השקעות ושמירת היתרון היחסי של ישראל בשווקים העולמיים נוכח התחרות הגלובלית. השנה יושם דגש על התשתית הרחבה לחברות הייטק וסטארטאפ בישראל, חדשנות טכנולוגית וכלכלה שיתופית בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים והרשמה


Start in Germany, EuropeDays, ה-12 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? גלריה דובנוב, רח’ דובנוב 8, תל אביב.

כמה? 99 ש”ח ללא מע”מ.

כנס המיועד ליזמים, יזמיות וסטארטאפים ומטרתו לספק מידע מעשי ומועיל אודות כניסה לשוק הגרמני, הזדמניות מימון ויצירת קשרים עם אנשי מפתח בשוק הגרמני.

לפרטים נוספים והרשמה


The CFO’s Forum, ה-2 במאי 2016

(הייטק)

איפה? יהודה הלוי 35, תל אביב.

כמה? חינם.

כנס המיועד ל-CFO’s בחברות הייטק הנמצאות בצמיחה. בכנס נדון באסטרטגיות, הכנה לצמיחה וחידושים בעולם הפיננסים.

לפרטים נוספים והרשמה


IT Israel – ManageEngine User Conference 2016, ה-9 במאי 2016

(IT ותשתיות)

איפה? מלון אכדיה, הרצליה.

כמה? בחינם.

בואו להכיר מנהלים מתחום ה-IT והתשתיות לדון על השינויים החלים בעולם ה-IT, לשוחח על החידושים בעולם זה, לדון בבעיות ופתרונות בתחומי ה-IT השונים ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Arduino Day, ה-3 באפריל 2016

(הייטק)

איפה? מתחם WeWork שרונה, תל אביב.

כמה? חינם.
סדנת ארדואינו בה תלמדו טכניקות פשוטות לשימוש בארדואינו לפרוייקטים מעניינים וקלים שישמשו את כל בני הבית.

לפרטים נוספים והרשמה


לפצח את הסטרטאפ שלך – איך להביא בשורה מבין אלפי מיזמים, ה-4 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? פאב “התחנה”, רחובות.

כמה? חינם.
לאחר חמש הרצאות מוצלחות ומלאות השראה, אנו ממשיכים קדימה בשיא הכוח וגאים להציג את ההרצאה השישית בסדרת ההרצאות בא אנו נארח את ירון אחר שיגיע ללמד את כולנו איך לפצח את הסטרטאפ שלנו ולגרום לו לבלוט אל מול אלפי מיזמים אחרים.

לפרטים נוספים והרשמה


How to make your first 1M$ with Crowdfunding, ה-4 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע.

כמה? חינם.

פלטפורמות מימון ההמונים או בשמות שרובנו מכירים אותם Kickstarter ו-Indiegogo הביאו את הבשורה ויצרו קהילה גדולה שתומכת ומממנת רעיונות מכל קצוות הקשת.
מימון המונים היא כלי אמיתי שכל יזם נדרש להכיר בפוטנציאל העצום הטמון בו ובכללי אצבע שינחו אותו מתי זה חיוני ומתי לא.

לפרטים נוספים והרשמה


 she codes; Inspirational Women TLV – How to transform your DREAM into REALITY, ה-5 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? יגאל אלון 98, קמפוס גוגל, תל אביב.

כמה? חינם.

בסדרת אירועי Inspirational Women נביא בכל פעם שתי נשים מובילות מתעשיית ההייטק, אשר ישתפו בסיפור שלהן ובדרכן להצלחה במטרה לעודד ולעורר השראה בקרב נשים נוספות לצעוד בדרך דומה. השבוע ישתתפו באירוע תמר יניב ומורן בר.

לפרטים נוספים והרשמה


ספיד נטוורקינג, ה-6 באפריל 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? דיזינגוף 265, רוזה פארקס, תל אביב.

כמה? 55 ש”ח.

הערב המצליח ביותר של הנטוורקינג בישראל בו בזמן קצר פוגשים מספר גדול של אנשים להיכרות עסקית מניבה.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: