גיקלנדר – אירועי חודש פברואר 2011 לקהילה הטכנולוגית בישראל

אנו מגישים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש פברואר 2011.

בכל חודש אנו מביאים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש נובמבר הבא עלינו לטובה עמוס בהרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות. לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

innovations with Camuel Gilyadov – ה-7 בפברואר, 2011

ביום שני בשעה 17:00 אחר הצהריים יתקיים מפגש בנושא חדשנות עם Camuel Gilyadov. האירוע יכלול 3 הרצאות בנושאים של Hadoop Cluster, OpenDremel ו-Openstack.

Software Craftsmanship in Israel Group – Refactoring Workshop – ה-7 בפברואר, 2011

ביום שני בשעה 18:00 בערב תתקיים סדנת Refactoring במסגרת מפגשי קהילת Software Craftsmanship בישראל. במסגרת האירוע תוצג שיטת ה-Refactoring ואחר-כך יחולקו המשתתפים לקבוצות עבודה וינתחו מספר סיטואציות ריאליסטיות בפיתוח תוך הצגת כטניקות לכתיבת קוד טובה יותר.

אירוע AVC Networking – ה-8 בפברואר, 2011

ביום שלישי בשעה 18:00 אחר הצהריים יערך אירוע נטוורקינג של פורום AVC בבית הקפה Arcaffe שבהרצליה פיתוח. זוהי ההזדמנות שלכם להיפגש ולהכיר יזמים ואנשי טכנולוגיה מהתעשייה.

Best of PASS SQL Event ה-9 בפברואר, 2011

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא SQL Server במשרדי מיקרוסופט ברעננה. יום העיון יכלול את מיטב ההרצאות שהוצגו בכנס PASS האחרון שהתקיים בנובמבר. כנס PASS העולמי הינו הכנס המקצועי הגדול ביותר למנהלי מסדי נתונים של SQL Server.

SaaS Business Challenges – Case Studies of Plimus – ה-9 בפברואר, 2011

ביום רביעי בשעה 14:30 בצהריים יתקיים כנס של פורום IGT בנושא SaaS Business Challenges באודיטוריום של מרכז המו”פ של מיקרוסופט בהרצליה. בכנס יציג עמית כהן מפלימוס את ה-Casesutdy של Plimus וידגים את הקשר בין מודלים עסקיים והפיכת תזרים המזומנים הצפוי לרווח מעשי.

מפגש בוגרי ממר”ם בנושא: Cloud Computing וחזון Software-as-a-Services – ה-15 בפברואר, 2011

ביום שלישי בשעה 17:00 יערך מפגש בוגרי ממר”ם בנושא Cloud Computing במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במפגש יציגו מומחי מיקרוסופט את נושא מחשוב-ענן (Cloud Computing) וחזון Software-as-a-Services, אשר מייצגים את המדרגה הבאה באבולוציית הרשת, פלטפורמת המחשוב והאופן בו ארגונים ומשתמשים צורכים שירותי מחשוב.


יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.


ILPMA Meetup – From product to service – ה-16 בפברואר, 2011

ביום רביעי בשעה 9:00 בבוקר יערך מפגש של קהילת מנהלי המוצר בישראל בנושא “ממוצר לשירות” במכללה האקדמית תל-אביב יפו. במסגרת הכנס, המשותף ל-ILPMA ואיגוד הענן הישראלי (IGT) יציגו מומחים שונים כיצד מפתחים מוצר המבוסס על טכנולוגיות ענן ומה ההשלכות השונות איתן צריך להתמודד מנהל המוצר בהקשר הזה.

Ext GWT – Overview and Implementation Case Study – ה-17 בפברואר, 2011

ביום חמישי בשעה 18:00 בערב יערך מפגש בנושא Google Web Toolkit במכללה האקדמית תל-אביב יפו. במסגרת המפגש יוסברו היכולות השונות של Google Web Toolkit, פלטפורמת UI Framwork לאפליקציות Java ויוצגו תסריטי שימוש שונים בכלי.

הכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי – ה-21 וה-22 בפברואר, 2011

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יפתח הכנס השנתי של איגוד האינטרנט הישראלי אשר יערך בכפר המכביה ברמת-גן. גם השנה יחולק הכנס ליומיים, כאשר ביום הראשון יתקיימו מספר הרצאות במסלולים מקבילים וביום השני יתקיים סדנאות בנושא Django, יישומים היברידיים לסלולר וסדנה למפתחי אתרים.

מפגש נטוורקינג – ארוחת בוקר עם ג’ף פולבר וחברים – ה-21 בפברואר, 2011

ביום שני בשעה 8:30 תערך ארוחת הבוקר המסורתית של ג’ף פולבר וחברים במכללת אפקה להנדסה בתל-אביב. ארוחות הבוקר של ג’ף הן הזדמנות מצויינת לכל חובבי הנטוורקינג בקהילה הישראלית לפגוש יזמים ואנשי מפתח אחרים בקהילה.

Flash Israel – ה-22 וה-23 בפברואר, 2011

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יפתח כנס Flash Israel 2011 במתחם Yes Planet שבקניון איילון ברמת-גן. Flash Israel הוא חלק מאירועי Adobe Camps המאורגנים ברחבי העולם ויכלול יומיים של הרצאות בנושאים שונים הקשורים לפיתוח ועיצוב ב-Flash וב-Flex.

Startup Weekend Tel-Aviv – ה-23 עד ה-25 בפברואר

ביום רביעי בשעה 16:00 יפתח אירוע Startup Week-end תל-אביב במרכז פרס לשלום ביפו. לאלו מכם שעדיין לא מכירים, סטרטאפ וויקנד (Startup Weekend) הינו אירוע בינלאומי, המשלב נטוורקינג ועשייה של קהילת אנשי אינטרנט ומובייל. השנה יתקיים האירוע בשיתוף עם מרכז פרס לשלום ולראשונה בעולם יכנס יזמים ומפתחים יהודים וערבים מישראל, הרשות הפלסטינית וארה”ב לאירוע משותף. על פי הקונספט הכללי לכל משתתף ניתנת ההזדמנות במשך שתי דקות וללא עזרים נלווים להציג רעיון בפני שאר המשתתפים. לאחר הליך בחירה קצר נבחרים הרעיונות הטובים ביותר ומשתתפי הכנס מחולקים לקבוצות ומתחילים בשלושה ימי עשייה, על מנת  ל”הרים” את הפרויקט. בסיום הכנס נבחר הרעיון המוביל ע”י צוות שופטים מקצועי, אשר מזכה את הקבוצה המנצחת בפרס כספי למימון פעילות ראשונית.

BeetTech חיפה – ה-23 בפברואר, 2011

ביום שלישי בשעה 20:00 בערב יערך מפגש BeerTech חיפה בפאב האייריש האוס בחיפה. Beertech הוא אירוע יזמות ובירה שמיועד בעיקר לנטוורקינג של יזמי הייטק מתחומים שונים. BEER-tech נערך בכל יום רביעי האחרון של כל חודש ובו ניתנת במה ליזמים שרוצים להציג את רעיונות שלהם ולמצוא שותפים ומשקיעים.


יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.


הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן האירועים המלא של ניוזגיק המעודכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

5 תגובות על "גיקלנדר – אירועי חודש פברואר 2011 לקהילה הטכנולוגית בישראל"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
דרופל מן
Guest

ריכוז מצוין של האירועים, תודה יניב. חבל שאין אירועים גם בירושלים ובחיפה.

אורן
Guest

תודה רבה על האירגון, נוסף לגוגל קלנדר שלי.

ליאור
Guest

הי יניב, הלינק לאירוע של ג’ף פולבר שבור.

יניב פלדמן
Member

תודה על תשומת הלב. תוקן.

ויקי
Guest

היי
האירוע באיזור 1 הוא בשלישי או ברביעי, כי התאריך 23/2 זה יום רביעי

wpDiscuz

תגיות לכתבה: