הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [03 ביולי – 09 ביולי, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (03 ביולי – 09 ביולי 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


BERLIN – CAPITAL OF GLOBAL CORPORATE INNOVATION CENTERS BRINGS DEUTSCHE BAHN minDBox to TLV & ISRAEL, ה-6 ביולי 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Sosa”, רח’ שוקן 13, תל אביב.

כמה? חינם.

Berlin Partner חרטה על דגלה להפוך את ברלין למרכז החדשנות האירופאית ובשנתיים האחרונות השיקה מספר שיתופי פעולה עם אומות הסטארטאפ הגדולות בעולם ביניהן ניו יורק, פריז, לונדון, שנחאי וכמובן ישראל ותל אביב.

אחד מצעדיה היא הקירוב בין התעשייה המקומית בישראל והברלינאית. החל מביקורים דחופים בארץ, מפגשים עם חברות סטארטאפ צעירות ופתיחת ההרשמה לתוכנית ליווי היזמים שלה, Start Aliiance Berlin, ליזמים ישראלים. הסבב הראשון עבר בהצלחה וההרשמה למחזור השני, כבר בעיצומה.

בספטמבר תקים Berlin Partner בתל אביב מרכז פופ אפ לחדשנות טכנולוגית ברלינאית והיא כבר מתחילה במשלחת אווירית לישראל, של חברות גרמניות גדולות שמרכז הפיתוח שלהם ממוקם בברלין.

המשלחת הראשונה לצאת לדרך היא בשיתוף Deutsche Bahn חברת התחבורה הגדולה באירופה. כ-2 מיליארד נוסעים משתמשים בשירותיה מידי שנה, ומידי יום היא מפעילה 40,000 רכבות, 5,400 תחנות רכבת, 8,500 זוגות אופניים להשכרה ו-2,800 רכבים הפועלים בשיטת השכרה לזמן קצר. גודלה האדיר והשירותים השונים שהיא מציעה, הביאו אותה להקים את minDBox, מרכז חדשנות ופיתוח המתלווה ליזמים וחברות סטארטאפ צעירות המעוניינות לשנות את העולם.

ביום רביעי הבא, ה-6 ביולי, יערכו Berlin Partner ו-Deutsche Bahn אירוע בסוסה (SOSA) תל אביב. האירוע יעסוק בשאלות על האבולוציה של ערים ודרכי התחבורה והתנועה בערי המטרופולין החדשות, בסוגיות שיפור התחבורה העירונית, טכנולוגיה ופתרונות יצירתיים. באירוע יתקיים פאנל עם ראש ה-MinDBox, בהשתתפות נציגי האקסלוריטור Cock Pit המנוהל על ידי אלעל, EcoMotion – תאגיד התחבורה, ו- Fanzone ותפתח ההרשמה לתוכנית Deutsche Bahn- MinDBox.

לפרטים נוספים והרשמה


כנס רדהאט פיצה וטכנולוגיה, ה-6 ביולי 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינמה סיטי”, גלילות.

כמה? חינם.

לראשונה בכנס “רד האט, פיצה, וטכנולוגיה ” השקת שתי גרסאות חדשות לפתרונות רד האט בשני מסלולים מקצועיים

החברות רד האט ומטריקס, מפיצת הפתרונות שלה בישראל, ממשיכות במסורת סדרת הכנסים הטכנולוגיים הפופולריים “רד האט, פיצה וטכנולוגיה”, והפעם השקה חגיגית לשתי גרסאות חדשות לפתרונות החדשים בשני מסלולים נפרדים במקביל .

1. מסלול  AppsDev & Middleware , מיועד למנהלי ומומחי פיתוח וטכנולוגיות בארגון, ובו נחשוף ואת גרסת הפתרון Red Hat JBoss Enterprise Application Platform 7 (EAP 7) החדשה

2. מסלול  Red Hat Enterprise Linux Platform , מיועד למנהלי ומומחי תשתיות, במסגרתו נחשוף את גרסת הפתרוןby Red Hat   Ansible Tower  2.4.5 החדשה, המספקת לחברות וארגונים יכולות אוטומציה משופרות באמצעות שליטה ובקרה מתקדמות, אבטחת מידע וניהול סביבת ה-Ansible  מרובת השכבות בארגון

הכנס יועבר על ידי יועצים ומומחים טכנולוגיים ממטריקס ורד האט, המביאים עימם ידע וניסיון מקצועי מהשטח שיציגו את פתרונות רד האט החדשים לצד כלים וטיפים לשימוש בטכנולוגיות של החברה.

לפרטים נוספים והרשמה


Info session about ICON – SV101 and a talk with prominent Silicon Valley investor Oren Zeev, ה-13 ביולי 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Google TLV”, קומה 29, רח’ יגאל אלון 98, תל אביב.

כמה? חינם.

ICON – NETWORK הוא שיתוף הפעולה ללא כוונת רווח בין ישראל לעמק הסיליקון. משימתינו היא ליצור קהילה בעמק הסיליקון של ישראלי ואמריקאים שנלהבים ואוהבים את תחום ההייטק וחדשנות.

אורן זאב, Founding Partner – Zeev ventures and ICON Co-chair. בנוסף, אורן הוא אחד הממנים הראשונים והעיקריים של Houzz, Chegg, Audible, Tipalti, ועוד.

למי מתאים המפגש? מייסדים מההייטק הישראלי על מסלול ventrue שרוצים לגייס כספים או לעשות עסקים עם עמק הסיליקון.

לפרטים נוספים והרשמה


Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינימטק”, תל אביב.

כמה? 160 ש”ח ומעלה, הנחה לקוראי גיקטיים עם הקוד geek.

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סנימטק”, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


WalkTheWalk מארחים את יוסי תאגורי – פרויקטי צד, ה-3 ביולי 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מתחם “Rise” בבניין “Mindspace”, קומה 5, תל אביב.

כמה? חינם.

אירוע שלישי של WalktheWalk – מאיץ פרויקטי הצד יוצא לדרך!
האירוע הפעם יהיה בפורמט שונה, אנו נתקבץ לקבוצות מיקוד קטנות לפי נושאים במטרה להציף רעיונות ומחשבות שיובילו למלא פרויקטי צד מגניבים!
הנושאים: Facebook Bots, Social Networks, Non-Profits, Marketplaces, IoT, Fintech, Smart cities ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


DataMind 2016 – Israeli OSINT Conference, ה-4 ביולי 2016

(אינטרנט)

איפה? מרכז “וואהל/מקס ואנה ווב”, רמת גן.

כמה? 80 ש”ח.

כנס DataMind 2016 נערך בשיתוף עמותת בוגרי 8200 – ש.מ.2. זה הוא כנס ראשון מסוגו בישראל, המתמקד בהפקת מודיעין ממקורות גלויים (Open-Source Intelligence). הכנס מספק מבט כולל על התעשייה המקומית בתחום, ומקדם שיתופי פעולה בין המגזר הבטחוני, הפרטי והאקדמי. קהל היעד של הכנס מונה חוקרים, מידענים, אנליסטים, מפתחים, יזמים ומשקיעים בתחום המודיעין הגלוי.

לפרטים נוספים והרשמה


מיינדפולנס – הדרך אל האושר, ה-4 ביולי 2016

(מדעי החיים)

איפה? “Dizzy Frishdon”, רח’ דיזנגוף 121, תל אביב.

כמה? חינם.

העולם המודרני והחברה המערבית תורמים רבות לתחושות העומס והלחץ בחיינו: סמארטפונים, סמסים, וואטסאפים, מיילים, פייסבוק – אינסוף הפרעות והסחות דעת מציפות אותנו מבלי שנשים לב ונדע איך להתמודד אתם. כתוצאה מכך הבריאות שלנו נפגעת – הגופנית והנפשית – ונגרמות תופעות כגון חוסר ריכוז, מתח וחרדה, עישון, בעיות שינה, הפרעות אכילה, תזזיתיות יתר וכאבי ראש. לכל זה כמובן יש השלכות רחבות יותר – על מקום העבודה, המשפחה, הזוגיות, החברויות ועוד. באמצעות מיינדפולנס, ניתן ללמוד כיצד לשים לב בזמן אמת לנדידת מחשבות ולתחושות ולבחור להיות “כאן ועכשיו” – בחוויה, במטלה, או בשיחה, וכך להפחית רמות לחץ ופחד ובו זמנית להגביר רמות חופש, אנרגיה, יצירתיות ואושר. מיינדפולנס נמצא יעיל ביותר מכ-3000 מחקרים כשיטה להפחתת לחץ ומתח, שינוי דפוסים אוטומטים לא מועילים, העלאת אפקטיביות ומיקוד בעבודה, חיזוק המערכת החיסונית והשפעה על תהליכים שונים במוח. חברות ענק גלובליות כמו Google ,Facebook ,SAP ,Intel ו-Unilever כבר הבינו את חשיבות הנושא והכניסו את תרגול המיינדפולנס כשגרת חיים בקרב העובדים, בדיוק כפי שארגונים רבים מעודדים את עובדיהם לבצע פעילות גופנית.

לפרטים נוספים והרשמה


B2B Marketers Get Naked, ה-5 ביולי 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “Poly Bar”, רוטשילד 60, תל אביב.

כמה? חינם.

שלושה אנשים שיווק B2B יחלקו אתכם את הסודות העמוקים והאפלים ביותר שלהם: באילו כלים הם משתמשים על בסיס יומי וישתפו אתכם תוצאות אמיתיות וטיפים שימושיים. זו ההזדמנות שלכם לראות אותם עירומים (לא, לא ממש).

לפרטים נוספים והרשמה


כך הקפיטליזם מעצב את חיינו: על ההון, השלטון והעיתון, ה-7 ביולי 2016

(מדעי החיים)

איפה? “אוטו רוטשילד”, רח’ אחד העם 54, תל אביב.

כמה? חינם.

האם התקשורת אובייקטיבית? האם היא יכולה להיות כזו? מה ההשפעה של השיטה הקפיטליסטית על תפקודה של הממשלה? למה מחירי הדיור עולים ועולים ומה הסיפור שמאחורי מחיר הקוטג’?

הסיסמה הון, שלטון עיתון נפוצה בישראל ובכל העולם והיא מבטאת את הקשרים בין בעלי ההון, נבחרי ציבור והתקשורת. כולנו מכירים את “שיטת השקשוקה” ואת הוויכוח על מתווה הגז. אך מהו ההון ומהו השלטון ומה מקומה של התקשורת במסגרת הכלכלה הקפיטליסטית?
בהרצאה נדבר על ההון שמעצב את חיינו, על תפקידה של המדינה במסגרת השיטה הקפיטליסטית ונראה האם התקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה או בעצם רק חיית מחמד של בעלי ההון.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: