הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [4 בספטמבר – 10 בספטמבר, 2016]

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה בישראל שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (04 בספטמבר – 10 בספטמבר 2016) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


Geektime hosting YCombinator in Israel, ה-06 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? “בית לאומי”, רח’ יהודה הלוי 35, תל אביב.

כמה? חינם.

כחלק מהמגמה ההולכת ומתפתחת של סיליקון וואלי לחפש סטארטאפים בשאר העולם, גם תוכנית ההאצה הפופולארית והמצליחה, Y Combinator (או בקיצור YC) פועלת מזה מספר שנים למשוך צוותים וסטאטראפים מחוץ לארצות הברית להגיש מועמדות לתוכנית.

לאחר סיום המחזור הנוכחי של התוכנית בסוף החודש, צפויים השותפים ב-YC לפקוד כ-11 מדינות ב-4 יבשות שונות, ביניהן גם ישראל. בישראל יבקר ארון האריס, אחד מהשותפים בקרן שהצטרף אליה ב-2013 לאחר שהקים ומכר את חברת הסטארטאפ Tutorspree, אשר השתתפה אף היא בתוכנית של YC.

האריס יבקר בארץ לקצת פחות מ-48 שעות במהלכן הוא צפוי להיפגש עם מספר סטארטאפים וקרנות. כמו כן, במסגרת הביקור הוא ישתתף באירוע משותף של גיקטיים ולאומיטק, בו הוא יספר על התוכנית, ההזדמנויות הפתוחות בפני סטארטאפים ישראלים וישתף גם בנקודת המבט שלו על מה שקורה כיום בשוק הסטארטאפים וההון סיכון בוואלי ובשאר העולם.

האירוע יהיה פתוח לקהל הרחב ולאחר הראיון יוקדש זמן ניכר לשאלות מהקהל. מספר המקומות באירוע מוגבל ולכם ההגעה לאירוע מותנית בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


ReactNext 2016, ה-15 בספטמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? מלון דן פנורמה, תל אביב.

כמה? 470 ש”ח ומעלה.

בספטבמר הקרוב, יגיעו מאות מפתחי ריאקט למלון דן פנורמה היוקרתי בתל אביב ליום שלם שכולו הרצאות של מיטב המרצים מחו”ל ומהארץ. כ-400 אנשי Web ומובייל יבחרו בין שני מסלולים אפשריים וילמדו על התפתחויות אחרונות בעולם ה-React Native, כלים חדשים של React וישמעו על תהליכי פיתוח React בפרוייקטי ענק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevelopEX2016, ה-20 בספטמבר 2016

(הייטק)

איפה? “אווניו”, קרית שדות התעופה.

כמה? 245 ש”ח.

לראשונה בישראל שלושה יזמים מרתקים על במה אחת: היזם של המחשב המהפכני פאסברי פי , מפתח הסירי של אפל וממציא הטעינה האלחוטית ישתתפו בכנס המרכזי של תעשיית האלקטרוניקה בישראל. כמו כן, בעקבות עליה משמעותית בפשעי מחשב וחדירה בלתי מורשית לארגונים הושם השנה דגש על הצגת פתרונות לאבטחת נתונים אשר יוצגו ע”י מומחים מחברות יבמ, סיסקו ו-NXP.

בכנס המרכזי למפתחי מערכות מוכללות וישומי אי.או.טי בישראל ישתתפו כ-40 מרצים ומנחים מכל רחבי העולם אשר יציגו בתשעת המסלולים של הכנס המקצועי ובתערוכה הנלווית.

שלושה מהמפתחים החשובים בעולם יגיעו לכנס כדי להציג את הפיתוחים החשובים שלהם:

ד”ר אבן אפטון, ד”ר לוק ג’וליה,  רן פוליאקין

שלושת המפתחים יחשפו בכנס את החזון, את האתגרים והקשיים עמם היו צריכים להתמודד בדרך למימוש הרעיונות שלהם והפיכתם למוצרים שימושיים.

במהלך כנס יוצגו מוצרים וטכנולוגיות חדשניות נוספות אשר פותחו לאחרונה בארץ ובעולם. הכנס יכלול כ-40 מרצים ומנחים מכל העולם ונחשב למפגש הפסגה המקצועי של כל העוסקים בתכנון, פיתוח, מערכות מוכללות וישומי IOT. השנה ייערך הכנס ב-20  בספטמבר, במרכז הכנסים אווניו שבקרית שדה התעופה וצפויים להשתתף ו כ-1,000 מאנשי התעשיה.

לפרטים נוספים והרשמה


Build Your Dream App, ה-22 וה-23 בספטמבר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? תל אביב.

כמה? חינם.

סביבת React Native עדין בחיתוליה ואנחנו נתקלים בהרבה בעיות שפייסבוק עדיין לא פתרה. החדשות הטובות – הארכיטקטורה מספיק גמישה כך שכל אחד יכול לתקן ולהרחיב. המדיניות בוויקס היא לשחרר פרוייקט Open Source לכל מכשול קשה שהם מתגברים עליו. כך שכיום האפליקציה של וויקס מסתמכת על לא פחות מ-15 פרוייקטים, שוויקס שחררה לשימוש קהילת ה-Open Source. בנוסף, המפתחים משקיעים זמן באירועים קהילתיים כמו האקתון “Build your dream app” כדי לעזור באימוץ הטכנולוגיה.

ב-22-23 בספטמבר תקיים Wix האקתון תחת השם ״Build Your Dream App” שכולו מוקדש לפיתוח ב-React Native. ההשתתפות באירוע ללא תשלום אך מחוייבת בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


BITS & PRETZELS, ה-25 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מינכן, גרמניה

כמה? 150$ דולר ומעלה.

כנס Bits & Pretzels (ביטס ופרעצל) צפוי להתקיים ב-25 עד ה-27 בספטמבר בבירת בוואריה, מינכן. הכנס שיערך שלושה ימים יפגיש באופן נינוח והרבה פחות פורמלי יזמים, משקיעים ואנשי עסקים מכל רחבי העולם למינגלינג באווירה קצת אחרת ועם הרבה בירות ופרעצלים ברקע.

היומיים הראשונים בכנס שמורים למרצים מעוררי השראה ובעלי שם עולמי בהם גם מייסד Virgin, סר ריצ׳רד ברנסון. מלבד ההרצאות יהנו באי הכנס ממגוון הרצאות ופאנלים, ויזמים יוכלו להנות מ״אוניברסיטת הסטארטאפים״ שתכלול מגוון הרצאות ממוקדות שיעניקו להם כלים ממשיים בתחום. ביום הראשון יציגו מפיקי הכנס קונספט חדש שיאפשר למאות יזמים להעביר פיץ׳ ולהתחרות ביניהם כשהזוכה יעלה על הבמה המרכזית של הכנס ביומו השני ויציג את המיזם שלו בפני כולם. כמו כן, כל באי הכנס יוכלו לתאם פגישות עוד לפני שיגיעו באזורים שיוגדרו לצורך כך וכמובן להקים דוכנים ולהציג את המיזם שלהם.

היום השלישי והאחרון של הכנס כבר יהיה חגיגי יותר במתכונת ״Oktoberfest״, החג המסורתי שמגיע במקור מבוואריה ויאפשר למשתתפים להכיר ולערוך מינגלינג באווירה קצת שונה.

לפרטים נוספים והרשמה


Rails Israel 2016, ה-14 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סנימטק תל אביב.

כמה? 160 ש”ח ומעלה. קוד הנחה לחברי גיקטיים: geek

בכנס ה-Rails Israel 2016 יפגשו יותר מ-400 חברי קהילת Ruby ללמוד ולדון בנושאים הקשורים ל-Ruby, ולא רק.

לפרטים נוספים והרשמה


DevconTLV X – Israel’s OSS Server Side Development Conference, ה-16 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? “סינמטק”, תל אביב.

כמה? 180 ש”ח – 420 ש”ח.

הכנס ה-10 בנושא פיתוח OSS Server Side המתקיים כבר יותר מעשור בתל אביב. הכנס פונה אל אנשים מעולם הפיתוח ומארח מדי שנה יותר מ-1,800 אנשי קוד, מפתחים וארכיטקטים כשבמהלך הכנס נידונים נושאים שונים ומגוונים מעולם פיתוח ה-OSS Server Side.

לפרטים נוספים והרשמה


Geektime Techfest, ה-20-24 בנובמבר 2016

(פיתוח תוכנה, יזמות וסטארטאפים)

איפה? דיוויד אינטרקונטינטל, תל אביב.

כמה? 100 ש”ח ומעלה, תלוי בכנס.

פסטיבל Geektime Techfest יתקיים בין ה-20 ל-24 בנובמבר. שני האירועים המרכזיים שיפתחו את הפסטיבל הם כנס הסטאטראפים השנתי שלנו, Geektime Conference שייערך גם הוא השנה במתכונת מורחבת (עליה נפרט בהמשך) ופסטיבל המפתחים של גיקטיים אשר במסגרתו תערך לראשונה בישראל, אולימפיאדת המפתחים. בנוסף לאירועים הללו, יערכו מגוון רחב של מיטאפים בנושאים טכנולוגיים ואירועי שותפים של חברות הטכנולוגיה והסטארטאפים המובילים בישראל.

לפרטים נוספים אודות הכנס והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Data and Intuition: Finding the Right Balance in Product Decision-Making, ה-5 בספטמבר 2016

(הייטק)

איפה? Viber Office, Concord Towers, רח’ דרך בן גוריון 13, רמת גן.

כמה? חינם.

Viber שמחה להזמינכם למפגש שכל כולו ידון בנתונים, תחושות ומציאת האיזון הנכון ביניהם.

לפרטים נוספים והרשמה


Clash of The Clouds, ה-6 בספטמבר 2016

(מחשוב ענן)

איפה? Samsung Next HQ, רח’ אוסוולדו ארניה 17, תל אביב.

כמה? חינם.

האם אי פעם שאלתם את עצמכם למה אתם מעדיפים פלטפורמת ענן X או Y בחברתכם? האם בצעתם מחקר שוק בו באמת בדקתם שהשירות שאתם משתמשים בו הוא הטוב ביותר? אם לא, זה הזמן. הצטרפו אלינו למפגש בכדי לדון כיצד לבחור את שירות הענן הטוב ביותר עבורכם ולקבל טיפים ותשובות מהמומחים שלנו.

לפרטים נוספים והרשמה


Intro to CYBER – Coding Skilles Event, ה-7 בספטמבר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? She Codes Microsoft ventures Branch, רח’ אריה שנקר 13, הרצליה.

כמה? חינם.

She Codes סניף הרצליה פיתוח מזמינות אתכן להרצאה בנושא סייבר, הטרנד שמשתלט על העולם!
במהלך ההרצאה תסביר שירה על מונחים מעולם הסייבר ותביא דוגמאות של אירועים ומתקפות שהתחוללו בשנים האחרונות. לא דרוש ידע קודם!

לפרטים נוספים והרשמה


Ways to Speed Up Your Marketing Review and Approval Process, ה-7 בספטמבר 2016

(שיווק)

איפה? Webinar.

כמה? חינם.

נכנסת לתחום השיווק בכדי ליצור קמפיינים מבריקים ותוכן טוב ולא בכדי לרדוף אחרי עריכות נוספות ואישורים. בסמינר מקוון זה, מומחי Workfront ייראו לכם איך לזרז את העניינים ולגרום תוכן שלכם לקבל אישור מהיר יותר לעבור למשלוח מהר יותר עם יותר לקוחות מרוצים, וכוח עבודה כמה שיותר שמח.

לפרטים נוספים והרשמה


Chatbot Analytics & Measurement Strategies, ה-8 בספטמבר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Hamaoz, רח’ קינג ג’ורג’ 32, תל אביב.

כמה? חינם.

הצטרף אלינו למפגש מרתק עם מובילי דעה בתעשייה, Bot Makers ומשווקים אשר יחלקו איתנו את צעדיהם הראשונים במערכת ה-bots ecosystem שהוקמה זה עתה.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: