גיקלנדר – אירועי חודש מרץ 2010

אנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש מרץ 2010.

geekcalendarאנו מביאים לכם כל חודש בצורה מקוצרת ומתומצתת כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. החודש, עקב ריבוי הרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

.

newsweekכנס Hosting, פיתוח ועיצוב אתרים – ה-1 במרץ, 2010

ביום שני יערך כנס של Newsgeek בנושא Hosting פיתוח ועיצוב אתרים, בשיתוף בזק בינלאומי, מיקרוסופט וחברת נטקראפט. בכנס נסביר על כלי פיתוח אתרים בסביבת מיקרוסופט, על פתרונות הוסטינג שונים ויתרונותיהם ועל עיצוב אתרים תוך התחשבות בחוויית המשתמש. הכנס יערך במליאת בוקר וערב בבית בזק בינלאומי, ברח’ השחם 30, בפתח תקווה.

.

Tel-Aviv Beer Tweetup – ה-1 במרץ, 2010

ביום שני בשעה 20:00 בערב יערך מפגש ה-Tweetup החודשי של הקהילה והפעם לכבוד פורים, נבוא כולם מחופשים בבגדי שנות ה-70. גם הפעם יערך המפגש ב-Dancing Camel ברחוב התעשיה בתל-אביב. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטוויטר ליעל בארי.

Bird Brain 10 Un-Conference – ה-2 במרץ, 2010

birdbrainlogo2ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס Bird Brain 10 יחד עם ארוחת הבוקר של ג’ף פולבר במכללת אפקה להנדסה בת”א. הכנס יערך בתצורת Un-Conference שבה יכול כל מי שיש לו מה לשתף בנושא רעיונות יצירתיים לשיפור העולם להעביר מצגת של בין 7-10 דקות על הנושא. על המצגת להיות משויכת לאחת מ-5 קטגוריות: התהליך היצירתי, אינקובציה, מדיה חברתית, שיתוף ידע או חזון.

Microsoft Business Integration Road Show – ה-2 במרץ, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא Microsoft Business Integration Road Show במשרדי מיקרוסופט, ברח’ הפנינה 2, רעננה. בכנס יציגו מומחי מיקרוסופט הרצאות בנושאים: יתרון העלות מול ביצועים של תשתית היישומים מבית מיקרוסופט בביצוע פרוייקטי אינטגרציה ו-SOA, כיצד תשתית היישומים מבית מיקרוסופט יכולה לסנכרן בין מערכות Line of Business ולהתחבר ל-Sharepoint כדי לספק למשתמש הקצה תמונה מובנת ואינטגרטיבית, כיצד לנטר תהליכים עסקיים ולייעל את הארגון וכיצד להשיג גמישות עסקית מתקדמת עם ESB.

יום עיון בנושא Silverlight 4 – ה-3 במרץ, 2010

ביום שלישי בשעה 8:3- בבוקר יערך יום עיון בנושא Silverlight 4 במשרדי מיקרוסופט, ברח’ הפנינה 2, רעננה. סילברלייט הינה טכנולוגיה לפיתוח הדור הבא של האפליקציות העשירות באינטרנט ואינה תלויה בסוג הדפדפן, במערכת ההפעלה, ובסוג המכשיר בו היא רצה. ביום עיון זה נדגים כיצד מתחילים לפתח אפליקציות עשירות לאינטרנט בעזרת Silverlight ומהם החידושים בגירסאות Silverlight 4. במהלך ההרצאה נראה טכניקות פיתוח והמלצות לשימוש נכון בכלים הקיימים, כתוצאה של ניסיון מעשי בשטח.

כנס תוכנה של IBM – ה-3 במרץ, 2010

ibmsoftwareforum

ביום רביעי בשעה 15:00 אחר הצהריים יערך כנס התוכנה של IBM במתחם סינמי סיטי בגלילות. במסגרת האירוע יתקיימו מפגשים ממוקדים לכל אחת ממשפחות מוצרי התוכנה ובהם הרצאות של מומחים, עדכונים, חידושים ודיונים קבוצתיים. בסוף הכנס יוקרן סרט הקולנוע “Shutter Island”, דרמת מתח בבמויו של מרטין סקורסזה ובכיכובו של ליאונרדו דיקפריו.

כנס SphinnCon ישראל – ה-7 במרץ, 2010

sphinncon

ביום ראשון בשעה 11:30 בבוקר יערך כנס SphinnCon Israel 2010 במכללת ירושלים לטכנולוגיה (רח’ הועד הלאומי 21, ירושלים). הכנס יעסוק בנושאים שונים הקשורים לעולם החיפוש והשיוק ברשת ויתמקד ב-SEO, SEM, PPC ומדיה חברתית.

תערוכת טלקום ו-IT – ה-8 במרץ, 2010

ביום שני בשעה 8:00 תערך תערוכת הטלקום ו-IT השנתית במתחם האירועים קסאנדו בפתח תקווה. התערוכה היא אירוע שנתי ארוע השנתי הכולל הרצאות וביתני מציגים בנושא CRM,Call Center, ניהול הידע,ניהול מסמכים ואינטרנט.

יום עיון בנושא חידושים ב-Sharepoint 2010 – ה-11 במרץ, 2010

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא חידושים ב-Sharepoint 2010 במשרדי מיקרוסופט, ברח’ הפנינה 2, רעננה. במפגש זו יציגו מומחי את היכולות החדשות של 2010 SharePoint  בתחומי ניהול תוכן מתקדם, ניהול אתרים, יכולות ה-Web 2.0 וה-Social Computing בקהילות הידע הארגוניות ויסקרו את שכבת השירותים החדשה של המוצר תוך התמקדות ביכולות הניתוח העסקי וה-BI, מנוע החיפוש וההרחבות השונות מבית FAST והיכולת להתממשק לתוכן ארגוני שאינו נמצא בתוך ה-SharePoint בצורה מלאה.

כנס בנושא עסקים במדיה חברתית – ה-11 במרץ, 2010

Enter_Club

ביום חמישי בשעה 16:00 הצהריים יערך כנס בנושא עסקים במדיה חברתית במשרדי חברת אמדוקס, הפנינה 8, רעננה. במפגש ישתתפו רוני ענב, מותיקי היזמים בישראל, מייסד “המימד החדיש” שנמכרה ל BMC שידבר על ספרו “נורדאו פינת וולסטריט” וכלים ותובנות של יזם סדרתי, גלעד עדין, גלעד עדין בע”מ ,מנכ”ל חדשות ערוץ 10 לשעבר שידבר על כלים לשיווק אינטרנטי באמצעות ניו מדיה, גילה גדעון, מייסדת אקטיבה שתדבר על “עסקים גלובאליים באמצעות Linked In” ורות זוארץ, מייסדת שותפה וסמנכ”ל שיווק  Twitter Analyzer שתסביר כיצד הצליחה להגיע ל 500,000 עוקבים ביום באמצעות טוויטר.

stkiועידת STKI השנתית – ה-16 במרץ, 2010

ביום שלישי בשעה 8:30 בבוקר תערך ועידת STKI השנתית במתחם הכנסים אווניו, בקריית שדה התעופה. הכנס מיועד למשתתפים בכירים בתעשיית הטכנולוגיה בישראל ויציג תחזיות אנליסטיים לגבי תחומי הטכנולוגיה וה-IT השונים עבור השנים הקרובות.

כנס BizTEC 2010 – ה-17 במרץ, 2010

biztec

ביום רביעי בשעה 9:30 בבוקר יערך כנס BizTEC 2010 בבניין טאוב (מדעי המחשב) בקמפון הטכניון בחיפה. במהלך הכנס יציגו עשרות צוותי סטודנטים את רעיונותיהם למיזמי סטארטאפ ויתחרו ביניהם עם פרס בשווי 50,000 ש”ח.

כנס Developer Academy 4 – ה-22 במרץ, 2010

devacademy4

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יערך כנס Developer Academy הרביעי במתחם הכנסים אווניו, בקריית שדה התעופה. כנס המפתחים השנתי של מיקרוסופט מהווה במה מרכזית לקבלת ידע על מוצרים וטכנולוגיות בתחום הפיתוח, ממומחים בתחום בארץ ובעולם . השנה הארוע בסימן השקות Visual Studio 2010 ו-.NET Framework 4 , פלטפורמת Azure ו-Silverlight 4.

הכנס השנתי של לשכת מנתחי מערכות בנושא IT – ה-22 במרץ, 2010

ביום שני בשעה 8:30 בבוקר יערך הכנס השנתי של לשכת מנתחי מערכות בנושא IT בכפר המכביה ברמת גן. הכנס יכלול מושבים מקצועיים במגוון נושאים על סדר יומם של מקצועני ה- IT: ניהול סיכונים, מתודולוגיות, ניהול ידע, רשתות חברתיות, זיהוי ביומטרי,ERP   – לקחים ותובנות, מיחשוב ענן, IT ממוקד לקוח – CRM, המשכיות עסקית BCP-ERP , אבטחת מידע,  יישומי אינטרנט בסלולר וניהול פרויקטים.

מפגש מפתחים בנושא פיתוח אפליקציות ואתרים למכשירים ניידים

ביום רביעי בשעה 16:30 אחר הצהריים יערך מפגש מפתחים בנושא פיתוח אפליקציות ואתרים למכשירים ניידים באולם פלדמן, באוניברסיטת בר-אילן. המפגש השני בסדרת מפגשי פורום המפתחים של ה-W3C בישראל יעסוק בפיתוח אפליקציות ואתרים למכשירים ניידים (Mobile Web). השימוש הנרחב במכשירים ניידים בעלי יכולת גישה לרשת הופכת אותם למטרה מועדפת על יוצרי תוכן. הבנת החוזקות והחולשות שלהם ושימוש בטנולוגיות המתאימות היא המפתח ליצירת תוכן ידידותי למכשירים ניידים. במפגש, המיועד למפתחי אתרים ואפליקציות, נלמד על טכנולוגיות ושיטות לפיתוח ווב למכישרים ניידים.

בית פתוח בנושא וירטואליזציה בסביבת מיקרוסופט – ה-25 במרץ, 2010

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יערך בית פתוח בנושא וירטואליזציה בסביבת מיקרוסופט בבית מטריקס ברח’ ההסתדרות 47, מתחם לב המפרץ בחיפה. במהלך הכנס יסבירו מומחי מיקרוסופט על רשימת החידושים והשיפורים ב- Hyper-V R2 וכיצד להתקין, להגדיר ולנהל את מערך הוירטואליזציה האירגוני באמצעות Hyper-V ו-System Center Virtual Machine Manager.

.

יומן אירועי הקהילה של ניוזגיק מתעדכן על ידינו באופן שוטף באירועים שמעניינים את קהילת הגיקים בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: http://www.bizgeek.co.il/geekcalendar/.

פוסט זה פורסם גם בניוזגיק.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: