גיקטיים

גיקלנדר: 5 אירועי טכנולוגיה בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [18-24 במאי, 2014]

מקור: יח"צ

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


.

Israel Software Developer Conference – ה-18 ביוני, 2014

(סטארטאפים ויזמות, טכנולוגיה)

איפה? מלון הילטון תל-אביב

כמה? חינם.

ב-18 ביוני ייערך כנס מפתחי התוכנה של ישראל. בין הנושאים בכנס: טכנולוגיות חדשות לתכנות מקבילי, פיתוח בסביבה מרובת פלטפורמות, כלים לשיפור ביצועים של מערכות תוכנה, פיתוח תוכנה ל-Internet of Things ופאנל מומחים בתחום התוכנה.

לפרטים נוספים והרשמה


.

DevGeekWeek 2014 – ה-22-26 ביוני, 2014

(פיתוח)

איפה? דניאל הרצליה

כמה? 820-1800 ש”ח.

כנס DevGeekWeek 2014 הוא אירוע של 5 ימים המיועד למפתחים, ארכיטקטים, מנהלי תפעול, מנהלי קבוצות פיתוח, אנשי QA וכל אחד המעורב בתהליכי הפיתוח. הכנס עצמו מספק הזדמנות לפגוש פנים מול פנים את המומחים הגדולים בארץ אשר יציגו אצ הטכנולוגיות והטרנדים החמים בתחום.

לפרטים נוספים והרשמה


5 אירועים מומלצים השבוע


.

MIXiii 2014 – יום שלישי-חמישי, 9:00

(סטארטאפים ויזמות, טכנולוגיה)

איפה? גני התערוכה

כמה? 820-1800 ש”ח.

ב-20-22 במאי ייערך כנס Mixiii 2014 המחבר את שלושת האירועים השנתיים המרכזיים של ענפי התעשייה החמים בישראל, כנס ותערוכת ההיי-טק של IATI, כנס ותערוכת IATI-ביומד ישראל וכנס המדען הראשי במשרד הכלכלה. לקראת MIXiii 2014, צפויות להגיע לארץ עשרות משלחות מחו”ל, ומארגני המפגש ההסטורי, IATI וחברת “כנס”, מציינים כי הכנס יארח למעלה מ- 60 דוברים בכירים מחו”ל, משתי התעשיות, מדענים, חוקרים, יזמים, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים, בינהם גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו”ל, שיגיעו לשמוע ולחזות מקרוב בחדשנות של ‘אומת הסטארטפים’ ולבחינת הזדמנויות לשיתופי פעולה. כך, לדוגמה, יגיעו לישראל במיוחד, שתי משלחות גדולות מסין ומהודו שישתלבו בארועים הנוגעים להזדמנויות עסקיות עם אסיה.

לפרטים נוספים והרשמה


.

Mind The Stack – Architecture stories by Israeli startups – יום שלישי, 16:00

(טכנולוגיה, אבטחת מידע)

איפה? גוגל קמפוס TLV, יגאל אלון 98, מגדל אלקטרה, קומה 26, תל-אביב

כמה? חינם

ב-20 ביוני ייערך מפגש שיכלול הרצאות אורח מפי אנשי טכנולוגיה בסטאטראפים שונים. ההרצאות יעסקו בנושא בניית ארכיטקטורה ויכללו דוגמאות מהשטח לכיצד סטארטאפים מצליחים בנו את הארכיטקטורה והתשתיות שלהם. בין המרצים: אסף גנון מ-TabTale, דור קלב מ-FTBPro וטל סליווביץ’ מ-Taboola.

לפרטים נוספים והרשמה


.

Growth Hacks Through UX – יום שלישי, 18:30

(מחשוב ענן)

איפה?  Hubanana, התעשייה 11, רעננה

כמה? חינם

ב-20 במאי תערך הרצאה בנושא Growth Hacking וחוויית משתמש. במסגרת ההרצאה יסביר רועי פוברצ’יק מושגים שונים בתחום ה-Growth Hacking וייתן דוגמאות מהעולם האמיתי לשימוש ושיפור של חוויית משתמש במטרה להגדיל את כמות המשתמשים במוצר.

לפרטים נוספים והרשמה


.

Garage Geeks & Yossi Vardi – Meet the Leaders hosting Orange Executives – יום רביעי, 20:00

(סטארטאפים ויזמות)

איפה? GarageGeeks, הפלד 40, חולון

כמה? חינם

ב-21 במאי ייערך אירוע GarageGeeks במסגרתו תתארח משלחת של בכירים מ-Orange Institute, גוף Global Think Tank שנתמך על-ידי חברת Orange העולמית, יחד עם בכירים נוספים מ-Orange, Havas Media France ו-Thales Group.

לפרטים נוספים והרשמה


.

The 1st Mastercoin Hackathon – יום חמישי, 18:00

(ביטקוין)

איפה? אהרון מסקין 10, תל-אביב

כמה? חינם

ב-21 במאי ייערך ההאקאתון Mastercoin הראשון בישראל. במסגרת האירוע תערך תחרות לפיתוח פרויקטים על גבי ה-Master Protocol עם פרסים בגובה של עד 5,000 דולרים.

לפרטים נוספים והרשמה .


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של גיקטיים וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.

בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

קרדיט תמונה: Shutterstock / group presentation