הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [24-30 בינואר 2016]

ריכזנו עבורכם את מבחר אירועי הטכנולוגיה בישראל בשבוע הקרוב (24-30 בינואר 2016) וכדי שלא תגידו שאין לכם זמן, בחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


האקאתון לפיתוח אפליקציות בתיירות, ה-8 בפברואר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? חינם.

משרד התיירות ורשות התקשוב הממשלתי, משרד ראש הממשלה, משיקים תחרות פיתוח אפליקציות (האקאתון) במסגרתה יפתחו צוותי פיתוח עצמאיים אפליקציות על בסיס מאגרי מידע שהמשרד פותח לציבור. התחרות תתקיים כחלק ועידת החדשנות ביריד התיירות IMTM. את האפליקציות שיפותחו בתחרות ישפטו גורמים בכירים מתעשיית התיירות בארץ ובעולם. כמו כן ישפטו בתחרות מנכ”ל משרד התיירות מר אמיר הלוי וראש רשות התקשוב הממשלתי מר יאיר פראנק.

לפרטים נוספים והרשמה


GMIC TLV, ה-22 במרץ 2016

(אינטרנט)

איפה? מרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב.

כמה? 300$.

GMIC ותחרות ה-G-STARTUP מגיעים לתל אביב. ב-GMIC TLV צפויים להשתתף כ-800 בכירים מתעשיית האינטרנט והמובייל מכל העולם ביניהם משקיעים, יזמים וסטארטאפיסטים. נושא הכנס “Think Ahead” ישים את הפוקוס על טכנולוגיות חלוציות וחדשניות אשר עתידות לשנות את פני התעשייה וידון בעיקר בתחומים: Cyber security ,Mobile marketing ,IoT and Innovation.
בנוסף, בכנס תיערך תחרות סטארטאפים-G-startup המהווה פלטפורמה בינלאומית לחדשנות מובייל ואינטרנט לחברות סטראטאפ וקרש קפיצה משמעותי ליצירת קשרים עם קהילת המשקיעים הסינית והבינ”ל.

לפרטים נוספים והרשמה


לעשות את זה נכון – כנס יזמים וסטארט-אפים כאן בצפון, ה-27 במרץ 2016

(אינטרנט)

איפה? מלון רימונים, חוף התמרים, עכו.

כמה? 275 ש”ח. קוד הנחה לקוראי גיקטיים – GEEK

כל מה שצריך לדעת להתנעה ופיתוח מיזם וסטארטאפ מצליח. הרצאות מפי מומחים כגון עורכת פטנטים מלכה קליין-פרוכט, עו”ד ליאת בהר-כהן ורואה חשבון עודד חן. הרצאה על פריצת גבולות, הרצאה מלאת השראה להשגת תוצאות יוצאות דופן בחיים ובעסקים מפי מר אלון אולמן.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


Launch quick Launch right – A guide to applications MVP, ה-24 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? קמפוס תל-אביב, מגדל אלקטרה, רח’ יגאל אלון 98, תל-אביב, קומה 34

כמה? חינם.

במפגש יתארחו המייסדים של AppUGo אשר ישתפו מניסיונם לגבי כיצד להגדיר ולבנות MVP (או Minimum Viable Product).

לפרטים נוספים והרשמה


Fintech Entrepreneurs meet the Fintech Investors, ה-26 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? יהודה הלוי 35, בית לאומי, תל-אביב

כמה? חינם

פאנל משקיעים אשר ידונו בקריטריונים השונים להשקעה בסטארטאפ בתחום ה-Fintech ומקבץ סטארטאפים מהתחום שיציגו בפני הקהל והמשקיעים.

לפרטים נוספים והרשמה


Engineering Your Culture- “How to Keep Your Engineers Happy”, ה-27 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? החרושת 27, רעננה

כמה? חינם

אחד האתגרים הקשים ביותר עבור סטארטאפים הוא לשמר את המהנדסים הטובים. בהרצאה זו, ישתף אורן אלנבוגן, מנהל הפיתוח בחברת Forter, ב-8 טיפים שיעזרו לכם לבנות צוותי פיתוח שמחים יותר.

לפרטים נוספים והרשמה


Agile Practitioners 2016 – The Annual event, ה-26-27 בינואר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? כפר המכביה

כמה? 800-2500 ש”ח

טובי המרצים בארץ ובעולם מתכנסים ליומיים של הרצאות וסדנאות בתל אביב שיתמקדו בקהילת ה-Agile. השנה הכנס מאורגן בהתנדבות על ידי קבוצה של אנשים שאוהבים אג׳יל ורוצים לתרום לקהילה וללא מטרות רווח – כל ההכנסות חוזרות לקהילה. הכנס השנה יעסוק בנושאים שונים ויוקדש ביום הראשון לסדנאות וביום השני להרצאות של בכירים מהארץ ומהעולם. הכנס מיועד למתחילים ולמתקדמים כאחד.

חשוב לציין כי כנס Agile Practitioners דורג במקום הראשון מבני כנסי האג׳יל המתקיימים בישראל ובמקום ה-40 בעולם מבין מאות כנסים המתקיימים בנושא.

לפרטים נוספים והרשמה


Pricing Fundamentals for Startups, ה-28 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? פולי בר, רוטשילד 60, תל-אביב

כמה? חינם

בנפגש יתארחו מספר מומחים לפאנל בנושא תמחור נכון למוצרים לפי קהל מטרה, מיצוב שוק, מתחרים, רגולציה ורמת השירות הנדרשת מהחברה.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

להגיב

אין תגובות

תגיות לכתבה: