הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס [3-9 בינואר 2016]

ריכזנו עבורכם את מבחר אירועי הטכנולוגיה בישראל בשבוע הקרוב (3-9 בינואר 2016) וכדי שלא תגידו שאין לכם זמן, בחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640המדור השבועי הזה נועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


IVC-Meitar 2015 Israeli High-Tech Exits Report, ה-30 בדצמבר, 2015

(סטארטאפים ויזמות)

איפה? גוגל קמפוס, מגדל אלקטרה, יגאל אלון 98, תל-אביב, קומה 34

כמה? חינם.

מיתר ליקוורניק גבע לשם טל וחברת המחקר IVC, מזמינים אתכם לאירוע השנתי של הצגת דו”ח האקזיטים הישראלי לשנת 2015. הדו”ח מספק סיכום וניתוח של האקזיטים שהיו השנה יחד עם פרספקטיבה השוואתית לביצועים בשנים קודמות. האירוע יכלול מספר פאנלים עם שותפים בכירים מקרנות ההון סיכון השונות בישראל.

לפרטים נוספים והרשמה


קניין רוחני לחברות סטארט-אפ כנכס מרכזי, ה-14 ינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? WeWork באר שבע, גב-ים פארק היי-טק, באר שבע.

כמה? חינם.

קניין רוחני הינו נכס בעל חשיבות רבה לכל חברת סטארטאפ, ניהולו הנכון יכול להיות המרכיב שיוביל להצלחת או כישלון המיזם. הרצאה יישומית זו תחולק לשני מרכיבים מרכזיים – סקירת נושא הקניין הרוחני ומתן כלים פרקטיים בנושא “עשה ואל תעשה”. בתום המפגש יינתן זמן לשאלות המשתתפים.

לפרטים נוספים והרשמה


Magical Smart Debugging, ה-20 ינואר 2016

(פיתוח תוכנה)

איפה? סינמה סיטי גלילות.

כמה? 450 ש”ח. קוד הנחה לגולשי גיקטיים: 1509

בעבר, Debugging הייתה משימה ספרטנית למפתחים עם הרבה סבלנות. זוכרים שהייתם צריכים להשתמש ב-printf ו-weiteln כדי לדבג את הקוד שלכם? מפתחים מבזבזים למעלה מ-50% מהזמן שלהם על Debugging, זמן שיכול היה להיות מוקדם לפיתוח קוד באיכות גבוהה יותר. במהלך הכנס, תלמדו כיצד להשתמש בכלים הנכונים כדי לעשות את מלאכת ה-Debugging קלה, מהירה ויעילה יותר.

לפרטים נוספים והרשמה


האקאתון לפיתוח אפליקציות בתיירות, ה-8 בפברואר 2016

(פיתוח מובייל)

איפה? גני התערוכה, תל אביב.

כמה? חינם.

משרד התיירות ורשות התקשוב הממשלתי, משרד ראש הממשלה, משיקים תחרות פיתוח אפליקציות (האקאתון) במסגרתה יפתחו צוותי פיתוח עצמאיים אפליקציות על בסיס מאגרי מידע שהמשרד פותח לציבור. התחרות תתקיים כחלק ועידת החדשנות ביריד התיירות IMTM. את האפליקציות שיפותחו בתחרות ישפטו גורמים בכירים מתעשיית התיירות בארץ ובעולם. כמו כן ישפטו בתחרות מנכ”ל משרד התיירות מר אמיר הלוי וראש רשות התקשוב הממשלתי מר יאיר פראנק.

לפרטים נוספים והרשמה


GMIC TLV, ה-22 במרץ 2016

(אינטרנט)

איפה? מרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב.

כמה? 300$.

GMIC ותחרות ה-G-STARTUP מגיעים לתל אביב. ב-GMIC TLV צפויים להשתתף כ-800 בכירים מתעשיית האינטרנט והמובייל מכל העולם ביניהם משקיעים, יזמים וסטארטאפיסטים. נושא הכנס “Think Ahead” ישים את הפוקוס על טכנולוגיות חלוציות וחדשניות אשר עתידות לשנות את פני התעשייה וידון בעיקר בתחומים: Cyber security ,Mobile marketing ,IoT and Innovation.
בנוסף, בכנס תיערך תחרות סטארטאפים-G-startup המהווה פלטפורמה בינלאומית לחדשנות מובייל ואינטרנט לחברות סטראטאפ וקרש קפיצה משמעותי ליצירת קשרים עם קהילת המשקיעים הסינית והבינ”ל.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


יזמות על הבר – אורן כוכבי, ה-3 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? תרל”ח בר, ברקת 9, פתח תקווה

כמה? חינם.

אירוע יזמות על הבר המארח את אורן כוכבי, יזם סדרתי, מייסד ויו”ר מועדון היזמות של IDC וכיום VP ב-TerraLab Ventures, קרן הון סיכון וחממה ישראלית..

לפרטים נוספים והרשמה


Legal Speed Dating- Crucial Legal Tips That Will Save Your Start-Up, ה-5 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? קמפוס המרכז הבינתחומי, אולם SL103, בניין רדזינר-קיימות, קומה 1, הרצליה

כמה? חינם

כיצד הסכם מייסדים יכול להציל את הסטארט-אפ שלך? למי באמת שייכות הזכויות בקניין הרוחני של המיזם? האם ניתן להעסיק מתנדבים? מה לעשות כדי שהמיזם שלך יוכל לצלוח בדיקת נאותות? כיצד יש לנהוג מול משקיעי הון סיכון?

למרות החשיבה פורצת הדרך של יזמים בתחומי חדשנות וטכנולוגיה, רבים מהם אובדי עצות וזקוקים להכוונה מקצועית בכל הנוגע לשאלות עסקיות ומשפטיות. לא פעם אנו שומעים על סטארט-אפים מבטיחים שאינם צולחים את דרכם לפסגה בשל כשלים ניהוליים ומשפטיים, לאחר שלא זכו לליווי עסקי ומשפטי מתאים.

באירוע ייפגשו יזמים מתחילים עם מומחים מתחומי המשפט והעסקים במשך 10 דקות על נושא אחד שרלוונטי להקמה, לניהול או לפיתוח של סטארט-אפ.

לפרטים נוספים והרשמה


Startups Valuation and Financial Strategy: A DO-IT-YOURSELF Primer for Founders, ה-5 בינואר 2016

(אינטרנט)

איפה? CITI Accelerator, בניין 8, קריית עתידים, קומה 3, תל-אביב

כמה? חינם.

כיצד אתם יכולים לדעת מה הווליואציה הנכונה עבור הסטארטאפ שלכם וכמה כסף אתם אמורים לגייס? למדו כיצד ניתן ליצור מודל עסקי המציג את הערך של העסק שלכם תוך כדי גדילה. למדו את ההבדל בין לעשות סטארטאפ ללנהל סטארטאפ וכיצד לעבור משלב החזון לשלב העסק הרווחי.

לפרטים נוספים והרשמה


תחבורה שיתופית על הבר, ה-6 בינואר 2016

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? פאב טנג’יר, יהודה הלוי 93, תל-אביב

כמה? חינם

שורפים שעות בפקקים מיותרים? כולם בעבודה מגיעים מאותו מקום אבל כל אחד נוסע לבד באוטו? לא מבינים איך עד עכשיו לא חשבו על פתרון שיעשה סדר בבלאגן? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לכוס בירה ולדבר על אחד הנושאים החמים בעולם:מה זו תחבורה שיתופית? איך היא יכולה לחסוך לי כסף ופקקים מיותרים והכי חשוב- מתי זה יקרה?

כדי לענות על כל השאלות הללו, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לפאנל מומחים עם עידו עדולמי (מנהל השיווק של Uber בישראל), אורי שילה (מנכ”ל ומייסד, Fanzone), איתן קצ’קה (מנכ”ל ומייסד Lazooz) וטל סרפוס (חבר ב-Ouishare Israel).

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

Avatar

יניב פלדמן

לשעבר העורך הראשי של גיקטיים ומייסד שותף של האתר. יזם, טכנולוג, כלכלן בהשכלה והיסטוריון חובב. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: