ה-GeekAwards חוזר: זה הזמן להציע את המועמדים והמועמדות שלכם לתחרות

ה-GeekAwards, טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון של גיקטיים, חוזר ב-9 בפברואר, ואתם תבחרו מי יהיו המועמדות והמועמדים לפרסים השונים

שנת 2021 היתה ללא ספק חסרת תקדים בתולדות ההייטק הישראלי עם גיוסי ענק, רכישות, הנפקות וחדי-קרן. חדי קרן בכל מקום. GeekAwards, טקס הפרסים של ההייטק הישראלי, יחלוק – זו השנה העשירית ברציפות – כבוד והוקרה לתעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון בישראל – בטקס חגיגי שייערך ב-9 בפברואר 2022 בתל אביב.

אתן ואתם בוחרים

בניגוד לכל מיני רשימות ותחרויות אחרות, ב-GeekAwards אנחנו רוצים שהבחירה תשקף את כל קצוות התעשייה, ולא רק מקורבים, מועדונים סגורים ושמות מוכרים. זו הסיבה שאנחנו פותחים את השלב הראשון – שלב הצעת המועמדים – ומזמינים כל אחת ואחד מכם להעלות את שמות האנשים והנשים שלדעתכם עשו עבודה יוצאת דופן השנה.

אילו מנכ"לים ומנכ"ליות הביאו את החברות שלהם להישגים ראויים לציון? מי הם המשקיעות והמשקיעים שהצטיינו גם בשנה המאתגרת הזו? זו גם ההזדמנות שלכם לפרגן לאקסלרטור המוצלח או לסטארטאפ החדש שפרץ בשנתיים האחרונות, וכמובן, הדובדבן שבקצפת, לסטארטאפ הישראלי הבולט של השנה. אה, והשנה, אנחנו גם מחלקים לראשונה פרס למרכז המחקר והפיתוח והחדשנות של השנה, כהוקרה לעבודה הקשה של מאות מרכזי הפיתוח הבינלאומיים בישראל. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות לעשרות אלפי העובדים הישראלים, שזכו לזומים בשעות הזויות ושברו שיניים, כשניסו להגות את שמות כל המשתתפים.

הזוכים בתחרות יצטרפו לרשימת הזוכים הארוכה ומכובדת במהלך השנים ב-GeekAwards, בהם סטארטאפ צעיר בשם Waze שזכה ב-2010 או Moovit מ-2016, וסטארטאפ חדש ומבטיח בשם Outbrain שזכה ב-2013.

הפסלון לזוכים (צילום: מיכה לובטון)

לשלב הראשון נדרשת הזדהות עם חשבון גוגל, כדי לשמור על טוהר ההצבעה ולמנוע הצבעות כפולות, אבל הוא אנונימי לגמרי. בשלב זה תוכלו להציע מועמדים לכל קטגוריה – אפילו מספר שמות, והמטרה היא לאתר כמה שיותר אנשים וחברות שבלטו השנה בכל התחומים. בעזרתכם נוכל לשקף תמונה מדויקת יותר של מי שעשו את השנה וראויים לקרדיט, לכבוד – ולפסלון כמובן, בערב הגדול והחשוב בשנה של תעשיית הסטארטאפים וההון סיכון הישראלית. בשלב הבא ייבחרו הזוכים לאחר שיקלול ההצבעה של קוראות וקוראי גיקטיים וצוות שופטים מקצועי, שכולל עשרות בכירות ובכירים בתעשייה.

רגע לפני שאתם ניגשים לטופס – תזכורת קטנה. אנחנו לא דוגלים בקטגוריות פרסים נפרדות לנשים ולגברים או שיריונים של מקומות לנשים, אבל מאוד נשמח אם תקדישו עוד שנייה לפני שאתם משגרים את הטופס, כדי לחשוב על כל הנשים המעולות שיש בתעשייה שעשו השנה עבודה יוצאת דופן, כזו שראויה לציון ופרס, והוסיפו גם את השם שלהן בטופס למטה.


מה הלו"ז:

>> שלב ראשון: הצעת מועמדים לקטגוריות השונות – עד 7.1

שלב שני: הצבעה למועמדים המובילים בכל קטגוריה – עד 30.1

שלב שלישי: הכרזה על הזוכים בטקס Geek Awards 2020, שיתקיים ב-9 בפברוארהאירוע נערך הודות לשותפים שלנו

שותפי פלטינום:


שותפי סילבר:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: