ההצבעה החלה: אלו המועמדות והמועמדים הסופיים ל-GeekAwards טקס פרסי תעשיית ההייטק

מי יהיו הזוכות והזוכים בטקס ה-GeekAwards השנה? אתן ואתם קובעים

2021 הסתיימה, וזה זמן מצוין לחלוק כבוד למי שעשו אותה לאחת מהשנים המדהימות בתולדות ההייטק הישראלי: היזמים והיזמיות הכי מבריקים, אנשי ונשות המחקר והפיתוח, המשקיעים והמשקיעות וכמובן הסטארטאפים הכי מעניינים, ששוב הצליחו להוכיח שלהייטק הישראלי חוקים משלו.

אתם הרכבתם את הרשימה, ועכשיו הגיע הזמן להצביע

GeekAwards, טקס הפרסים של ההייטק הישראלי, יחלוק כבוד – זו השנה העשירית ברציפות – לתעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון בישראל – בטקס חגיגי שייערך ב-9 בפברואר 2022 בתל אביב.

בניגוד להרבה רשימות או מצעדים אחרים, ב-GeekAwards אנחנו רוצים לשקף את כל קצוות התעשייה. לכן רשימת המועמדים והמועמדות הסופית שאנחנו חושפים היום נקבעה אחרי שקלול של אלפי ההצעות ששלחתם לנו בשבועות האחרונים, וההצעות של חבר שופטות ושופטים מקצועי, שמורכב מלמעלה מ-30 יזמים ויזמיות, משקיעות ומשקיעים, מנכ"ליות ומנכ"לים של מרכזי הפיתוח המקומיים של חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם ועוד גורמים בולטים בתעשייה.

זו ההזדמנות שלכם לפרגן למי שמגיע לו, וביחד עם הקולות שלכם ושל צוות השופטים הרחב והמקצועי ביותר שנראה עד כה בתעשייה, ייבחרו הטובות והטובים ביותר. השנה יש לכם 11 קטגוריות לבחירה, ו-6 מועמדות ומועמדים בכל קטגוריה. שימו לב: אתם לא חייבים לבחור מועמד בכל קטגוריה, אך ודאו שלחצתם על כפתור השליחה בסוף הטופס ושהצבעתכם נקלטה. ההצבעה תיסגר ב-30 בינואר.


מה הלו"ז:

 שלב ראשון: הצעת מועמדים לקטגוריות השונות – עד 7.1

שלב שני: הצבעה למועמדים המובילים בכל קטגוריה – עד 30.1

שלב שלישי: הכרזה על הזוכים בטקס Geek Awards 2020, שיתקיים ב-9 בפברוארהאירוע נערך הודות לשותפים שלנו

שותפי פלטינום:


שותפי סילבר:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: