הצביעו ל-GeekAwards ותקבעו מה יהיה הסטארטאפ החדש של השנה

להיות חדשים בשכונה זה לא פשוט, אבל השנה צמחו פה כמה סטארטאפים שהצליחו לבסס את מקומם בתעשייה בזמן קצר. טקס ה-GeekAwards ה-10 יתקיים ב-9 בפברואר בזאפה תל אביב, בהנחיית דני רופ ועם מופע סטנדאפ של תם אהרון. אתם בוחרים את הזוכות והזוכים

טקס ה-GeekAwards ה-10 כבר מעבר לפינה, ועכשיו כבר אפשר לספר: האירוע יתקיים ב-9 בפברואר באולם זאפה מידטאון בתל אביב בהנחיית דני רופ. האורח המיוחד שלנו יהיה הפעם תם אהרון, עם סטנדאפ מיוחד לכבוד האירוע וקהילת הסטארטאפים של ישראל.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה אל חוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי.

אחרי שאלפי קוראים וקוראות הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם אלה שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטות ושופטים מבכירי התעשייה בארץ, והרשימה הסופית כוללת שישה מועמדות ומועמדים לפרס בכל קטגוריה. עכשיו תורכם להצביע ולבחור את הזוכה שלכם.

הסטארטאפ החדש של השנה

הגאות באקוסיסטם הישראלי אפשרה לסטארטאפים חדשים להאיץ את הגדילה שלהם, וחברות חדשות בנות שנה ושנתיים בלבד, הצליחו להגיע ליעדי גיוס וצמיחה שאפיינו בעבר רק חברות ותיקות יותר. לא מעט סטארטאפים חדשים ראינו השנה, ואלו הכריזו על גיוסי הון, גיוסי עובדים, לקוחות ומוצרים חדשים, אבל רק 6 מהם נבחרו על ידי אלפי קוראים וחבר השופטים בתחרות, והגיעו גם לשלב הגמר של ה-GeekAwards בקטגוריית הסטארטאפ החדש של השנה.

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את הבחירה שלכם. הטופס יהיה פתוח להצבעה עד 29 בינואר.

והמועמדים הם:

הנהלת Akeyless. צילום: יוסי זליגר

Akeyless – הסטארטאפ הישראלי Akeyless (אקילס), שפיתח פלטפורמה לניהול סודות (Secrets Management), הודיע בפברואר האחרון על השלמת סבב גיוס A של 11 מיליון דולר. החברה פיתחה פלטפורמה המאפשרת לצוותי הפיתוח, ה-DevOps ואבטחת המידע של הארגון לנהל ולהגן על כל סוגי הסודות שלהם. בין אם מדובר במפתחות הצפנה, בסיסמאות, במפתחות הגישה ל-SSH ו-API ובתעודות (PKI Certificates) – הפלטפורמה תאפשר לצוותים להגן על כל אלו, בכל סביבות העבודה ובכל תרחישי שימוש אפשריים.

צילום: הגר בדר

Anchorהסטארטאפ Anchor (אנקור) מפתח פלטפורמה שהופכת את כל תהליך החיוב והגבייה לאוטומטי לחלוטין עבור עסקים. החברה רוצה להיות "ה-SaaS עבור חיובים ותשלומי B2B". בדצמבר האחרון הודיע הדקה-קורן הישראלי Rapyd כי הוא הוביל השקעה של 15 מיליון בחברה. מנכ”ל ראפיד, אריק שטילמן, אמר: "אנקור נמצאים עם היד על הדופק של עתיד עולם התשלומים. הם פיתחו פתרון שמעניק תבנית ושיטת עבודה מודרנית לניהול גבייה ותשלומי B2B, שתהיה הכרחית לכל עסק".

צילום: דדי אליאס

Empathyהסטארטאפ מפתח אפליקציה שנועדה לסייע למשפחות בהתמודדות עם אובדן – הן לוגיסטית והן רגשית. על ידי שימוש באפליקציה יכולות המשפחות לעשות סדר במשימות הרבות שעומדות בפניהן אחרי המוות ולתעדף אותן בניסיון לייצר סדר ולצמצם את העומס המובנה שמגיע עם התהליך. אחרי שהשלימה סבב גיוס Seed באפריל האחרון, הודיעה החברה על סבב גיוס A בגובה 30 מיליון דולר. החברה חתמה על מספר שיתופי פעולה עם חברות ביטוח, רשתות אשפוז בית לחולים סופניים ובתי לוויה, כך שהיא הרחיבה את מעגל לקוחותיה אפילו מעבר לצרכנים הפרטיים.

מקור: Wallnut

Walnutהפלטפורמה של Walnut (וולנט) מאפשרת לנציגי המכירות של חברות טכנולוגיה לייצר הדגמות בענן של המוצרים – ללא תלות בצוותים האחרים בחברה. לדוגמה, איש המכירות יכול להכין בעצמו, ללא כל ידע בקוד, את ההדגמה המותאמת ללקוח שלו, ליצור טמפלייטים ולהקל על כל החלקים בשרשרת המכירות. פחות מחצי שנה אחרי שהודיעה על סבב גיוס A, הכריזה החברה בחודש שעבר על השלמת סבב גיוס B – הפעם בהיקף יותר מכפול של 35 מיליון דולר.

הצוות של Torq | צילום: גיא חמוי

Torqמאחורי טורק עומדים היזמים הסדרתיים עופר סמדרי, ליאוניד בלקינד ואלדד לבני, שמכרו לפני שנתיים את Luminate לסימנטק בסכום המוערך ב-200 מיליון דולר. Torq (לשעבר StackPulse) מפתחת פלטפורמת אוטומציה ללא קוד לצוותי אבטחת מידע. “אנחנו באים להחליף תהליכים ידניים (המתועדים בקפדנות במסמכים המתארים שלבים רבים) או כאלה שביצועם דורש ידע והיכרות מיוחדים עם מערכת כלשהי", אמר לנו סמדרי. המערכת שפיתחו בטורק יכולה להפוך כל אדם שמכיר תהליך ידני כלשהו ומבצע אותו באופן חוזר, למהנדס שיכול לבנות אוטומציה מקצועית ברמת הפרוקדשן תוך דקות ספורות. בסוף השנה שעברה השלימה החברה גיוס של 50 מיליון דולר.

משמאל לימין – עוז גולן, מנכ”ל החברה; הילה זיגמן, VP Product; שי לוי, CTO. צילום: יוסי זליגר

Noname Security – למרות שהוא פועל בתחום אבטחת API, שלא חסרה בו תחרות (גם בזירה הישראלית), הסטארטאפ הישראלי Noname Security הודיע כבר בחודש שעבר על כניסתו למועדון חדי הקרן עם גיוס של 135 מיליון דולר. הסטאראטפ של יוצאי 8200 הספיק לעקוף שווי שוק של מתחרות ותיקות, ובשיחה איתנו אמר אז המנכ”ל עוז גולן כי "הגדילה לגמרי מונעת מהשוק. יש ביקוש, יש צורך, ולכן החברה חייבת לגדול כדי לענות לצרכים ולביקוש".

שימו לב: אתם לא חייבים לבחור מועמד בכל קטגוריה, אך ודאו שלחצתם על כפתור השליחה בסוף הטופס ושהצבעתכם נקלטה. האירוע נערך הודות לשותפים שלנו

שותפי פלטינום:


שותפי סילבר:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: