הצביעו ב-GeekAwards ופרגנו למי שתרם למען הקהילה

בין גיוסי הון, ספרינטים והשקות גרסה, היו כאלה שמצאו זמן לפעול לטובת הקהילה והחברה. טקס ה-GeekAwards ה-10 יתקיים ב-9 בפברואר, ואתן ואתם בוחרים את הזוכות והזוכים

טקס ה-GeekAwards ה-10 כבר מעבר לפינה, ואחרי השנה המטורפת שעברה על ההייטק הישראלי, הוא הולך להיות מעניין במיוחד. הפעם תוכלו להצביע ב-11 קטגוריות המקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון, ולקבוע למי ילכו הפרסים והתארים הנכספים.

אחרי שאלפי קוראים וקוראות הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם אלה שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטות ושופטים מבכירי התעשייה בארץ, והרשימה הסופית כוללת שישה מועמדות ומועמדים לפרס בכל קטגוריה. עכשיו תורכם להצביע ולבחור את הזוכה שלכם.

פרס תרומה לקהילה

בין גיוסי הון, ספרינטים, השקות גרסה, השקעות והנפקות – יש את אלו שמצאו את הזמן ופעלו לטובת הקהילה בהייטק ובחברה הישראלית. השנה, תוכלו למצוא מספר גדול של גופים בנושאים רבים: מסיוע לנשים ונערות להגיע למקצועות הטכנולוגיה, והעצמה של בני נוער מהפריפריה אל עבר יזמות, ועד קידום ההייטק במגזר הערבי והחרדי ותרומה חזרה לחברה הישראלית.

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את הבחירה שלכם. הטופס יהיה פתוח להצבעה עד 30 בינואר.

והמועמדים הם:

  • ;she codes
  • QueenB
  • יוניסטרים
  • צופן – מרכזי טכנולוגיה עילית
  • קרן Tmura
  • קמא-טק

שימו לב: אתם לא חייבים לבחור מועמד בכל קטגוריה, אך ודאו שלחצתם על כפתור השליחה בסוף הטופס ושהצבעתכם נקלטה. האירוע נערך הודות לשותפים שלנו

שותפי פלטינום:


שותפי סילבר:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: