אז מה תהיה קהילת הטכנולוגיה וההייטק של השנה?

שיתוף ידע, יצירת קשרים ותמיכה: מהי קהילת ההייטק הכי טובה בישראל? טקס ה-GeekAwards ה-10 יתקיים ב-9 בפברואר, ואתם בוחרים את הזוכות והזוכים

טקס ה-GeekAwards ה-10 כבר מעבר לפינה, ואחרי השנה המטורפת שעברה על ההייטק הישראלי, הוא הולך להיות מעניין במיוחד. הפעם תוכלו להצביע ב-11 קטגוריות המקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון, ולקבוע למי ילכו הפרסים והתארים הנכספים.

אחרי שאלפי קוראים וקוראות הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם אלה שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטות ושופטים מבכירי התעשייה בארץ, והרשימה הסופית כוללת שישה מועמדות ומועמדים לפרס בכל קטגוריה. עכשיו תורכם להצביע ולבחור את הזוכה שלכם.

קהילת הטכנולוגיה וההייטק של השנה

מתלונות על תנאי העבודה בהייטק וקידום נשים לתפקידים טכנולוגיים; דרך תמיכה ועזרה בכל הקשור לתחומים הצומחים של ML ו-AI וכלים טכנולוגיים שחוסכים זמן; ועד תמיכה ביזמות ויזמים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום וקהילת הייטק ללא מנהלים בטוויטר – בישראל פועלות לא מעט קהילות טכנולוגיות בפלטפורמות שונות, עם הרבה הבדלים אבל מטרות דומות: שיתוף ידע ומידע, תמיכה, יצירת קשרים, חיבורים למקומות עבודה חדשים ועוד.

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את קהילת הטכנולוגיה והייטק שמגשימה את המהות הזאת בצורה הכי טובה בעיניכם ונותנת ידע וכוח לחבריה. הטופס יהיה פתוח להצבעה עד 30 בינואר.

והמועמדות הן:

  • Machine & Deep learning Israel
  • Startup for Startup
  • צרות בהייטק
  • באות
  • #פידטק
  • Supertools

שימו לב: אתם לא חייבים לבחור מועמד בכל קטגוריה, אך ודאו שלחצתם על כפתור השליחה בסוף הטופס ושהצבעתכם נקלטה. האירוע נערך הודות לשותפים שלנו

שותפי פלטינום:


שותפי סילבר:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: