אתם בוחרים: אלו המועמדים הסופיים בתחרות ה-GeekAwards

בשנת 2010 זכה הסטארטאפ הצעיר Waze, וב-2013 זכה סטארטאפ חדש בשם Outbrain. מי יהיו הזוכים בטקס הגיקאוורדס ה-9 שישודר בשידור חי ומיוחד

למרות ששנת 2020 הייתה שנה לא פשוטה בלשון המעטה, היא הוכיחה מעל לכל ספק שצריך יותר ממגפה עולמית כדי לעצור את ההייטק הישראלי. השילוב של המוחות המבריקים, הפתיחות לשינויים והטכנולוגיות, וגם הכסף, שלא הפסיק לזרום, כל אלו סייעו לחברות הטכנולוגיה הישראליות ולמרכזי הפיתוח הישראלים לסכם עוד שנה מוצלחת עם גיוסי ענק, הערכות שווי יוצאות דופן, הנפקות ואקזיטים.

אז לפני שאנחנו נפרדים לחלוטין מהשנה הזאת, הגיע הזמן לחלוק כבוד למי שעשו אותה. היזמים והיזמיות הכי מבריקים, אנשי המחקר והפיתוח, המשקיעים וכמובן הסטארטאפים הכי מעניינים, ששוב הצליחו להוכיח שלהייטק הישראלי חוקים משלו.

למרות שהיינו רוצים שוב לפגוש את כולכם פנים-מול-פנים, יתקיים השנה טקס פרסי ה-GeekAwards – שזו השנה ה-9 שלו – במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, שישודר בחודש פברואר בשידור חי ממרכז החדשנות של צ'ק פוינט.

אתם הרכבתם את הרשימה, עכשיו הזמן לבחור

בניגוד ללא מעט רשימות או מצעדים אחרים, ב-GeekAwards אנחנו רוצים לשקף את כל קצוות התעשיה, ולכן רשימת המועמדים הסופית שאנו חושפים היום נקבעה אחרי שיקלול של אלפי ההצעות ששלחתם לנו בשבועות האחרונים וההצעות של חבר שופטים מקצועי, שמורכב מיזמים, משקיעים וגורמים בולטים נוספים בתעשייה.

זו ההזדמנות שלכם לפרגן למי שמגיע לו, וביחד עם הקולות שלכם, ושל צוות השופטים הרחב והמקצועי ביותר שנראה עד כה בתעשיה, ייבחרו הטובות והטובים ביותר. השנה יש לכם 9 קטגוריות לבחירה, ו-6 מועמדות ומועמדים בכל קטגוריה. שימו לב: אתם לא חייבים לבחור מועמד בכל קטגוריה, אך ודאו שלחצתם על כפתור השליחה בסוף הטופס ושהצבעתכם נקלטה.

שלב ההצבעה שנפתח היום ייסגר ביום רביעי, 10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי ממרכז החדשנות של צ'ק פוינט.


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: