הותיקה? הצעירה? אולי דווקא זו ששייכת לתאגיד: אתם קובעים מי תהיה קרן ההון סיכון של השנה

טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון שעורך גיקטיים חוזר ב-17 בפברואר, ואתם תקבעו מי תהיה קרן ההון סיכון של השנה: Pitango, YL Ventures, Intel Capital, TAU Ventures, Aleph או Qumra

ביום רביעי, ה-17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

מי תהיה קרן ההון סיכון של השנה?

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את קרן ההון סיכון שלדעתכם קיבלה את ההחלטות הכי נכונות בשנה שבה אי הוודאות הכלכלית שלטה. זו שעשתה את ההשקעות הכי מעניינות, ביזמים הכי מעניינים, או הצליחה ללוות את חברות הפורטפוליו שלהן אל ההצלחה הגדולה.

Pitango

YL Ventures

Intel Capital

TAU Ventures

Qumra

Aleph

הטופס יהיה פתוח להצבעה עד ה-10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי. אם אתם לא רואים את הטופס בכתבה, מוזמנים להיכנס ישירות ללינק.


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: