למי מגיע פרס על תרומה לקהילת ההייטק והסטארטאפים בישראל? אתן ואתם תקבעו

טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון שעורך גיקטיים חוזר ב-17 בפברואר, וזה הזמן שלכם לבחור מי יזכה בפרס על התרומה לחברה ולקהילת הסטארטאפים וההייטק בישראל

ביום רביעי הבא, 17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראות וקוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

תרומה למען הקהילה

השנה החולפת כללה לא מעט חוסר ודאות. אבל למרות הכל, יש כאלו שמצאו את הזמן, ובין גיוסי הון, הספרינטים, השקות גרסה, ההשקעות וההנפקות, פעלו לטובת קהילת ההייטק והחברה הישראלית. בטופס שלמטה תמצאו 6 עמותות וארגונים שעשו עבודה מרשימה למען הקהילה. מי יזכה בתואר? אתן ואתם תקבעו.

Unistream – יוניסטרים פועלת לפיתוח חשיבה יזמית, חדשנית וטכנולוגית בפריפריה בכדי להבטיח שוויון הזדמנויות, לצמצם פערים ולהפוך את הפריפריה למנוע צמיחה במדינת ישראל

Tmura – עמותה שמקדמת תוכניות חינוך ורווחה לנוער בישראל בעזרת תגמולים מחברות סטארטאפ שהנפיקו או נמכרו

8200 Hybrid – תוכנית האצה ייחודית לסטארטאפים שהוקמו על ידי יזמים מהמגזר הערבי

;she codes – קהילה טכנולוגית של נשים מפתחות תוכנה, שהוקמה במטרה להגיע ל-50% מפתחות תוכנה בישראל

Ramon Foundation – קרן רמון שואפת להקנות לדור הצעיר של ישראל מצוינות אקדמית, מנהיגות חברתית ותעוזה פורצת דרך בתחומי המדעים והחלל השונים

Merage – תוכנית לקידום סטארטאפים שהוקמו על ידי יזמים בני 45 ומעלה ונועדה להכיר, להוקיר ולקדם יזמות בגילאים אלו

הטופס יהיה פתוח להצבעה עד ה-10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי.


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: