מה יהיה הסטארטאפ החדש של השנה? אתן ואתם תבחרו

טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון שעורך גיקטיים חוזר ב-17 בפברואר, וזה הזמן שלכן ושלכם לבחור מי יזכה בפרס הסטארטאפ החדש של השנה

ביום רביעי הבא, 17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראות וקוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

 

 


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מה יהיה הסטארטאפ החדש של השנה

להיות סטארטאפ חדש זה אף פעם לא טיול בפארק. אבל בשנת קורונה? האתגר קשה עוד יותר. ובכל זאת, לא מעט סטארטאפים ישראלים חדשים בני שנה או שנתיים הצליחו לא רק לשרוד את השנה, אלא גם לסכם אותה יפה בטבלאות האקסל, בלוחות הפרודאקט, במספרי המשתמשים ובכספי הגיוסים. בטופס שלמטה תמצאו את 6 הסטארטאפים החדשים שהגיעו לשלב ההצבעה הסופי. מי יזכה בתואר? אתן ואתם תקבעו.​ שימו לב, ההצבעות יינעלו הלילה, רביעי 10.2, ב-23:59.

Wiz

Mine

Suridata

Melio

Walnut

Frontegg

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: