6 משקיעים מעולים, אבל רק אחד או אחת יהיו משקיע או משקיעת השנה

טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון שעורך גיקטיים חוזר ב-17 בפברואר, וזה הזמן שלכם לבחור מי יהיה או תהיה משקיע או משקיעת השנה

 

ביום רביעי, ה-17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

להריח את החד-קרן מהמייל הראשון

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את משקיע או משקיעת השנה שלכם. אלו שלא פחדו לקחת סיכונים. שהשקיעו בפיתוחים הכי מעניינים וליוו את החברות שלהם להצלחה. אלה שיודעים להריח כבר בשלב המיילים את החד-קרן הבא, ויודעים לסגור את העסקאות הבולטות ביותר, ובעיקר ליוו את היזמים והיזמיות בשנה הלא-פשוטה שעברנו.

נועם קייזר, Intel Capital

רונה שגב, TLV Partners

גילי רענן, Cyberstarts

גיגי לוי-וייס, NFX

סיון שמרי דאהן, Qumra

דובי פרנסס, Group 11

הטופס יהיה פתוח להצבעה עד ה-10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי.


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: