יש לא מעט מנהלי מחקר, פיתוח וטכנולוגיה מבריקים בישראל. אתם תקבעו מי יהיה או תהיה ה-CTO של השנה

3 מועמדות ו-3 מועמדים מתחרים על תואר מנהל/ת המחקר, הפיתוח וה-CTO של השנה בתחרות ה-GeekAwards התשיעית. מי יזכה? זה כבר תלוי בכם

ביום רביעי, ה-17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

המועמדים בפרס מנהל ומנהלת המחקר, הפיתוח והטכנולוגיה של השנה

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את מנהל או מנהלת המחקר והפיתוח של השנה לדעתכם – זה או זו שהצליחו להציג את הפיתוחים הכי מעניינים ומורכבים; אלו ששמו את החברה שלהם בראש הפסגה הטכנולוגית; התגברו על אתגרים טכנולוגים ומחקריים מורכבים; והצליחו לנהל את הצוותים בשנה שבה הם בכלל לא ישבו באותו חלל. המועמדים הם:

קרין מוסקוביץ – Riskified

ניסים טפירו – Next Insurance

רון אשר – SimilarWeb

איילת קוטנר – At-Bay

תום וולף – Overwolf

איילת אקסלרוד באלין – Zebra Medical Vision

הטופס יהיה פתוח להצבעה עד ה-10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי ממרכז החדשנות של צ’ק פוינט בתל אביב.


תודה לשותפים שלנו

צ’ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות’ | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ’ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: