מי יהיו מנהלת או מנהל השיווק והצמיחה (CMO) של השנה

טקס פרסי תעשיית ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון שעורך גיקטיים חוזר ב-17 בפברואר, וזה הזמן שלכם לבחור מי יהיה או תהיה מנהלת ומנהל השיווק והצמיחה של השנה

ביום רביעי, ה-17 בפברואר, נקיים את טקס ה-GeekAwards ה-9 במתכונת של אירוע טלוויזיוני מיוחד, ובו נחלק פרסים ב-9 קטגוריות אשר מקיפות את ענפי ההייטק, הסטארטאפים וההון סיכון. הטקס, שהפך כבר למסורת בהייטק הישראלי יתקיים הפעם במתכונת וירטואלית, אבל חגיגית לא פחות.

לערב אחד יתאגדו בכירי קהילת ההייטק בישראל, היזמות והיזמים, המשקיעים והמשקיעות, החברות והאקסלרטורים שבלטו השנה וממשיכים להצעיד את התעשייה קדימה ולהשאיר אותה בחוד החנית של עולם הטכנולוגיה העולמי – גם בשנה שבה רוב העולם היה משותק לחלוטין.

אחרי שאלפי קוראים הציעו את המועמדים שלהם בשלב הראשון, שוקללו התוצאות עם התוצאות שהתקבלו מלמעלה מ-30 שופטים ושופטות מבכירי התעשיה בארץ, והתקבלו בכל קטגוריה 6 מועמדות ומועמדים סופיים לפרס. עכשיו, תורכם להצביע עבור הזוכים והזוכות בכל אחת מהקטגוריות.

מנהל או מנהלת הצמיחה של השנה?

בתחתית העמוד נמצא טופס ההצבעה – סמנו בו את מנהלת או מנהל השיווק והצמיחה הבולטים של השנה. אלו שלא פחדו לקחת סיכונים. אלו שלקחו את המוצר והטיסו אותו למעלה. שבזכותם, הגיע הפיתוח המבריק מתל אביב, ירושלים או יקנעם לכל קצוות העולם. האנשים שמנשנשים דאטה ואקסלים לארוחת בוקר, וכל דבר אצלם נמדד. אז מי יהיה או תהיה ה-CMO של השנה? אתם קובעים.

חן גוטר, Lusha

גיל טוב לי, Overwolf

גלי ארנון, Fiverr

שחר אייזנברג, Artlist

אודי לדרגור, Gong

רן אברהמי, AppsFlyer

הטופס יהיה פתוח להצבעה עד ה-10.2 בשעה 23:59. שבוע לאחר מכן, ב-17.2 בשעה 20:00 נכריז על התוצאות במסגרת טקס ה-GeekAwards ה-9 שיועבר בשידור חי.


תודה לשותפים שלנו

צ'ק פוינט | משרד יגאל ארנון ושות' | LeumiTech | Sap.iO | Intel Ignite | SwitchUp | קבוצת אמן | 365x

תודה מיוחדת למרכז החדשנות של צ'ק פוינט שמארח אותנו לצילומי הטקס.


מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: