גיקלנדר: אירועי השבוע לקהילה הטכנולוגית בישראל [30 בדצמבר עד ל-5 לינואר, 2012-2013]

ריכזנו עבורכם את מבחר הכנסים, התערוכות, אירועי ה-Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בשבוע של ה-30 בדצמבר עד ה-5 בינואר

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כולל רק חלק מהאירועים שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לראות את רשימת האירועים המלאה? לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג ליידע את כולם.


Spice Up Your Rails Console & Writing Test Driven DSLs in CoffeeScript – יום ראשון, 17:30

איפה? קלמה, דרך יגאל אלון 98, קומה 13, תל אביב

כמה? חינם

ב-30 לדצמבר, בשעה 17:30 בערב, יערך ערב למפתחי Rails שבו ידבר בוריס דינקביץ/ על כמה דברים מגניבים, טריקים ועוד שיעשו את העבודה שלכם על הקונסולה לעוד יותר מהנה.

לפרטים נוספים והרשמה.


December GDG Tel Aviv – יום ראשון, 18:30

איפה? משרדי גוגל תל אביב, בניין אלקטרה, דרך יגאל אלון 98, קומה 26, תל אביב

כמה? חינם

ב-30 לדצמבר, בעשה 18:30 בערב, תתבצע הרצאה מעמיקה על אנדרואיד. יואב וויס ידבר על המרכיבים הפנימיים של התוכנה, אלמוג קורן והצוות שלהם ימשיך משם ואלעד כץ ישוחח על TypaScript.

לפרטים נוספים והרשמה.


What makes the difference between successful and failing freelancers? – יום שני, 18:00

איפה? רחוב המלאכה 2, נתניה

כמה? חינם

ב-27 לדצמבר, בשעה 18:00 בערב, יערך מפגש בו ידונו הדברים הגדולים והקטנים שעושים פרילנסרים עמוסים בהזדמנויות עסקיות בעוד אחרים נשארים ללא עבודה כלל.

לפרטים נוספים והרשמה.


Everything you wanted to know about PostgreSQL 9.2 – יום שלישי, 11:00

איפה? משרדי קלמה, דרך יגאל אלון 98, בניין אלקטרה, קומה 13, תל אביב

כמה? חינם, יש להרשם מראש

ב-1 לינואר, בשעה 11:00 בבוקר, ישוחח ראובן לרנר, באנגלית, על הפיצ’רים ב-PostgreSQL, כולל מידע מותאם, טריגרים, פונקציות, אפשרויות גיבוי ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה.


יום פתוח בנושא NoSQL & Big Data – יום שלישי, 13:00

איפה? ג’ון ברייס – מכללת היי-טק, רחוב חומה ומגדל 29, תל אביב

כמה? חינם

ב-1 לינואר, בשעה 13:00 בצהריים, יתקיים יום פתוח בו יסקרו את הכלים המובילים בתחום ה-NoSQL & Big Data ואת המושגים הבסיסיים של Hadoop, נלמד על מסד הנתונים MongoDB ומאפייניו ואף נסקור את הספריות הנפוצות ElasticSearch\ Solr.

לפרטים נוספים והרשמה.


well-being-at-work & start-ups, impossible match? – יום שלישי, 18:00

איפה? המכללה האקדמית תל אביב-יפו

כמה? חינם

ב-1 לינואר, בשעה 18:00 בערב, יערך ערב שיסביר איך להגביר את הפרודוקטיביות במקום העבודה, את יכולת ההמצאה והאנרגיה שבמקום העבודה שלכם. כל זאת, על ידי הצגת מחקרים, פרקטיקות וייעוץ בחברות היי-טק רבות.

לפרטים נוספים והרשמה.


What makes the difference between successful and failing freelancers? – יום שלישי, 18:00

איפה? המלאכה 2, נתניה

כמה? חינם

ב-1 לינואר, בשעה 18:00 בערב, יערך מפגש בו ידונו הדברים הגדולים והקטנים שעושים פרילנסרים עמוסים בהזדמנויות עסקיות בעוד אחרים נשארים ללא עבודה כלל.

לפרטים נוספים והרשמה. 


Beera-Tech JLM – UX! – יום רביעי, 18:30

איפה? בר דבלין, רחוב שמאי 4, ירושלים

כמה? חינם

ב-2 לינואר, בשעה 18:30, מיכל לוין, מעצבת חווית משתמש בגוגל ורונל מור ראש סטודיו האינטראקטיב בתקשורת חזותית בבצלאל ומייסד ומנכ”ל חברה בתחום העיצוב ברשת ישוחחו על UX.

לפרטים נוספים והרשמה.


Start 2013 with Amdocs and AngelNet: Innovation & Creativity – יום חמישי, 17:00

איפה? אמדוקס, רחוב הפנינה 8, רעננה

כמה? חינם

ב-3 לחודש, בשעה 17:00 בערב, ישוחחו גיל איגס, ראש מחלקת החדשנות באמדוקס, יוחאי סלונים, מייסד FFWD.me וחיים קרביץ מ-AngelNet על חדשנות, סטארטאפים וכיצד ומתי לגלות יצירתיות. המפגש גם יכלול דיון פתוח בסופו.

לפרטים נוספים והרשמה.


Android: Lessons learned while running a start-up that focuses on mobile apps – יום חמישי, בשעה 19:00

איפה? רחוב גיבורי ישראל 12, נתניה

כמה? חינם

ב-3 לינואר, בשעה 19:00 בערב, תיערך שיחה על פיתוח למובייל ומוניטזציה לאנדרואיד. יואח יחלוק את השיעורים שהוא למד בזמן שהוא עבד על סטארטאפ שהתמקד באפליקציות למובייל, על הטעויות שהוא עשה ואיך תוכלו להמנע מהן במקום לעשות אותן שוב.

לפרטים נוספים והרשמה.


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של ניוזגיק וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.
הלוח מתעדכן במהלך כל השבוע, לפיכך, פרטנו בפוסט את האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלאתוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: