גיקלנדר: אירועי השבוע לקהילה הטכנולוגית בישראל [23-29 בספטמבר, 2012]

ריכזנו עבורכם את מבחר הכנסים, התערוכות, אירועי ה-Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בשבוע של ה-23 עד ה-29 בספטמבר.

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג ליידע את כולם.


JS BEER – יום ראשון, 19:00

איפה? גג Empeeric, רחוב הארבעה 10, תל אביב

כמה? חינם

ב-23 בספטמבר, בשעה 19:00, יערך על גג Empeeric אירוע מינגלינג ונטוורקינג עם הרבה בירה לכבוד השנה החדשה.

לפרטים נוספים והרשמה.


Scala: Introduction and dive in for developers – יום שני, 16:00

איפה? משרדי LivePerson, רחוב זרחין 13, בניין B, קומה ראשונה, רעננה

כמה? חינם

ב-24 לספטמבר, בשעה 16:00, עופר רון מ-Live Person יציג את שפת ה-Scala בעבור המפתחים. פונקציונליות בפיתוח, פונקציות, יתרונות וחסרונות, ג’אווה ו-Scala ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה.


PhoneGap – יום שני, 17:00

איפה? מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה, רחוב שנקר 13, בניין מס’ 6 קומה L1, הרצליה הפיתוח, הרצליה

כמה? חינם

ב-24 לספטמבר, בשעה 17:00, יערך מפגש שיעסוק ב-iPhoneGap ככלי למפתחים שמאפשר לבנות אפליקציות מובייל לכל הפלטפורמות בסביבת עבודה אחת: Hybrid App. במפגש יוצג הרעיון שמאחורי שפת ה-PhoneGap ותיערך הדגמה.

לפרטים נוספים והרשמה.


Perfect Pitches: no.2 -יום שני, 17:30

איפה? המכללה האקדמית תל אביב יפו, רחוב רבינו ירחם 2, תל אביב-יפו

כמה? חינם, בהרשמה מראש

ב-24 לספטמבר, בשעה 17:30, יתקיים אירוע פיטצ’ים בו יתאפשר לחמישה יזמים לבצע פיטצ’ים ולקבל פידבק מן המומחים בפאנל, ולאחרים, לצפות.

לפרטים נוספים והרשמה.


Join Us for a Session about Two of the Most Crucial Aspects of Your Company – יום שני, 18:00

איפה? בר בקי, אבן גבירול 13, תל אביב

כמה? חינם

ב-24 לספטמבר, בשעה 18:00, יערך מפגש עם ערן ברקת ורבקה פרידמן שיחלקו עם הקהל את שתי ההחלטות החשובות ביותר שקיבלו בדרכם היזמית.

לפרטים נוספים והרשמה.


Tel Aviv September 2012 Startup Social – יום חמישי, 21:00

איפה? אוטו בר רוטשילד, תל אביב

כמה? חינם, בהרשמה מראש

ב-27 לספטמבר, בשעה 21:00, תיערך מסיבה ליזמים, משקיעים, אנשי מקצוע וסטארטאפיסטים באשר הם באירוע נטוורקינג באווירה שאינה רשמית.

לפרטים נוספים והרשמה.


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של ניוזגיק וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.

הלוח מתעדכן במהלך כל השבוע, לפיכך, פרטנו בפוסט את האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: