גיקלנדר: אירועי השבוע לקהילה הטכנולוגית בישראל [18-12 באוגוסט, 2012]

ריכזנו עבורכם את מבחר הכנסים, התערוכות, אירועי ה-Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בשבוע של ה-12 עד ה-18 באוגוסט.

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג ליידע את כולם.

 


 

Think Global-Act Local,Glocal by Dr. Racheli Gabel Shemueli – יום שני, 16:00

איפה? האקדמיה של מיקרוסופט, שנקר 13, בניין מספר 6, קומה L1, הרצליה הפיתוח, הרצליה

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-13 לאוגוסט, בשעה 16:00, תסביר ד”ר רחלי גייבל שמואל המתמחה בניהול הון אנושי בינלאומי את החשיבות הגוברת בימינו בהבנת חשיבותה של התרבות הארגונית הגלובלית והשפעתה על התרבויות השונות. ד”ר שמואל תרצה על כיצד התרבות הגלובלית משפיעה על כל תחומי העיסוק, על החשיבות שברכישת המימנויות העסקיות הגלובליות ועל הצורך ללמוד את הכלים, המודלים, המיומניות והטכניקות של תרבות זו.

לפרטים נוספים והרשמה.


Geektalks, From 0 to 1M Users: Guerilla Marketing for Startups – יום שני, 17:30

איפה? משרדי The Time, הנחושת 6, קומה שלישית, רמת החייל, תל אביב

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-13 לאוגוסט, בשעה 17:30, יארחו הגיקים את איריס שור, שותפה-מייסדת וסגנית נשיא ב-Takipi, סטארטאפ ענן ומייסדת שותפה בעברה ב-VisualTao. איריס תספר במפגש זה איך בחברה הקודמת הם הגיעו לרף ה-10 מיליון הורדות עם תקציב שיווק מוגבל ביותר, וזאת לאחר התחלה איטית ביותר ונסיונות שיווק שונים וכושלים ואיך ולמה הקערה התהפכה על פיה. איריס תתמקד בשיווק בבלוגספירה, שימוש במשתמשים קיימים כאנשי השיווק שלך ואיך לגשת לשיווק עולמי.

לפרטים נוספים והרשמה.


Open Panel, Investment Criterias for Early Stage Investor – יום שלישי, 19:00

איפה? משרדי פוקס-נעמן, בית אסיה, רחוב ויצמן 2, תל אביב

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-14 לאוגוסט, בשעה 19:00, יערך פאנל שבו החברים המשקיעים,אסתר ברק לנדס, יורן סירקיס ורונן קינן, יחלקו עם הקהל את קריטריוני ההשקעה שלהם עבור חברות בשלב המוקדם שלהן, מה הם מחפשים בחברות האלו, מה חשוב ומה חשוב פחות. יוקדש זמן גם לשאלות ותשובות.

לפרטים נוספים והרשמה.


Web Performance 101 – Gil Givati – יום חמישי, 16:30

איפה? The Junction, רחוב שוקן 32, תל אביב

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-16 לאוגוסט, בשעה 16:30, ישוחח גיל גבעתי, יועץ לאופטימזציה ברשת, על מה היא Web Perfomance, איך היא משפיעה על השורה התחתונה שלנו, הכרת הקהל, הבנת התנהגות הדפדפן, הכלים השונים לבדיקתה ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה.


ספיד דייטינג למציאת שותפים לסטארטאפ – יום רביעי, 19:00

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

איפה? חנהל’ה, ירושלים

ב-15 לאוגוסט, בשעה ב-19:00, יערך הספיד דייטינג לראשונה בירושלים. לכל זוג ינתנו כ-5 דקות של פיטשינג.

לפרטים נוספים והרשמה.


Let’s Pair-Up with Co-Founders – יום חמישי, 17:00

איפה? רחוב אבא אבן, הרצליה

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-16 לאוגוסט, בשעה 17:00, יערך אירוע ממוקד למציאת שותפים ואנשי מקצוע שיבצעו פיטצ’ינג ומינגלינג.

לפרטים נוספים והרשמה.


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של ניוזגיק וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.
הלוח מתעדכן במהלך כל השבוע, לפיכך, פרטנו בפוסט את האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: