גיקלנדר: אירועי השבוע לקהילה הטכנולוגית בישראל [22-16 בספטמבר, 2012]

ריכזנו עבורכם את מבחר הכנסים, התערוכות, אירועי ה-Networking וימי העיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בשבוע של ה-16 עד ה-22 בספטמבר.

גיקלנדר הוא מדור שבועי שנועד להציג בפניכם את האירועים הטכנולוגיים העיקריים הצפויים להתקיים במהלך השבוע הקרוב. מידי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית. רוצים לדעת מה קורה מעבר לשבוע הקרוב? אתם יודעים על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא.

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג ליידע את כולם.


Soft Skills, Emotional Qualities – יום חמישי, 16:00

איפה? מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, רחוב שנקר 13 , בנין 6, קומה ראשונה, הרצליה הפיתוח, הרצליה

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-20 לספטמבר, בשעה 16:00, ישוחח אמיר רווה, יזם סדרתי על הכישורים הזקוקים לעניין, על ידיעותיו וניסיונו העשיר.

לפרטים נוספים והרשמה.


מפגש ג’ומלאים: ותיקים מדריכים חדשים – יום חמישי, 18:30

איפה? משרדי גוגל, דרך מנחם בגין 23, תל אביב

כמה? חינם, יש צורך בהרשמה מראש

ב-20 לספטמבר, בשעה 18:30, יערך המפגש השני בסדרת ותיקים מדריכים חדשים. יועברו הרצאות שיציגו את K2 ויסבירו כיצד לנהל בה תוכן וליצור תבניות תוכן מותאמות אישית.

לפרטים נוספים והרשמה.


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? הרשמו עכשיו למגזין השבועי של ניוזגיק וקבלו את כל האירועים ישירות לתיבת המייל שלכם.

הלוח מתעדכן במהלך כל השבוע, לפיכך, פרטנו בפוסט את האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: